Sivilceli Ciltler Gözeneklerimden KESE sayesinde kurtuldum!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ewettt kızlar biraz önce banyomu yapıp bi güzel keselendim ardında da kil maskemi yaptım ama su kil maskesini yapana kadar sinir oldum benimkisi beyaz kil sıcak su döküyorum döküyorum bi türlü kıvama gelmiyor az kalsın atacaktım torbayala kili... neyse zar zor yaptım sonuc süper diyemem ama kesinlikle fark var gelişmeleri yazıcamhihoyyyt

bide soğuk su mu yoksa hamam misali sıcak suyla mı olmalı???

Vücudun neresine kese yaparsanız yapın ne şampuan ne de sabun kullanmayın.ilk önce bi süre sadece sıcak su ile duş alın.deriniz yumusayınca kese yapın.ardından sabun,şampuan falan kullanın.çünkü sabun şampuan gibi seyler vucudumuza degdıkçe kremlıymıs gıbı olur ve kese etkısını kaybeder.en basta kese.ve tabiki sıcacık suyla.

Nasıl böyle hemen düzeliyor cildiniz anlamıyorum..kendi gözeneklerimi düşünüyorum da ben her gün kabak lifiyle temizliyorum,haftada 3 kez de kese yapıyorum ama yok bana mısın demiyor...ya sizdekine gözenek demeye bin şahit ya da bizde bi problem var

ewettt kızlar biraz önce banyomu yapıp bi güzel keselendim ardında da kil maskemi yaptım ama su kil maskesini yapana kadar sinir oldum benimkisi beyaz kil sıcak su döküyorum döküyorum bi türlü kıvama gelmiyor az kalsın atacaktım torbayala kili... neyse zar zor yaptım sonuc süper diyemem ama kesinlikle fark var gelişmeleri yazıcamhihoyyyt
güzelim banyodan önce kil maskeni yap. keseyle cilt derisi soyuluyor zaten iyici temizleniyor. kil de kiri yağı alıyor.iyice temizlenmiş cilde kil işlemini yapmak cildine zarar verebilir

Çok teşekkür ederim çok naziksiniz :) coksekeriremsu

Maske hazır değil Aktar dan yüz maskesi için 1YTL lik KİL aldım

1 kişi için 1-2 çay kaşığı KİL in içine sıcak demli çay ve zeytinyağı ekleyip karıştırıyorum

yüzüme sürüp kuruyuncaya kadar bekleyip yıkıyorum

Çok güzel bi oluyor cilt anında etkiyi görüyorsunuz

a.s.

nerden bulcam ben sımdı oyle kese :KK43:(

Son düzenleme:
Nasıl böyle hemen düzeliyor cildiniz anlamıyorum..kendi gözeneklerimi düşünüyorum da ben her gün kabak lifiyle temizliyorum,haftada 3 kez de kese yapıyorum ama yok bana mısın demiyor...ya sizdekine gözenek demeye bin şahit ya da bizde bi problem var

aynı şeyi bende diyecektim.benimde sivilcelerim,gözeneklerim ve siyah noktalarım var.şu an 32 yaşındayım ve bildim bileli yüzüm hep bunlar var.neler neler denedim.birde cildim yağlı.her birşey iyi gelmiyor..ama ne yapsam değiştiremiyorum.doktora bile gittim ama arkadaşın dediği gibi banamısın demiyor.birde genetik yapı önemli galiba.anneminde cildi aynı.biraz önce bir arkadaş sivilcelerinden ve izlerin nasıl kurtulduğunu yazmış birde resim eklemiş bir baktım kızın zaten cildi güzel sadece birkaçtane sivilce çıkmış o kodar.birde bizimkini görse ne olurdu bilmem.ya sizler çok abartıyorsunuz yada arkadaşın dediği gibi yada bizde problem var.şu aralar karbonatı kullanıyorum.kimyasal şeyler denemek istemiyorum artık diye.güzel temizliyor ama öyle çok bir mucize bir etkisi yok.

X