Premature Bebekler Kendi elimle musalla taşına yatıdım ve kendi elimle topağa vedim,beni unutma kuzum..

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

angelhope

Minnoşumm
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.115
5
43
4,5 aylık mücadele mübarek gün sona erdi bi teleefonla yüreğim parçalandı bilenler biliyorr..19.02.2008 de başlamıştı hikayemiz 03.07.2008 de son oldu ama acıı son..

cuma günü kucağıma aldım doya doya sarıldım ama dirisi kısmet olmadı ölüsü nasipmiş..musalla taşına yatırdım cenaze namazından sonra kollarıma aldım toprağa gömdüm son bi bakıştık ve uçtuu meleğim doyamadım yavruma kıyamadım şimdi toprakta beni unutma ne olur bn seni unutmıcammm...kuzummmmmmmmmm...

4,5 aylık mücadele mübarek gün sona erdi bi teleefonla yüreğim parçalandı bilenler biliyorr..19.02.2008 de başlamıştı hikayemiz 03.07.2008 de son oldu ama acıı son..

cuma günü kucağıma aldım doya doya sarıldım ama dirisi kısmet olmadı ölüsü nasipmiş..musalla taşına yatırdım cenaze namazından sonra kollarıma aldım toprağa gömdüm son bi bakıştık ve uçtuu meleğim doyamadım yavruma kıyamadım şimdi toprakta beni unutma ne olur bn seni unutmıcammm...kuzummmmmmmmmm...

basin sag olsun canim inan ne diyecegimi bilemiyorum su an kotu oldum allah sabir versin canim
cok uzgunum mubarek gunde almis rabbim onu yanina daha fazla cekmesini istememis demekki :çok üzgünüm:
sende mucadele ettin yavrunla elbet mukafatini gorceksin
bebegin simdi bir melek annesini bekliyor olcak cennet kapisinda kendine iyi bak canim :teselli:

Allah sabrını mutlaka verecektır arkadaşım şuan o kadar kötu oldumkı ne söyleyecegımı bılemıyorum.. o cennete senı bekleyecektır başınız sogolsun

merhaba cnm şerife 80 ne olur üzme diycem ama ben bile burdan ağlıyorum okudum şok oldum acını afifletmek ne mümkün ki bilemiyorum cnm ne allahım bi daha yaşatmasın metin ol arkadaşım allah büyüktür kalbim seninle duamızı eksik etmeyelim kendine dikkat et görüşürüz cnm...

allah yardımcın olsun canım onun acısının ne demek oldugunu bilirim kelimeler yetmez senin acılarını bastırmaya unutmaya calıs diyemiyorum benim üstüne iki kızım olduguna ragmen hatırladıkca yüregim sızlıyor ama agla yüregini hafiflet ve yeni yavrun icin kendini hazırla ona saglam saglıklı bir anne lazım bir tane olduktan sonra yeniden olacak unutma bende kucagıma alamamıstım zorla görmek nasip olmustu aglayarak yalvararak ve ben o bebek icin 8 yıl beklemistim inan zaman hafifleyecek ama cok zor genede yalnız degilsin canım unutma

başın sağolsun canım..bende iki tane yavrumu toprağa verdim..inanki acıların hala yüreğimde..
rabbim demekki kendine layık görmüş...
rabbim sabır versin canım...

Allah sabır versin,başın sağolsun.
çok üzüldüm arkadaşım.
şimdi sana ne dersek boş biliyorum ama ne olur üzülme.Rabbimden hayırlısı.
o annesini şimdi Cennetin kapıısında bekliyor şefaat etmek için.

sağoln arrkadaşlarr beni beklick dimi ? çok özlüyorum ağlamıyorrum göz yaşlarım göl olmasın oralarda kötü olmasın die Allahm sabıırr

canimmmmmmm basin sagolsuin bebegin melek oldu seni cennetin kapisinda bekliyor olacak bunu biliyorsun degilmi?
bunu düsün ve kendini böyle teselli et bunun tesellisi olurmu bilmioyurm ama

Canim giden meleklerin yerine yenisi gelir umudunu kaybetme cesaretli ol...dusunki o senin icin hayirli degildi....Allahim tekrar saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah!!!!!!!!!!!

canım geçmiş olsun çok üzüldüm ama elden ne gelir.Allah en kısa zamanda yeni bir bebe verir inş:1hug:

.....................
Allahım sana sabır versin şerife, o artık orada acı çekmeyecek ne güzel, dindi onun sıkıntıları çok mutlu o şimdi, hastane yok, iğne yok, doktor yok, oksijen maskesi yok artık, o özgürce uçacak, mutlu olacak cennette, sizi beklicek şerifecim.Yazını okuyunca yüreğimden vuruldum sanki, tutamadım gözyaşlarımı, allah yardımcın oldun şerifecim artık endişe bitti, bekleyiş bitti, sende insan evladısın yazık sanada kaç aydır savruldun ordan oraya...

canım arkadasım aallah sabır versın bende suanda goz yaslarına boguldum bended aynı acıyı yasadım ıkıncı bebgımı 34 haftalıkkken dogurdum 3gun yogun bakımda yasadı ve ben ona hıc dokunamadım bıle yanlızca 1 dakıka gordum yavrumu ama senın gıbı kaybetıııkten sonrada dokunamadım bakamadım bıle yavruma ınan su anda okadar kotu oldumkı anlatamam ama allah sabrını verıyo ondan sonra bıtane kzım daha oldu o onun acısın ı hafıfletı ama ne olursa olsun evlat acısı 5yıl gectı ama hala ıcım sızlıyo.canım arkadasım allahtan sabır dıle allah sevdıgı kuluyla alışverıs yaparmış.hemen tekrarrdan bebek yap acını hafıflet cek tek sey yenı bır bebek canım basın saggolsun:teselli::teselli:

ne diyeceğimi bilemiyorum pcnin başında hem yazını okuyor hem ağlıyorum zor bi durum ama cennet kuşu oldu meleğin inşallah sana ve babasına şefaatçi olacak ağlama olur mu o senin üzülmeni hiiiç istemez annesi o cennetde seni bekliyor

canımmmm
Allahım sana ve babasına sabır versin iyişallah
çok acı birşey ama Allahın taktiri
meleğin seni orda bekleyecek annesi

başınız sağolsun..
offf gene boğazım düğümlendi..
gene ağlamaca bende......senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canim arkadasim sana teselli edecek soz bulmak ne zor inan gozumden akan yasi durduramiyorum cok cok uzgunum kalbim daglandi yumruk gibi bir sey oturdu bogazima bence agla bosalt icini Allah onu senden cok sevip cennetine cicek yapti birgun bu dunya son bulucak ve kuzun seni kocaman buyumus bir sekilde senin sefaatcin olarak kapida bekliyecek ve siz hic ama hic ayrilmayacaksiniz.Allahim onun aci cekmesini istemedi serifecim simdi acin cok taze ama yinede umudunu yitirme yeniden anne olucaksin insallah boy boy kizlarin ogullarin olucak onlarin murvetlerini goreceksin guclu ol kaybettigimiz kiymetlilerimizlede elbet bulusacagiz seni opuyorum tum kalbimle acini acim gibi paylasiyorum

X