yves rocher

cezerye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
65
3
bu markayı kullanan var mı? ben parfümlerinin kokularını sevdim ama kokuları pek kalıcı değil. yüz temizleme jelinden ve nemlendiricisinden memnunum birde peeling tavsiye etti satıcı kız ama kullanan var mı memnunmu

Ben eskiden kulaniyordum...
uzun zaman gecti üzerinden. isin dogrusu hatirlamiyorum neredeyse ama zararini gormedim..
Faydasinida görmemistim :))

ya o marka pek ise yaramaz bence zaten kalitesi ucuzlugundan belli
bir dönem cok kullanmistim
gecenlerde bana bir gündüz kremi hediye yollamislar ama yok o kadar kullandim en ufak bir degisiklik görmedim

ben soint clarifant serisini kullanıyorum greyfurt özlü temizleme jeli ve toniğini kullanıyorum ve çok memnunum ciltle alakalı birşey sanırım ucuz yada pahalı olması çok önemli değil yeterki cilt kullandığımız ürünlere iyi yönde tepki versin

bütün yıl frambuazlı sabun arayıp en sonunda yves rocher de bulmuştum Şeniz
bir de bi lipglossunu aldım görünüşü çok tatlıydı ona kandım denemeden koklamadan aldım. Meğer çok ağır bir kokusu varmış:1shok: attım çöpe :1no2:
başka birşeyini de almadım

YVES ROCHER'ın PUR DESİR de LYS parfümü bana hediye edilmişti .Harika bir parfüm.Ama sitesinde 50 YTL nin üstünde idi.Yves Rocher'ın ürününlerinin nesi ucuz anlamadım.Hatta bu parfümü 20-25 satan yer olursa nette bana da haber verin.

ben hassas ciltler için olan temizleme sütü tonik ve nemlendiricisini kullanıyorum ne yararlı ne de zararlı:sm_confused:

bu markayı kullanan var mı? ben parfümlerinin kokularını sevdim ama kokuları pek kalıcı değil. yüz temizleme jelinden ve nemlendiricisinden memnunum birde peeling tavsiye etti satıcı kız ama kullanan var mı memnunmu

Posta kutusuna reklamini atmislardi, merak ettim sparis verdim, parfüm, peeling, nemlendirici vs ama hic biri hosuma gitmedi. Tavsiye etmem. Cöpe bastim, o kadar menmun olmadim ki.

Ben de bir rimel ve ruju var. rimelini hiç beğenmedim ama rujunda hiç kurşun yokmuş o konuda çok iyi. Parfüm olarak da evidence miydi adı yada buna benzer bi ismi var pembe kutulu çok güzel bir koku!!!!!

Bicok urunu var ama kullanmiyorum
hicbir urunu surekli kullanamiyorum:1no2:
Sadece eau de toilette si var pembe bise su siralar onu kullaniyorum memnunum...
şutarafagitti

Eşim vanilyalı ve hindistan cevizli parfüm ve sabunlarını almış,parfümlere bayıldım,sabunlarını daha kullanmadım.

kullaniyorum surekli netten ve kargoylada oldugu icin cok isime geliyo hem ucuz hem kullanisli hicbir urununden herhangi bi zararini gormedim faydasimi evet bence gayet guzel olumlu ama turkiye'de pahali yaaa..

Bende bir ara sadece bitkilerden yapildigi için tercih ediyordum ama sadece ruj rimel parfum falan...Cilt urunlerini hiç kullanmadim bilemiyorum...Parfumlerinde guzel olanlari var tabii zevke gore degisir kokular...

Ben hindistan cevizli parfümünü kullanıyorum, memnunum, diğer ürünlerini deneme fırsatı bulamadım daha

ben parfum ve vucut kremini kullaniyorum.adi yria.bence guzel ve kalici.parfum kaliciliginin tenle de alakali oldugunu dusunuyorum

ben parfum ve vucut kremini kullaniyorum.adi yria.bence guzel ve kalici.parfum kaliciliginin tenle de alakali oldugunu dusunuyorum

evet YRIA bencede cok guzel parfumu ve diger urunleri ben en son parfumunu ve fondotenini aldim yves rocher yria nin ama fondoteni koyu almisim ten rengime uymadi duruyor oyle ben cok beyaz kaldim rengin yaninda yeniden siparis edicem acik rengine porselen olanina yaa simdi fisfisfis

ben parfümlerini epey kullanmıştım.. önceleri zambak kokusu vardı, çolk güzeldi ancak piyasadan çektiler nedense :KK43: leylak kokusuda güssel.. ama çok kalıcı değiller ne yazıkki..
bir de hassas tenler için tonik kullanmıştımki, bişi farketmedimm.. ne yarar ne zarar modunda bişi..

X