hanimlar ben yeni hamileyim ve malesef bazen az da olsa kahverengi lekelenmem oluyor.

benkibele

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
4.925
43
43
hanimlar ben yeni hamileyim ve malesef bazen az da olsa kahverengi lekelenmem oluyor. hemen yatiyorum ama korkuyorum.

bizimkilerden kargo ile gondermelerini istedim pazartesi gonderirler ama gumruge takilabilir.

Burada yasayip elinde fazla progestan olan varsa gonderebilir mi? ben kargo masraflarini gonderirim.

tesekkurler

geçmiş olsun canım..kırmızıya dönmediği sürece biraz daha rahat olabilirsin..sağlıkla bebeğini kucağına alman dileğiyle..

sancili olarak gelmiyorsa kahverengi leke korkma sadece dinlen canim gecer insallah gecmis olsun

canim bu lekelenme dis gebeliktenmis. malesef her gun doktora gitmeme ragmen doktor farkedemedi ve sancilandigimda gec kalindi. tupumu aldilar bebekle birlikte. 3 gun oldu. simdi istirahatteyim. bu lekelenmeler bezen onemsiz olabiliyor ama onemli de olabiliyor. mutlaka doktorun her ihtimali dikkatlica dinlemesi tetkik etmesi lazim. gayet normal derse derhal doktorunuzu degistirin. hic risk almayin.
evet normal de olabilir aa benim gibi olmayabilir de...

beke isterken sagliginizdan olursunuz.

canim bu lekelenme dis gebeliktenmis. malesef her gun doktora gitmeme ragmen doktor farkedemedi ve sancilandigimda gec kalindi. tupumu aldilar bebekle birlikte. 3 gun oldu. simdi istirahatteyim. bu lekelenmeler bezen onemsiz olabiliyor ama onemli de olabiliyor. mutlaka doktorun her ihtimali dikkatlica dinlemesi tetkik etmesi lazim. gayet normal derse derhal doktorunuzu degistirin. hic risk almayin.

gerçekten çok üzüldüm Allah kolaylık versin acılarını alsın

çok geçmiş olsun cnm hayırlısı olsun önemli olan en azından hamile kalabildiğini öğrendin...

canım sana tavsiyem bol bol dinlen düşük tehlikesidir muhakkak geçmiş olsun...

kibele benim ilk gebeligimdede hafif kahverengi akintim vardi ve doktora gittigimde bos gebelik oldugu soylendi sen doktora gittinmi bebegin kalp atislarini duydunuzmu canim ?

arkadaşlar yukaryıı tam okumadınızmı dış gebelikmiş ve arkadaşımızın tüpünü almışlar.Kibele çok geçmiş olsun bende boş gebelik geçirmiştim ALLAH cümlemize yardım etsin

ah canım çok geçmiş olsun bilmiyordum:çok üzgünüm:

ayy canım çok sevinmiştim senin hamilelik haberine geçmiş olsun canım büyük geçmiş olsun bnde çok sıkıntı yaşamıştım dış gebelikmi degilmi diye orda progestan yokmu canımda tr den istiyorsun allah yardımcın olsun kibelecim hcg sfırladımı kontrolller nasıl çıktı kendine iyi bak olurmu bizi haberdar et

X