Sap Simplex Gaz İlacı kullananların dikkatine !

biz o ilaci dr umuz karin agrisi icin vermisti.gazi icin ayri bir ilaci kullaniyorduk.yag icir canim onun faydasi olur .Allah kolaylik versin.

benimde 3 aylıkbebeğimvar oda kabız gliserin fitil kullanıyorum hemen yapıo deneyebilirsiniz

bende kullandım canım benim bebişte uyku yapmadı ama bi faydası da olmadı canım.zinkoya geçtim işe yarıyo gibi.

35 günlük oğlum var bende denedim fitili ama almıyor uykuda bile ikiniyo mosmor oluyo tecrübeli anneleeer yardimmm

Canım benim oğlum 3 aylık oldu ve doğduğu günden beri çok gazlı doktorumuz kolik dedi.bizede sab simplex ve biogaia damla verdi. Çok iyi geldi uykuda yapmadı aksine zor uyuyodu.ayrıca kakasınıda ilk zamanlar yapamıyodu fitil ve kulak pamuğuyla zeytinyağ sürdük hep.ama şimdi düzeldi hergün rutin hiç zorlanmadan kakasını yapıyo.

damlayı nasıl veriyorsunuz,direk mi ? sütemi katıyorsunuz.

kızlar inanın ne yapacağımı şaşırmış durumdayım kaka yapamıyor çıldırıyor ağlamaktan mosmor kesiliyor çok üzülüyorum yaa bide kucağa alıştımı yere indirdiğim an veryat figan bağırıyor uykusun da yatağa indiriyorum nasıl ağlıyor çok mutsuzummm
Aradan cok uzun yillar gecmis, bebecigin simdi kocaman olmustur canim. İnsallah bu yazimi okurda bana donersin, kizim 42 gunluk. Ayni senin sikayetlerini yasioruz ama aynisi. Kaka yapamior, uykusundan ikinaral aglayarak uyanior, dogal olarak uykuda uyumuor. Sen naptin nasil cozdun ne zaman gecti. Gecicek diolar, geciormu gercekten :KK43:

Benimde 21 günlük bebeğim sanki bir günde biraz faydası oldu gibi,damlayi verince bi kaç sefer alkttan çıkarıyor gazını.ama uyku konusunu dikkatealacaam

Doktora danışmadan kulaktan dolma bilgiler ile ilaç kullanılmaz ki zaten?
Niçin çocuk doktorunuza giderek durumu kontrol ettirmiyorsunuz?

X