Bebek Beslenmesi BENIM gibi yapan varmi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

nezy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2007
88
1
42
arkdaslar aranizda bebegini gece besleyen varmi benim gibi kizim alti aylik oldu mamaylan besliyorum ek mamalarida veriyorum arada sirada ama gece hep alti aydan beri devam mamasi veriyom kücük dogdugu icin doktor belirli kiloya kadar gece kaldir mama ver demisti alti ay gecti hala veriyom doktorum vermene gerek yok demisti ama gündüzleri az yiyor napayim veriyorum ARANIZDA ÖGLE YAPAN VARMI

Benim oğlum 11 aylik oldu gece kendisi uyanip mama istiyor zaten. Vermezsem kiyamet kopuyor.

Benim oğlum 11 aylik oldu gece kendisi uyanip mama istiyor zaten. Vermezsem kiyamet kopuyor.

valla bende uykusundan kaldirip veriyom vermessem icim rahat etmiyo yavas yavas kesmem gerekiyor gece mamasini doktor kendi kalkar yer dedi ben hala kafama göre gidiyom:)))))

ben 17 ay emzirdim kızımı okadar emiyordu ki sabaha kadar ancak doyuyordu.bende hep aynı sorunun cevabını aradım acaba memeden kesince geceleri acıkcakmı diye.ama inanın sadece su içmeye kalktı.gece belirli bir saatten sonra yemek istemiyor.zaten gece beslenmesi çocuklar için zararlı.doktorum söylemişti.nasıl alıştırırsanız öyle gider arkadaşlar.

ben 17 ay emzirdim kızımı okadar emiyordu ki sabaha kadar ancak doyuyordu.bende hep aynı sorunun cevabını aradım acaba memeden kesince geceleri acıkcakmı diye.ama inanın sadece su içmeye kalktı.gece belirli bir saatten sonra yemek istemiyor.zaten gece beslenmesi çocuklar için zararlı.doktorum söylemişti.nasıl alıştırırsanız öyle gider arkadaşlar.
CANIM YİNEDE DAHA ÇOK KÜÇÜKLER BENİM KIZIMDA 23 AYLIK OLUCAK BU AYIN 28 İNDE..GECELERİ Bİ BARDAK SüT İÇİRİP YATIRIYORUM YİNEDE..UYANINCADA VERİYORUM..EN AZINDAN TOK TUTAR.....:emir_bebek::nazar:

CANIM YİNEDE DAHA ÇOK KÜÇÜKLER BENİM KIZIMDA 23 AYLIK OLUCAK BU AYIN 28 İNDE..GECELERİ Bİ BARDAK SüT İÇİRİP YATIRIYORUM YİNEDE..UYANINCADA VERİYORUM..EN AZINDAN TOK TUTAR.....:emir_bebek::nazar:

canım benimde kızım 28 aylık bazen süt içiyor yatmadan ama çok az bazende meyveli yogurt yemek istiyor.kilosuda gayet yerinde..artık onlarda bizim gibi birey olmuşlar biz nasıl gece yemek yiyince midemiz sıkılıyorsa onlarda aynısı yaşıyorlarmış doktorum söylemişti bende onu uyguluyırum.kızını benim için öp tamammı?:1hug:

canım benimde kızım 28 aylık bazen süt içiyor yatmadan ama çok az bazende meyveli yogurt yemek istiyor.kilosuda gayet yerinde..artık onlarda bizim gibi birey olmuşlar biz nasıl gece yemek yiyince midemiz sıkılıyorsa onlarda aynısı yaşıyorlarmış doktorum söylemişti bende onu uyguluyırum.kızını benim için öp tamammı?:1hug:
sende canım..kızını benim için öp.Şeniz
.ben öpmekle kalmıyorum..ısırıyorumda..:emir_bebek::asigim:tabi hafifçe..
cadıya ısırıyımmı seni ceren diyorum..ısı diyo kollarını uzatıyo....:emir_bebek::nazar:coksekeriremsu..

Güleceksiniz belki ama benim oğlum 5 yaşını bitirdi hala gece kalkar sütünü içer.Bundan 8 ay öncesine kadar (doğduğundan beri) biberon maması içiyordu.Artık okula gideceksin diye diye mama olayını bıraktık süte geçtik.Biberon maması okul çağına kadar verilebiliyor.Gece uyanıp mama yemek isteyen çocuğa vermek sakıncalı değil.hele hele gündüz iştahlı değilse bence ver.Bizim doktorumuzda istiyorsa ver acıkmasa zaten istemez demişti

haklisin yaren nasil alisirsa ögle gidiyorlar bende simdi gece kestim yemesini aksam dokuzda tahilli kasik mamasi veriyom sabaha kadar iyi uyyor bir kalkarsa su veriyom bende..allah bagislasin kizini canim

Güleceksiniz belki ama benim oğlum 5 yaşını bitirdi hala gece kalkar sütünü içer.Bundan 8 ay öncesine kadar (doğduğundan beri) biberon maması içiyordu.Artık okula gideceksin diye diye mama olayını bıraktık süte geçtik.Biberon maması okul çağına kadar verilebiliyor.Gece uyanıp mama yemek isteyen çocuğa vermek sakıncalı değil.hele hele gündüz iştahlı değilse bence ver.Bizim doktorumuzda istiyorsa ver acıkmasa zaten istemez demişti

aslinda devam mamasini üc yasina kadar vermek cok iyiymis bende devam mamasina devam edecegim gece degilde yatmadan evel veririm artik nasil isterse inek sütüde bir yasindan sonra sabahlari verebilirim insalah alirsa tabi ..dedigin gibi gündüz istahsiz olursa birsekilde vicut ihtiyacini vitaminleri karsilamak gerek gece veya gündüz bakalim o günlere gelelimde bir allah saglik sihat versin.. allah bagislasin yavrunu canim...

bencede istiyosa verilmeli ..bende gündüz yediriyom iciriyodum birde gece uysundan kaldirim kendi keyfimce mama veriyodum almiyo degildi aliyodu ama doktorum kizdi gece mamayi isterse ver demisti bende bir hafta oldu buraktim gece mama vermeyi simdi kasik mamasi veriyom yatmadan evel oda tok tutuyo sanirim gece kalkmiyo ..allah bagislasin bebisini canim..

kendisi uyanırsa emziriyorum ama uyuyan çocuğu özellikle uyandırmıyorum. Zaten zar zor uyutmuşum bi daha uyandır uyut cesaret edemem :)) Şaka bi yana doktor amcamız acıkırsa uyanır demişti. Muhallebi yiyip uyursa sabah 7 ye kadar uyuyor minnoşum

arkdaslar aranizda bebegini gece besleyen varmi benim gibi kizim alti aylik oldu mamaylan besliyorum ek mamalarida veriyorum arada sirada ama gece hep alti aydan beri devam mamasi veriyom kücük dogdugu icin doktor belirli kiloya kadar gece kaldir mama ver demisti alti ay gecti hala veriyom doktorum vermene gerek yok demisti ama gündüzleri az yiyor napayim veriyorum ARANIZDA ÖGLE YAPAN VARMI

canım benim küçük oğlum 2 yaşına girdi hala gece uykudan uyanıp süt içiyo büyük oğlumada öğle yapmıştım gece uyumadan doyuruyorum ama gende içime sinmiyo zaten kendileride istiyo....a.s.

X