Shaggy halı kullanan var mı?

bende 2-3 senedir shaggy kulanıyorum.kaşmirin.kalın tüylü ve derin .haftada bir içindeki ler dökülsün diye balkonuma silkeliyorum.süpürgeyle her gün çekiyorum.halı fırçasıyla haftada 3 kere halı şampuanıyla fırçalıyorum.tertemiz oluyor.

kasvetlı sorun olmazsa halının resmını cekıp koyarmısın?
hangi tür shagyy daha ıyı anlarız
kalın olanalrdan genellikle sikayet oluyor
leke cıkmıyor temızlenmıyor dıye
sen boyle dıyınce sasırdım..

yarın cekeyım canım ama resım koyma işlemını ben beceremıyorum bırı yardım ederse sevnırım..
benım kalın olan kırmızı zemın uzerıne siyah krem ve sutlu kahve cıceklerı var..
temzlık olarak önce sılıyorum sonra halı fırcasıyla fırcalıyorum kurumaya yakın supurgeyle cekıyorum tertemız oluyoır..silkeleme olayını maalesef yapamıyorum alt komsumla aram iyi değil ..umarım boyle temiz oluyordur..

herkese selam. oturma odama sarayın shaggy halılarından almak istiyorum.yorumlarda genel olarak kaşmir ve saraydan memnun kalındığını gördüm ama benim kaşmir halıdan ağzım yandı biraz; bu nedenle saray alıyım diyorum.ancak tüyleri basılır mı endişesi var bende.şu uzun tüylülerinden kullanan var mı sarayın bi de simli oluyor sanırım o halıları. kullananların yorumlarını bekliyorum.benim derdim temizliğinin nasıl olduğu değil aslında, tüylerinin basılıp basılmadığı.çalıştığım için hiç vaktim olmuyor zaten haftada bir evi süpürebiliyorum.diğer halılar da aslında mahsum değil ki onlar da çok toz barındırıyor.onları hiç silkelemediniz mi? nasıl tozlar çıkıyor içinden.

kızlar bugün saray halıya gittim.adama dedim benim sağlık sorunum var öyle her gün halıyla uğraşamam zırt pırt silemem dedim.bana dediği şuydu shaggy halılar kaliteye göre değişir eğer kalitelisini alırsan kesinlikle sorun yaşamazsın.ben size mimoza serisini öneririm dedi shagylerin en pahalısı diyebilirim .ama duruşu mükemmmeldi.ben oturma odasına taş desenli kaşmir aldım tek kelimeyle iğrenç resmen keçeleşiyor ve acayip leke tutuyor.ama saray öyle değilmiş.adam dediki sadece sahil serisini öermem.ben şimdi inanılmaz karışığım.adam şunu da dedi shagynin ömrü üç dört yıldır dedi.benim eşim eşya ömürlük alınır diyenlerden .bense tam tersi çabuk sıkılanlardanım.şimdi onları alsam çabuk bozulup dayanmazsa diyorum en iyisi vizyon serisi ama normal halı türü.ondan alsam koridor ve mutfak bin lira gibi tutuyor .off bilmiyorum kafam resmen çorba oldu.eşya seçerken kocişlerin verceği tepkiyide hesaba katmak lazım .:44::44:

kızlar bugün saray halıya gittim.adama dedim benim sağlık sorunum var öyle her gün halıyla uğraşamam zırt pırt silemem dedim.bana dediği şuydu shaggy halılar kaliteye göre değişir eğer kalitelisini alırsan kesinlikle sorun yaşamazsın.ben size mimoza serisini öneririm dedi shagylerin en pahalısı diyebilirim .ama duruşu mükemmmeldi.ben oturma odasına taş desenli kaşmir aldım tek kelimeyle iğrenç resmen keçeleşiyor ve acayip leke tutuyor.ama saray öyle değilmiş.adam dediki sadece sahil serisini öermem.ben şimdi inanılmaz karışığım.adam şunu da dedi shagynin ömrü üç dört yıldır dedi.benim eşim eşya ömürlük alınır diyenlerden .bense tam tersi çabuk sıkılanlardanım.şimdi onları alsam çabuk bozulup dayanmazsa diyorum en iyisi vizyon serisi ama normal halı türü.ondan alsam koridor ve mutfak bin lira gibi tutuyor .off bilmiyorum kafam resmen çorba oldu.eşya seçerken kocişlerin verceği tepkiyide hesaba katmak lazım .:44::44:

sarayın mimozaları gerçekten çok güzell bende shagyy halıların tümünü inceledim diyebilirim en kullanışlısından biraz diğerlerine göre tuzlu olsada süper bencee...

kaşmir şimdiye akdar en çok şikayet gören leke çıkmayan kkeçeleşen halı markası...uzak durun derimm..

saray ve koyunlu bunların halıları sizz değiştirmedikten sonraa ömürlüktürr...

