Hipotiroid Hastalarının Zayıflama deneyimleri

http://www.kadinlarkulubu.com/member.php?u=142560
gul_0663;

bende de hipo var.cevizli suyu denedim bir hafta ama bende işe yaramadı üstelik çok fena başağrısı yaptı.ama bünyeye göre değişir.bu uygulama ile kilo verenler var sonuçta.umarım sende işe yarar arkadaşım.

ben maydanoz kürüne başladım,şimdilik iyi gidiyor bakalım kür bitsin sonuçları görücez.

kızlar ben bir de metazbolizma hızlandırıcı bir vitamine başladım
one a day women var ya hani işte o yeni bi vitamin çıkarmış şu sıralar deli gibi ondan satılıyormuş :) weight smart adı.sağlık bakanlığından onaylı diye diyetisyenler bunu veriyormuş.zaten bununla ilgili diyet kısmında da başlık var,merak edenler orayı okuyabilir.içinde yeşil çay,krom filan varmış.aslında bi zayıflama ilacı değil,bir vitamin.sadece ek olarak içine hızlandırıcılar koymuşlar.
bugün başladım hadi hayırlısı diyorum :)))

günaydın
ben bu sabah ceviz-sarımsak formülünü denemeye başladım sonucu olumlu veya olumsuz yazarım tadı içilmeyecek kadar kötü değilmiş

günaydın
ben bu sabah ceviz-sarımsak formülünü denemeye başladım sonucu olumlu veya olumsuz yazarım tadı içilmeyecek kadar kötü değilmiş

ben sarımsak ceviz formulüne 3 gün dayanabildim üçüncü sabah yutamadım bendemi sorun var:uhm:gelişmeleri yazın lütfen

selammm
bugün ceviz-sarımsak ta 4. günüm 500 gr ancak verebilmişim bu arada hem exsodex te devam ediyorum hem yürüyüş yapıyorum hem form lıght çay içiyorum yinede çok zor veriyorum metabolizmam çalışmıyor demekki...benim yaptıklarımı başkası yapsa tuvaletten çıkamaz hepsi bağırsak çalıştırıcı ama benim hala çalışmıyor

arkadaşlar ben troitlerim için tere tohumu ısırgan tohumu çörekotu ve bal karışımı kullanıyorum bir aydır hiç diyet yapmamama rağmen 3 kilo verdim bakalım tahlil yaptırmadım daha yaptırınca sonuçları yazarım

Bende hipotiroid hastayım..günde 2 adet levitrion içiyorum acaba sandoloz sakızı elma sirkesi kullansam zararı olurmu?

Kullanan varmı aranızda?

selam ben sarımsak ceviz uygulamasına devam ediyorum 4. günde 500 gr vermiştim 6. günde 1 kg ya çıktı 2 gündür aynıyım adet gördüğüm için su toplamış olabilirim pazartesiye tekrar yazarım bakalım vermeye devam edebilecekmiyim

arkadaşlar bende tiroit hastasıyım ve kilo vermeye çalışıyorum 15 20 gündür ibrahim saraçoğlunun dereotu kürünü uyguluyorum bayağı iştahımı kesti zaten tiroite iyi geliyormuş gogılda ibrahim saraçoğlu yazınca ilk çıkana tıklayın ve kürler bölümünde dereotu kürünü bulursunuz ayrıntıları orda. bence denemekte fayda var zaten dereotununda bir zararı olucağını zannetmiyorum arkadaşlar hepinize geçmiş olsun

herkese merhaba ben bu bu siteyiyeni keşfettim bende hipotroidliyim ilk öğrenmem 1 sene önce kilo veremememden dolayı dr gitiştim orda öğrendim tsh 12.90 dı sonraki kontrolumde tsh 10.90 en son kontrolumdede tsh 58.66 çıktı şuan 2 tane levotiron kullanıyorum.
bir dahaki hafta kontrolum var ne çıkacak bilmiyorum dr diyetisyene gönderecek ama değerlerin düşmesini beklyor hiçbir faydası olmaz diyor bende hala 2 senedir 83 kilodayım 1 gr bile veremedim dr değiştirmek istiyorum acaba istanbulda dr adı verecek varmı avrupa yakasında olursa sevinirim birde bende ceviz-sarımsak kürüne başladım 2 gündür sonuç ne olur bilmiyorum belirtirim biraz uzun oldu kusura bakmayın ...

sevgiler...

