Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

Sevgili Zeyl, ben Aylin hanıma gidiyorum. ılk gittiğimde pek memnun kalmadım. Ancak sonraki gidişlerde daha sıcak gelmeye başladı. Dediğin gibi tek sorun yoğun olmaları.
Sen bir daha ne zaman gideceksin canım? Eğer gidersen sende sor canım. Inşallah artmaz. Yani değiştirecek olsalar neden Ocak ayı değilde Şubatı tercih etsinler anlamadım. Ocak ayında artmayacak demelerinin sebebi belkide Sgknın Ocaktaki yeni yasasıyla fiyat değişeceğini bildirmiş olmasıdır. Yani artırsalarda iki katıda yapmazlar sanırım ya.
Pazartesi gittiğimde kesinlikle soracağım ve burada bildireceğim canım.
Bu arada ben ilk doğumumda bebek şampuanı falan koymamıştım. ışin açıkcası hiçte aklıma şampuan gelmemişti. Zaten öyle bir istektede bulunmamışlardı.

Sevgili Zeyl, ben Aylin hanıma gidiyorum. İlk gittiğimde pek memnun kalmadım. Ancak sonraki gidişlerde daha sıcak gelmeye başladı. Dediğin gibi tek sorun yoğun olmaları.
Sen bir daha ne zaman gideceksin canım? Eğer gidersen sende sor canım. Inşallah artmaz. Yani değiştirecek olsalar neden Ocak ayı değilde Şubatı tercih etsinler anlamadım. Ocak ayında artmayacak demelerinin sebebi belkide Sgknın Ocaktaki yeni yasasıyla fiyat değişeceğini bildirmiş olmasıdır. Yani artırsalarda iki katıda yapmazlar sanırım ya.
Pazartesi gittiğimde kesinlikle soracağım ve burada bildireceğim canım.
Bu arada ben ilk doğumumda bebek şampuanı falan koymamıştım. İşin açıkcası hiçte aklıma şampuan gelmemişti. Zaten öyle bir istektede bulunmamışlardı.

Saol canım bilgillendirdiğin için ama bazı hastaneler ocakta yapmadı ama şubatta yapacağını açıkladı mesela,yenibosna nisa hastanesi..Bilemiyorum belki bi stratejidir..İnşallah yapmazlar benim kontrolümde salı bende soracağım,bilgilendireceğim inş...

Ama Nene Hatun böyle bir açıklama yapmadı bildiğim kadarıyla. Neyse bunu daha önce söyleseydin bende dün sorardım arkadaşım:)...

arkadaşlar bende çarşamba günü nenehatuna gittim hala kayrana gittim ilk gidişim şimdilik memenunum ama sonra neolur bilemem bakalım perşembe günü tekrar gideceğim nasıl davranır ama güler yüzlü hoş bir bayan

O zaman sorularıma başlıyorum :asigim:
Doğumdan sonra duş aldırıyorlar mı canım anneye yani,şampuan filan koymamız gerekir mi?

Sancıyı sancı odasında mı çekiyoruz yoksa bize tahsis edilen odalarda mı?

Bebeği yıkıyorlar mı ? Bebek için şampuan vs. gerekli mi?

EEe şimdilik aklıma gelenler bunlar aslında çoktu ama şimdi aklıma gelmiyorkaydirigubbakcemile3
Şimdiden teşekkürler...

Söyle oluyor. Sancıların geldiği zaman muayene ediyorlar, doğum zamanı gelmemişse ve yeterince acıklık yoksa, doğumdan sonra yerleşecegin odaya alıyorlar. (Yani kendine tahsis edilen odaya, sancı odasına falan değil) Orda nst makinesine bağlayıp doğumunu takip ediyorlar. Odalarda zaten duş mevcut. Ama sen dus almak ister misin o ayrı. Ben son anda sezeryana girmek zorunda olduğum için doğumdan sonra değil duş almak, tuvalete bile zor gitti. Sen istersen sampuan al, normal doğum olursa yıkanmak istersin. Bebeği kendileri temizliyorlar ama yıkamıyorlar çünkü kordonu düşene kadar yıkanmasını tavsiye etmiyorlar. Baska soru varsa cevaplayabilirim.