atlas royal koyunlu saray kullanan biri olarak tavsiyem budur cnmm:KK51:

sarayın mimozaları gerçekten çok güzell bende shagyy halıların tümünü inceledim diyebilirim en kullanışlısından biraz diğerlerine göre tuzlu olsada süper bencee...

kaşmir şimdiye akdar en çok şikayet gören leke çıkmayan kkeçeleşen halı markası...uzak durun derimm..

saray ve koyunlu bunların halıları sizz değiştirmedikten sonraa ömürlüktürr...

atlas royal koyunlu saray kullanan biri olarak tavsiyem budur cnmm:KK51:

peki ben sarayda karar kıldım .ama sizce shagymi normal halımı?konuyu biraz daha açayım ben gün aşırı ev süpürürüm ve silerim.ama derin temizliği kendim yapamıyorum.fakirin çok güçlü bir çekişi olan modelinden süpürgem.ama temizliği beni çok korkutuyor.benim durumumda olsanız sarayın normalinimi tercih ederdiniz.ben çok kararsızım.:44:

canım sıkılırım ve değiştirebilirimm dersen shaggy all ...eşinin dediği gibi ömürlük olması gerekliyse normal almanı öneririmm...:KK34:

canım ben kullanıyorum memnunum kir tutmuyor pis göstermiyor fakat çırparken bel filan kalmıyor insanda çok ağırlar ...

bende royalin sahagy halıları var 3 yıldır kullanıyorum güzel duruyo fakat süpürünce rahat etmiyo içim silkeliyorum haftada bir kabarıyo yılda 2 kerede yıkamaya veriyorun ben mutfağamda ve holde kullanıyorum yolluk olarak o yüzden silkelemek çok sorun olmuyo...salonumda el halısı kullanıyorum en çok onlardan memnunum

halımı almadan önce bu konuyu ve yazılanları okuyup shaggy almaktan vazgeçtim çok gezdim araştırdım ama gelgelelim gözüm kaldı bu shaggylerde dinarsu nun yeni modeli olan çizgi serisi hatta 7870 modelini aldım alır almaz 35 kişilik doğum günü misafiri ağırladım korka korka kırıntıları nasıl temizlerim diye korktuğum gibi olmadı 1,5 ay oldu alalı şu anda hiç şikayetçi değilim üstelik yaşında bir bebeğim var hergün üzerinde kraker bisküvi yiyor temizliğinde sorun yaşamıyorum ama yıkatmadan sonra ne tür bi sürprizle karşılaşırım bende sizler gibi merak ediyorum problem çıkacağını sanmıyorum çıkarsa bana da sürpriz olacak

Son düzenleme:
valla kızlar aynı markada modelden modele bile fark edşyor desem inanırmısınız.yalnız kahveli kremli olanlarından almayın derim cok sönük ve kötü görünüyorlar.mor olanlar güzel duruyor diğer renkleri hakkında bir fikrim yok açıkçası ama bizde dinarsunun izel modelinin çiçekli hem kahvesi hem moru var mor hiç sönmedi cok hos ama gelgelelim kahve olan söndü cok kötü duruyor.

Bende kullanıyorum. Doğru birçok kırıntı saç içnide kalıyor. Ama sirkeleyince çıkıyor. AMa diğer halılar gibi toz barındırmıyor diğre halıları sirkelerken toz havaya karışıyor ama sagilerde toz falan olmuyor.

Yaklaşık 1 yıldan beri kullanıyum silerken beyaz bezle siliyorum ve beyaz bez lekelenmiyor dahi..

:uhm: ben bir sey anlayamadim, kimileri cok menun kimileri aldigina pisaman. Marka marka kaliteleri deisiyor demek menun olan arkadaslar halisinizin markasi nedir ve menun olmayan arkadaslar sizin halinizin markasi hangisi. Yatak odama almak istiyorum kararsiz kaldim hangi marka tavsiye edersiniz CADIARZU

bu kadar hislerime tercüman olunur işte aynen arkadaşlar marka belirtelim çok faydalı oluyor bu yorumlar insana

kızlar benim halılarım da dinarsu ve çok memnunum ben..ilk önce yuvarlıyorum yere vuruyuorum içinden kırıntılar falan çıkıyor hemen:) sonra da süpürüyorum bir de silince mis gibi oluyor..hiç de sönmediler. ben memnunum..evim güzel evimde evimin resimlerinde var shaggy halılarım bakabilirsiniz....

Son düzenleme:
çok memnunum ve çok pişmanım dolmuş topik. bu nasıl ironi. markadan markaya, ip cinsine, vs. göre değişiyor sanırım. royal kullananlar memnun gibi. ama neticede temizlemesi zor anladığım kadarıyla. pek çalışan bayanlara göre değil gibi. :97:

X