Doğumu kaçıncı haftada yaptınız

ceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
125
0
Arkadaşlar özellikle doğum için belirtilen günü geçienler kaçıncı haftaya kadar beklediniz? kaçıncı haftada doğum yaptınız?

40. haftada tam gununde dogum yaptim aslinda daha surerdi sancim gelmedi ama su azalinca suni sanciyla normal dogum yaptim.

benımde gecmesıne gerek kalmadan 37+1 de dogum yaptımsezeryanla ma anormal dogum dıye gıttım

bende 40. haftamda tam satta göre doğum gününde yaptım. nişanım geldi sancılarım arttı diye doktora gittim normal doğum olmadı sezeryanla doğum yaptım

38+0'da doğum yaptım.Doktor 24 haftadan itibaren bekliyordu.Oğlum çok güzel yaptı herkesi yanılttı:))))

38. haftasında sezeryan oldum.4.200 kiloydu.artık yürüyemez olmuştum.boynunda da çift kordon olunca erken alındı.şükür ALLAHıma iyiyiz.

ben tam 38. haftada doğum yaptım 1gün sonrasına sezeryana gün vermişti doktor doğum kanalına inmediği için bebek ama 1 gün önce suyum geldi,doğum kanalına inmediği için sancımda olmadı

38+4 de biraz kendi istegim birazda mecburiyetten sezeryan la dogum yaptım

35.5de normal doum yaptım rutin kontrole gittim dr çatı muayenesi yapalım dedi 7 cm açılmama vardı 2600 gr olarak suni sancıyla normal doğum yaptım

Canim benimkide bekleyemedi 37+7 de sancim geldi sezeryan oldum:)

35.5de normal doum yaptım rutin kontrole gittim dr çatı muayenesi yapalım dedi 7 cm açılmama vardı 2600 gr olarak suni sancıyla normal doğum yaptım[/QUO

bebeşine erken kavuşmuşsun allah bagışlasın. Bişey socam bukadar erken bı haftada acılma varken bekleme gıbı sansın varmıydı.Yani sunı sancı yapılmadan normal sancılarımı beklenebilirmiydi?

X