Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

kaynarca medicine hastanesine neslihan hanıma gidiyorum dr. neslihan Alan sizce nasıl ona doğum yaptıranlar yorumlarını yazabilirlermi acaba lütfen cvp bekliyorum...

canım bende neslihan şeker'e gidiyorum.dün ilk kez gittim.daha 5 haftalık hamileyim.onun hakkında fikrin var mı ?

bende 28 haftalık hamileyim neslihan alan doktorum ,su ana kadar memnunum doktorumdan cok ilgili ve güleryüzlü bi doktor. benim doğumum kurban bayramına geliyo ve normal doğumdan korkuyorum doktorumla henuz konusmadım ama epidüral sezeryan düşünüyorum....

evet neslihan bir tane orda iyi duymuştum bnede benimki her ikiside değildi cnm kağıtları bulabilsem varsa soyadına bakacam yada ggogleden tüm doktorlara bakım hangisi kızdı bana ama he rikisi değil zaten benimki, açıktı ve sarışın

pendik devlet hastyanesinde doğum yapan var mı peki ? nasıl ? yani ben sezeryan olacağım bu 3.bebeğim ve devlet hastanelerinin adı çıkmış 9'a malum....öyle eski tip yöntemlerle mi amelyat ediyorlar iğne iplikle mi dikiyorlar nedir ne değildir ?

cnm ben başka şeyler için giderim ama doğumda nasıl bileemem ama eski yöntemler kalmadıki artık devlet hastanelerinde bile iyi doktorlar var mesela kaynarca ssk da bir doktor var o kadar kibar tatlı yumuşak davranıyorki sanki özledeyiz gibi ismi de unutum bak yine kısa saçlı çok hanım hi bağırmıyor

cnm ben başka şeyler için giderim ama doğumda nasıl bileemem ama eski yöntemler kalmadıki artık devlet hastanelerinde bile iyi doktorlar var mesela kaynarca ssk da bir doktor var o kadar kibar tatlı yumuşak davranıyorki sanki özledeyiz gibi ismi de unutum bak yine kısa saçlı çok hanım hi bağırmıyor

isim hafızana bayıldım:))

selam kızlar bende doğumu mu nenehatun(medicine hospital'da)yaptım.
Benim doğum bayağı sorunlu geçti doktorumda esra günay'dı ilk doğumun ilk doktorum.
Kendisi güleryüzlü ilgili ve sevecen bir bayan.
doğuma kadar herşey güzel geçti
sezaryanla yapıldı ve epidural sezaryanı tercih ettim
memnun kaldım herşeyi görüyorsunuz ağrı sancı falan yok
sadece doğum sırasında çok heyecanlandım o arada anestezi doktorumdan elimi tutmasını istedim
oda elimi tuttu doğum bitene kadar sanki ne oluyosa öyle güç aldım işte heyecanımı bastırdım
sonrası estetik dikiş ve bir hafta sonra sarı akıntı gelmeye başladı kesi yerimin bir tarafından
doktora gittim esra hanım yağ nekrozu olduğumu söyledi
2 hafta pansuman oldum 2 haftanın sonunda normal dikiş atıldı ameliyat oldum yani pansuman odasında yaptılar
esra hanım gerekli malzemeleri ve steril malzemeleri pansuman odasına getirtti ameliyathaneden bir görevli ve pansuman odasındaki
yardımcıyla tekrardan dikiş atıldı çok korktum tekrar açılır yada kanama olur diye
yani ben çok sorunlar yaşadım artık bilmiyorum herkes doktor hatası diyor
şişman kişilerde yağ nekrozu olur yada hastanede ameliyathanede enfeksiyon kapmış olma olasılığında olabilir dediler
kafam karıştı
şimdi tekrar istiyorum hamile kalmak ama o yaşadıklarımdan dolayı korkuyorum
tekrar yağ nekrozu olurmuyum yada bir sorun yaşarmıyım diye
psikolojim bozuldu.
bilmiyorum kızlar aynı sorunu yaşayan varmı benim gibi sizde paylaşırsanız sevinirim
o iki haftalık pansuman beni 15 kere doğum yapmış kadar yıprattı
hergün canlı canlı ölü dokuyu kesiyordu yeni doku çıksın diye
anca 15 gün sonra yeni doku geldi ve ameliyat etti tekrardan
işte bu sebepten dolayı tekrar hamile kalmakdan korkuyorum