arkadaslar sandaloz sakizi ve elma sirkesini deneyen oldumu aranizda her ne kadar sirkeye karsi olsamda bu sekilde kilo veren oldumu merak ediyorum,cerrahi yontem gecirdim,hala hasimato troid hastasiyim :KK43: ilaca devam oldugu icin 3 4 kg aldim bir turlu veremiyorum birde akapunkturun trioid uzerinde etkisi buyuk diyorlar denyeniniz varmi cvplarsaniz sevinirim,allah sifa versin herkese

arkadaşlar bende amelıyat oldum troıd bezımı tamamen aldılar 5 yıl oluyor acayıp kıloalar aldım dıkkat etmem ragmen hr ay kndıme gore kurleryapıyorum şimdıde sarımsak ve cevız kurune başladım yuruyuşume devam edıyorum ıkı aydır dusenlı olarak bılemıyorum cevız kurunun faydası olrsa yasacagım

arkadaşlar ben troitlerim için tere tohumu ısırgan tohumu çörekotu ve bal karışımı kullanıyorum bir aydır hiç diyet yapmamama rağmen 3 kilo verdim bakalım tahlil yaptırmadım daha yaptırınca sonuçları yazarım

canım sen nasıl kullanıyorsun bunları :uhm:

ben cevz-sarımsak kürünü 4-5 gün yaptım bende işe yaramadı daha çok şiştim tabiii bu kişiden kişiye değişir dr pazartesi görüşecem ondan sonrada tere tohumu-ısırgan tohumu..... kürünü deneyeceğim hala istanbul avrupa yakasında dr ismi istiyorum drsinden mennun olanlar ...
sevgiler

50gr tere tohumu(çekilmiş)
50gr ısırgan tohumu
50 gr çörekotu(çekilmiş)
hepsini balla karıştırıp sabahları yemekten yarım saat önce
bir tatlı kaşığı yutup arkasına sıcağa yakın su içilir
ama artık içemiyorum midem bulanıyo

bende hipo hastasıyım 1 aydır diyet yapıyorum ilk başta kendime hiç güvenim yoktu hatta eşim bile veremezsin diyordu kendi çabalarımla sadece yediklerime dikkat ederek 3 kilo vermiştim 4-5 gündürde soğan suyuna başladım soğan suyunu hazırladıktan sonra içine 1 çay kaşığıda zencefil koyuyorum ayrıca bol limon zencefil metabolizmayı hızlandırdığı için ekliyorum deneyin öylelikle verdiğim kilo 4,5 oldu deneyin kızlar daha vermem gereken 10 kilom var bakalım umarım bu azmim ve kilo verme hızım durmaz..

selam kızlar bende 2 ay once butun tıroıdlerımı aldırdım.once . kullandım fakat artık bulunamadıgından . kullanmaya basladım.dunarastırırken cevızle sarımsagı okudum bugun yaptım ama mıdem bulanıyor sankı tadı hala agzımda gıbı.insaallah verırız kızlar kılomuzu ben 81 kıloyum .gelısmelerı yazmaya calısacagım

Son düzenleyen: Moderatör:
benım bugun dorduncu gunum ama rejım falan yapmıyorum.o yuzden kılomda bır degısıklık yok.ama tuvalete gıtme olyında var.bakalım neler olacak.

NERDESINIZ KIZLAR YA benım bugun bır hafta oldu ama bır degısıklık yok ne kıloda ne olcude yaptıgım yanlıs bırseyler var galıba ama ben rejım ozurluyumde.bır ay denemeyı dusunuyorum.

NERDESINIZ KIZLAR YA benım bugun bır hafta oldu ama bır degısıklık yok ne kıloda ne olcude yaptıgım yanlıs bırseyler var galıba ama ben rejım ozurluyumde.bır ay denemeyı dusunuyorum.

arkadaşım devamet bıraz sabırlı ol yuuyuşune ve su içmeyede gayret et cevızkurunu debır ay dene bence bende devamedıyorum tartılmadımama kıyafetlerden azda olsa gıttıgını bılıyorumbırde gunde ıkı fıncan falan yeşil çay iç mutlaka yavaşda olsa kurtulacagız bu kılolardannnnnnnŞeniz

inş.yurumeyede basladım bır haftadır aksamları bır saat yuruyorum.selulıtlerımde bgozle gorulur bır azalama var ama kılom aynı.belkı fazlası bıle vardır ama dedıgın gıbı bır ay devam edecegım sehercım

X