Sıkı sütyen

HAZEL.SU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
82
2
Kızlar ya benim ablam hamile , inşallah 26 sında doğum. Ablama doktoru hamilelerin yapması gereken şeyler diye bir liste vermiş zamanında. Bunda sıkı sütyen tak diye yazıyor. Ablamın doğumuna şurda kaç gün kaldı , göğüsleri çok fazla büyümedi. Hamile arkadaşlar daha iyi bilir ama sıkı sütyen yaş ne olursa olsun takmasak daha mı iyi acaba. Ben geceleri çıkarıpta yatıyorum artık. Bilgisi olan var mı.:uhm:naniknanik

Benimki sadece bir teori diyelim ama yanlış olsa abloşumun göğüsleri baya büyürdü. Gayet normal görünüyorlar. kafamçokkarıştıfisfisfis

alla alla eee boylede olsa yanlis bi bilgi degilmidir doktorun verdigi,,,buyurse gogus ne olurki sarkar diyemi dedi acabaCADIARZUsut doluyoki gogus buyuyo ,,,buyumezse sutde olmaz yeterince diye dusunuyorum ama.........................aaa birileri cevap yazsin cildiracamtatlicadiarzu

slm ben yeni üyeyim 17 haftalık hamileyim 75 giyiyordum şuan 85 giyiyom bence sarkmada sütyenin etkisi vardır bizim oralarda eskiden yeni ergenlere fincan koyup bağlarlarmış yuvarlak ve sıkı olsun diye yaniii sütyen kullanılmalı ve azcık sıkı olmasında zarar yok aksine yarar var bence kendimden biliyom denenmiş tir

X