selam kızlar bende doğumu mu nenehatun(medicine hospital'da)yaptım.
Benim doğum bayağı sorunlu geçti doktorumda esra günay'dı ilk doğumun ilk doktorum.
Kendisi güleryüzlü ilgili ve sevecen bir bayan.
doğuma kadar herşey güzel geçti
sezaryanla yapıldı ve epidural sezaryanı tercih ettim
memnun kaldım herşeyi görüyorsunuz ağrı sancı falan yok
sadece doğum sırasında çok heyecanlandım o arada anestezi doktorumdan elimi tutmasını istedim
oda elimi tuttu doğum bitene kadar sanki ne oluyosa öyle güç aldım işte heyecanımı bastırdım
sonrası estetik dikiş ve bir hafta sonra sarı akıntı gelmeye başladı kesi yerimin bir tarafından
doktora gittim esra hanım yağ nekrozu olduğumu söyledi
2 hafta pansuman oldum 2 haftanın sonunda normal dikiş atıldı ameliyat oldum yani pansuman odasında yaptılar
esra hanım gerekli malzemeleri ve steril malzemeleri pansuman odasına getirtti ameliyathaneden bir görevli ve pansuman odasındaki
yardımcıyla tekrardan dikiş atıldı çok korktum tekrar açılır yada kanama olur diye
yani ben çok sorunlar yaşadım artık bilmiyorum herkes doktor hatası diyor
şişman kişilerde yağ nekrozu olur yada hastanede ameliyathanede enfeksiyon kapmış olma olasılığında olabilir dediler
kafam karıştı
şimdi tekrar istiyorum hamile kalmak ama o yaşadıklarımdan dolayı korkuyorum
tekrar yağ nekrozu olurmuyum yada bir sorun yaşarmıyım diye
psikolojim bozuldu.
bilmiyorum kızlar aynı sorunu yaşayan varmı benim gibi sizde paylaşırsanız sevinirim
o iki haftalık pansuman beni 15 kere doğum yapmış kadar yıprattı
hergün canlı canlı ölü dokuyu kesiyordu yeni doku çıksın diye
anca 15 gün sonra yeni doku geldi ve ameliyat etti tekrardan
işte bu sebepten dolayı tekrar hamile kalmakdan korkuyorum
şimdi anlamadım ben :26:sezeryan ile doğum yaptın dikişlerin nasıl o hale geldi.sonuçta estetik dikiş dedikleri yöntemle yapılmıyor mu bu.hani şu kendiliğinden kaynayıp giden dikiş:26:
çok geçmiş olsun bu arada.

kızlar bende medicine hospital (nene hatun) e gidiyorum. doğum yapmadım. benim ablam vajinusmus hastasıydı ve ayrıca panik atak da geçirdi.. ablam bu hastanede dr.NESLİHAN ALAN'a gitti ve çok memnun kaldı .. bende aynı dr a gidiyorum kendisinden çok memnun kaldım. tavsiye ederim.. yalnız randevularınıza erken gitmenizi tavsiye ederim biz oyle yaptığımızda erken giriyorduk odaya ama zamanında gittiğimizde bayağı bekliyoruz..

kızlar bende medicine hospital (nene hatun) e gidiyorum. doğum yapmadım. benim ablam vajinusmus hastasıydı ve ayrıca panik atak da geçirdi.. ablam bu hastanede dr.NESLİHAN ALAN'a gitti ve çok memnun kaldı .. bende aynı dr a gidiyorum kendisinden çok memnun kaldım. tavsiye ederim.. yalnız randevularınıza erken gitmenizi tavsiye ederim biz oyle yaptığımızda erken giriyorduk odaya ama zamanında gittiğimizde bayağı bekliyoruz..

kesinlikle tavsiye etmiyorum o Neslihan alanı allaha havale ediyorum onu 9 ay normal yapacağımı bildiği halde her ay ona gittim ağrım geldi nişanım gelmiş 3 santim açılmam olmuş hanfendi bebeğin iri sakat olur diye beni korkuttu sezeryana aldı sezeryandan çıktım ertesi günü Neslihan hanım ben hareket edemiyorum nefes alamıyorum dedim anlattım ultrosyonu odama getirdi bimuyene ettiki ben iç kanama geçiriyorum ölüyordum ben demesem ölecektim allah korudu hastanede bütün drlar başıma toplandı o diyor nabız yüksek diğeri diyo ameliyata alamım damar halledelim içimde damarı patlatmış ve iç kanama geçirdim 1 hafta hastanede kaldım heryerim delik deşik oldu anestezi uzmanı geliyordu artık damar bulmak için ayaklarıma kadar serum taktılar allahım o acıyı kimseye vermesin çok acı çektim bide dalga geçergibi konturole gittim seni görende sezeryan olmamış araba çarpmış zannedecek diyor heryerim mosmor bet beniz kalmadı bende 2 gündebi kan verdim ben kanım yükselmesse durumum ciddileşecekti şükür allaha evladıma bağişladıo beni

