Skan Ayakkab ve su toplayan Ayaklar

bende aynı dertten muzdarıbım yepyenı ayakkabıların vuruyor ayaklarımı mahvetttıler artık dayanamadım bastık topuklarına şimdı önce tabuga bırsey koymayı deneyecgım sonra krem sonra buzluk yazarım sonucu

Kızlar bu ayakkabılar da vurdu, yeni aldığım zaman sadece evde giyip alıştırma yapayım dedim ama o gün içinde ayaklarım su topladı... Hem altına hemde topuğun arka kısmına kumaş parçaları kesip koydum, birde ellerimle vuran yeri biraz ezerek yumuşatmaya çalıştım şimdilik iyi gibi. Ama bunlarla dışarıya çıkmaya cesaretim yok, vurursa yürüyemem, birde kalırmışım yol ortasında...kaydirigubbakcemile3
resim152ky1.jpg

Son düzenleme:
canım yeni aldığın ayakkabıyı giymeden önce geceden vuracağını tahmin ettiğin yerlere vazalin sür.sabaha kadar beklesin.sabah kuru bezle vazalini silip gönül rahatlığıyla giyebilirsin.benimde ayakları çok hassa çareyi vazalinde buldum ben.

aynı dertten muzdaribim :KK43:( bende yeni ayakkabı alıp giymek istemiyorum sürekli spor ayakkabı giymek istiyorum özellikle çorap kullanmak ayağımı yara yapmıyor. şu babet türleri ayakkabılar çok rahat herkes giyiyor ama maalesef benim ayaklarımı çok çabuk acıtıyor.

bende şu an bu durumdayım..babetleri çok seviyorum bayramda giymiştim
ayy giymez olaydım
iki ayağımın arkası da mahvoldu

çok acıttı canımı 1 saat bile yürüyemedim.senağlama

slm bayanlarr her yenı ayakkabı aldığımda ayağımı sıkıyo ve su topluyo
dun yenı ayakkabı aldım cıplak ayakla gydım cok rahattım ıse gelırken ayaklarımı sıktığını farkettım ınce corp gydım ve yara olabılcek yerlere bant yapıstrdım
soru 1: yenı ayakkabı nasıl acılır
su toplayan ayağıma ne yapabılırım
(bu ayakkabıyı ozel gun için aldım cok beğendım bugun gymek gerekır)
tsklerra.s.

canımcım öncelikle çok geçmiş olsun diycem.benimde hemen hemen her ladığım yeni spor ya da klasik osldun ayağıma mutlaka ayakkabı vurur. bende bu yüzden aldırış etmiodum işte yarabandı vs . sonram bu yaz bi ayakkabı aldım çok beğenerek sonram iki topuğuma birden vurdu ve kanattı üstelik yarada yaptı ben deidm önemsedmeidm bant yapoııştırdım geçer falan çorapsız giyidiğim bir ayakakbı bahsettiğim sonram sıl kasığımda gerilme başlası ve yürürken sol ayağımı attığımda ağrı oldu bi baktımki kasık altım kıpkırmızı olmuş iç bacağım şişmiş böcek ısırması gibim aynı sonram doktora gittim lenf bezlerim şişmiş topuktaki yaradan iltihap kapmışım bi hafta boyunca toğuğuma pnasuman yaptım:S ilaç kullandım geçti şimdi dikkat etmeye çalışıyorum ama işde

Bugün converse aldım ve ailemle şehirdışına gezmeye gittik.Yarım saat içinde ayaklarımın arkası su topladı acıdan yürüyemez hale geldim :bbo: Şuan evdeyim ve hala acıyor.Yara bandı yapıştırdım ama işe yaramadı,ayakkabılardan soğumak üzereyim :a015: Vazelin önerisini denicem teşekkürler..:enbuyukkk:

en ii çözüm yeni aldğınız ayakkabıları dışarıda giymeden önce evde pamuklu soket çorap giyerek dolaşmak 1 gün evde ayakkabıyı bu şekilde giydikten sonra dışarıda rahat rahat giyebiliyorum ben tavsiye ederim opuyorumnanaktan

kızlar bende kendimce bir şey geliştirdim :kedi: genelde deri alırım giymeden önce ayakkabıyı fönle içini ısıtıyorum çorap giyiyorum evde biraz dolaşıyorum.. deri ısındığı için yumuşuyor ve direk ayak şeklinizi alıyo zaten en azından vurmuyo sağdan soldan opuyorumnanaktan

kızlar ben tee 2 sene önce aldım beyaz bez ayakkabı oluor ya ondan.ama çok fena hep ysra yaptı hep.ayakkbıcı açtım falan dedi yok yine fena.sirkeli suyu denesem falan iz yapar mı diorum leke yani?çok da istiorum giymek ama madedio çok fena.alkolu ya da eczaneden mi alabiliriz

ayakkabılar bir şekilde ayakkabıcı tarafından düzeltiliyor peki kızlar şişen ve su toplayan ayaklara ne yapmalıyız ?

canım yeni aldığın ayakkabıyı giymeden önce geceden vuracağını tahmin ettiğin yerlere vazalin sür.sabaha kadar beklesin.sabah kuru bezle vazalini silip gönül rahatlığıyla giyebilirsin.benimde ayakları çok hassa çareyi vazalinde buldum ben.

ay bu vazelin de her derda deva valla iyi ki böyle bir ürün var :) ben de artık böyle yapayım

X