Kızlar merhaba, Nene Hatunun fiyatları artmayacakmış. Sadece bir dedikoduymuş. Normal 350, sezaryen 550, epidural + 150 Tl imiş. Bildirmek istedim arkadaşlar.

merhaba arkadaslar bende nenehatuna gidiyorum uzun zamandır neslihan seker doktorum..cok tatlı bir bayan..doguma 15gün kaldı orda yapmayı düsünüyorum ama aklımda süpheler var..duyduklarıma gçre normal dogum yapacak hastaları sırf para için sezaryan olmanız gerekli diye ameliyat yapıyolarmıs.esimde böle düsünüyo bende korkuyorum ister istemez panikledim..böyle seyler duyan varmı aranızda...cvp bekliyorumm

merhaba arkadaslar bende nenehatuna gidiyorum uzun zamandır neslihan seker doktorum..cok tatlı bir bayan..doguma 15gün kaldı orda yapmayı düsünüyorum ama aklımda süpheler var..duyduklarıma gçre normal dogum yapacak hastaları sırf para için sezaryan olmanız gerekli diye ameliyat yapıyolarmıs.esimde böle düsünüyo bende korkuyorum ister istemez panikledim..böyle seyler duyan varmı aranızda...cvp bekliyorumm

Sevgili arkadaşım, bende salıya nasipse orada doğum yapacağım. Benim doktorum Aylin hnm.
Ben böyle birşey duymadım, kaldı ki Neslihan hanımın böyle birşey yapacağına ihtimal vermiyorum.Ben mecburi sezaryen olacağım ama bir sürü insan gördüm normal doğumu bekleyen. Herşey yolundaysa eminim ki sen normal yaparsın ve kimse sana zoraki sezaryen demez. Neslihan Şeker iyi bir doktor eminim ama çok yoğun:KK43:(...

bende nenehatuna hala hanıma gidiyordum artık gitmiyorum bende hiç memenn kalmadım şifaya gidiyorum çok memenunum

Sevgili arkadaşım, bende salıya nasipse orada doğum yapacağım. Benim doktorum Aylin hnm.
Ben böyle birşey duymadım, kaldı ki Neslihan hanımın böyle birşey yapacağına ihtimal vermiyorum.Ben mecburi sezaryen olacağım ama bir sürü insan gördüm normal doğumu bekleyen. Herşey yolundaysa eminim ki sen normal yaparsın ve kimse sana zoraki sezaryen demez. Neslihan Şeker iyi bir doktor eminim ama çok yoğun:KK43:(...

Sezeryana mı alıyorlarmış valla çok komik bunu kim söylediyse hiç gitmemiş o hastaneye...Üç arkadaşım orda doğum yaptı iki normal(ki ikiside çok zor doğum yaptı ) birisi sezeryan,sezeryan olan öncesinde tüm gün uğraştı doktor normal yaptırmak için...Benim doktorum Hilal Hanım açılması olup sezeryan isteyenleri biz burda kandırarak normal yaptırıyoruz diyor..Herkeste bi tuhaf ya hakka girmek ne kadar kolay

Bende 14 haftalık hamileyim, hamile olduğum öğrendiğim anda araştırmalarım sonucu Hale hanıma gitmeye başladım.Güzelyüzlü ve çok tatlı bi bayan.. Şimdilik çok memnunum.

Ama ikili test sonucum riske yakın çıkınca beni kartal araştırma hastanesine yönlendirdi! Ben devlet hastanelerinde sürünmim diye sırf özel hastaneye gittim, ama maalesef yine devlete gittim.Araştırma hastanesinde de tahliller yaptırdım pazartesi günü,sonucu bugün belli olucak,ben çalıştığım için eşim öğrenecek.. Açıkçası biraz gerginim. Hastanemi mi değiştirsem, yoksa risk çıkınca aynı şeyi mi yapıyolar herkese bilmiyorum!

Bu durum başına gelen oldu mu kızlar ya?

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Bende 14 haftalık hamileyim, hamile olduğum öğrendiğim anda araştırmalarım sonucu Hale hanıma gitmeye başladım.Güzelyüzlü ve çok tatlı bi bayan.. Şimdilik çok memnunum.

Ama ikili test sonucum riske yakın çıkınca beni kartal araştırma hastanesine yönlendirdi! Ben devlet hastanelerinde sürünmim diye sırf özel hastaneye gittim, ama maalesef yine devlete gittim.Araştırma hastanesinde de tahliller yaptırdım pazartesi günü,sonucu bugün belli olucak,ben çalıştığım için eşim öğrenecek.. Açıkçası biraz gerginim. Hastanemi mi değiştirsem, yoksa risk çıkınca aynı şeyi mi yapıyolar herkese bilmiyorum!