kesinlikle tavsiye etmiyorum o Neslihan alanı allaha havale ediyorum onu 9 ay normal yapacağımı bildiği halde her ay ona gittim ağrım geldi nişanım gelmiş 3 santim açılmam olmuş hanfendi bebeğin iri sakat olur diye beni korkuttu sezeryana aldı sezeryandan çıktım ertesi günü Neslihan hanım ben hareket edemiyorum nefes alamıyorum dedim anlattım ultrosyonu odama getirdi bimuyene ettiki ben iç kanama geçiriyorum ölüyordum ben demesem ölecektim allah korudu hastanede bütün drlar başıma toplandı o diyor nabız yüksek diğeri diyo ameliyata alamım damar halledelim içimde damarı patlatmış ve iç kanama geçirdim 1 hafta hastanede kaldım heryerim delik deşik oldu anestezi uzmanı geliyordu artık damar bulmak için ayaklarıma kadar serum taktılar allahım o acıyı kimseye vermesin çok acı çektim bide dalga geçergibi konturole gittim seni görende sezeryan olmamış araba çarpmış zannedecek diyor heryerim mosmor bet beniz kalmadı bende 2 gündebi kan verdim ben kanım yükselmesse durumum ciddileşecekti şükür allaha evladıma bağişladıo beni

yaa çok geçmiş olsun.. Allah korumuş gerçekten. dr uma olan güven sevgi saygı hatta yani insanlara tavsiye etme düşüncem bile şüphede kaldı şu anda..
Rabbim, sizi sizlere bağışlamış.çok geçmiş olsun.

yaa çok geçmiş olsun.. Allah korumuş gerçekten. dr uma olan güven sevgi saygı hatta yani insanlara tavsiye etme düşüncem bile şüphede kaldı şu anda..
Rabbim, sizi sizlere bağışlamış.çok geçmiş olsun.

sağolun rabbim herkesi korusun yavrusuna bağışlasın onalar çok kötüydü yazmadan geçemedim şuan normal doğum yapmak için uğraşıyorum 32 haftalık hamileyim ve normal doğum yapmak istiyorum allah nasip ederse inşallah 1 sene hamile kalma korkusuyla ölüm korkusuyla yaşadım ben sırf drumun keyfi için o hastanenin kapısından girmem allaha büyük konuşmayayım da

DOĞUM FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI 2014-2015
DOĞUM SONRASI BEBEKTE İŞİTME TESTİ TOPUK KANI VS. YAPILIYORMU. YAPILIYORSA EKSTRA ÜCRET ALINIYORMU.

DOĞUM FİYATLARI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI 2014-2015
DOĞUM SONRASI BEBEKTE İŞİTME TESTİ TOPUK KANI VS. YAPILIYORMU. YAPILIYORSA EKSTRA ÜCRET ALINIYORMU.

normal doğum 850tl (1gece yatış)
sezeryan doğum (zorunlu ) 1350tl (2 gece yatış)
sezeryan doğum (isteğe bağlı) 1500tl (2 gece yatış)

2015 temmuz ayında sormuştum fiyatları.
diğer sorular için bilgim yok.

İyi günler arkadaşlar ben nene hatun hastanesinde tüp bebek yaptırmak istiyorum ama bana tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı hastane nasıl bir bilgim yok ama bilgisi olan varmı teşekkür ederim şimdiden

Benim Hale Kayıran'dı,bi daha çocuğum olsa yine ona giderim,tamamen normal doğum yanlısı bi kadın :) bu arada bezimde doktorumuz Özlem Hanım :)
Nenehatun yani şimdi ki adı ile yuzyil hastanesi korkutarak normal dogum yapabilecek olanı bile sezaryan a alıyor mus die duydum bende 17 haftalık hamileyim doktorum hale hanim benim de ama emin olamıyorum ya sezaryan a alırsa son anda kafam çok karışık

X