İlginç günaydın mesajları

c*a*n*d*y

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
3.753
5
Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın....

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın....

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın...

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm... her şeyim günaydın günaydın.... CANÖZÜM

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….

Günaydın, günaydın Pozitif düşün bugün, Önce gülümse, Sonra gül, Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül, korkma Siyah renk gidecek önce, Günün pozitifleşecek, Gökkuşağı gibi aynen renk renk, Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Dur gitme, Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda, Çığlıklarımda hapsettiğim, Tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır, Yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde Günaydınım...

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin.. Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın.. Güneş güzellikler getirsin Günaydın

hepsi birbirinden güzel bence süper,daha önce hiç duyumadığım özlü sözler bunlara.s.

''Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın...''

hepsii süper miş
günaydın kalbimin reçetesi,gönlümün ilacı,gönlümün dermanı.bir sabaha daha bensiz uyandın.seni çok özlüyorum ama bır yandanda nefret ediyorum....kahretsin.....
offf ne saçma oldu ya....:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ayyyyyyyy bunlar çok güsel yaaa
aşkıma yarın msj atıyımda sevinsin ah yazık kıyamam ben sevgilime:)))

Ayyy canım benim çok güzel mesajlar bunlar paylaşım için teşekkürler.

Hemen değerlendirilmeye alıyorum ve yarın msj ımı çekiyorum:dance:

ayyy ne gusel mesajlarmıs:asigim:
bı gun askısımcım olursa bende ona bunu yazarım
"Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın....":asigim:

inşallah cnm yakın zamnda kalbine göre biri olurda gönderirsin.
bende ençok bu mesajı seviorum.

Mesajlar çok güzlemiş eline sağlık. Bana eşimin nişanlıyken gönderdiği mesajını hatırlattı. Sabahın 7 sine ard arda mesajlar geliyor. Günaydınla başlayan. Sen hasta olma ben hasta olayım. Sen üzlüme ben üzüleyim. Sen yorulma ben yorulayım diye süslü romantik mesajlar. Ne duygulandım merakla bir sonraki mesajı bekliyorum ne yazacak şimdi diye derken pat bir mesaj geldi sen dul kalma ben kalayım diye. Nasıl havaya girmişken gözlerim fal taşı gibi açılmıştı. :1shok:

Son düzenleme:
vayy bee benimki sadece günaydın hatun yada günaydın böcüüümm der sırnaşık şey dertlendim şimdi sırnaşık şey

Günaydın Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Günaydın Dost Kalplerde Açan Büyük Güneşe , Günaydın Yüreklerden Akan Sıcak Dizeler , Yürek Yangınlarına Su Gönderen Gözlere
bide bu var kıslar[/B]

Son düzenleme:
Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın
Dur gitme, Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda, Çığlıklarımda hapsettiğim, Tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır, Yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde Günaydınım...

Günaydın sevgilerin en güzeli.. günaydın günümün güneşi.. günaydın kalbimi esir alan sevgili.. günaydın düşlerimin kaynağı.. günaydın sevincim ve kaderim.. günaydın herşeyim

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Aralandı Gözlerim.Günaydın Benim Herşeyim!

benim eşim bunlar gibi hatta daha da güzellerini evlenene kadar döktürdü msj larda..şimdide yüzüme söylüyor:asigim: valla edebiyatlada haşır neşir ağzı da laf yapıyor ben hayatta beceremem yaaa böyle şeyler yazmayı...

canım benim bu sefer sen gönder yada söyle şaşırsın eşin.kimbilir ne kadar sevinir.söyleyemiyosan mesaj gönderiver olmazmı canım

X