Bu durum başına gelen oldu mu kızlar ya?

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

bende araştırıp hale hanıma gittim 2 kere 2 cinde memenun kalmadım ilk gittiğimdede biraz ilgilendi ve beni hiç aydınlatmadı memnun kalmadım şifaya gidiyorum şimdi ferda hanıma çok memnunum neyiyeceğimi nasıl neler yapmam gerektiğini söyledi çok memenunum tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar.
Bende bir hafta önce doğumumu Nene Hatun Hastanesinde Dr.Hilal Bayram da yaptım.ve normal doğum yaptım.çok memnun kaldım kendisinden.. Hastane çok yogun çok kalabalık bir tek kötü yanı beklemek.onun haricinde herşey çok güzel.Hilal hanım süper çok hastası var.sanırım en çok hastası olan doktorlardan biri.gerçekden ama işin ehli ve çok yogun hızlı ..fakat seni fazlasıyla aydınlatıyor ve çok güzel motive ediyor.Doktor arayanlara Hilal Bayramı tavsiye ederim..

bende şuan Belgin hn.a gidiyorum.eşim gayet memnun.
bende memnunum.bişey sormaya dahi gerek duymadan herşeyi anlatıyor.
hatta aklımda yokken cildim için güneş kremi tavsiye etti..
ben sevdim doktorumu..
sanırım ona devam edicem.

merhaba arkadaşlar
bende 3,5 aylık hamileyim ve nene hatun hastanesi hale hanıma gidiyorum daha once tanıdığım 3 kişininde doktoru olduğu için aklıma hiç başka bırını sokmadan hale hanıma gittim. güler yüzlü , temkinli ve sakin bir insan. ilk başlarda neden bana birşey sölemiyor ilgilenmiyor diye tereddüt etmiştim ama daha sonraları kabak çekirdeği gibi açıldı kaydirigubbakcemile3 çok iyi anlaşıyoruz şimdi. sorularıma içtenlikle cevap veriyor ve benim aklımdakileri bana yöneltiyor. benim tek tedirginliğim normal doğum istiyorum ve daha erken diye söylemedim kendisine..birkaç arkadaş gece sancı olunca hastaneye gelmediğini falan sölemişler. doğrumu gerçekten? birde normal doğum taraftarımı onu bilmiyorum ..bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar ..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar
bende 3,5 aylık hamileyim ve nene hatun hastanesi hale hanıma gidiyorum daha once tanıdığım 3 kişininde doktoru olduğu için aklıma hiç başka bırını sokmadan hale hanıma gittim. güler yüzlü , temkinli ve sakin bir insan. ilk başlarda neden bana birşey sölemiyor ilgilenmiyor diye tereddüt etmiştim ama daha sonraları kabak çekirdeği gibi açıldı kaydirigubbakcemile3 çok iyi anlaşıyor şimdi. sorularıma içtenlikle cevap veriyor ve benim aklımdakileri bana yöneltiyor. benim tek tedirginliğim normal doğum istiyorum ve daha erken diye söylemedim kendisine..birkaç arkadaş gece sancı olunca hastaneye gelmediğini falan sölemişler. doğrumu gerçekten? birde normal doğum taraftarımı onu bilmiyorum ..bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsunlar ..:çok üzgünüm:

Canım benim, bende 18+4 günlük hamileyim ve en başından beri Hale hanıma gidiyorum. Çok memnunum. Senin dediğini bende düşünmüştüm ve bi gün sordum. Dediki, ben burdayken doğum olursa ben giriyorum tabiki, ama gece falan olursa, uzman doktorumuz giriyo dedi.. Çoğu hastanede de öyleymiş. Ama o kadar alıştıktan sonra siz girin isteriz dedim, siz de haklısınız ama bizim de dinlenmeye ihtiyacımız oluyo, her akşam doğum gerçekleşiyo sonuçta dedi. Haklı buldum, inşallah gündüz doğum olur da, Hale hanım gelir :CüvCüv:

Canım benim, bende 18+4 günlük hamileyim ve en başından beri Hale hanıma gidiyorum. Çok memnunum. Senin dediğini bende düşünmüştüm ve bi gün sordum. Dediki, ben burdayken doğum olursa ben giriyorum tabiki, ama gece falan olursa, uzman doktorumuz giriyo dedi.. Çoğu hastanede de öyleymiş. Ama o kadar alıştıktan sonra siz girin isteriz dedim, siz de haklısınız ama bizim de dinlenmeye ihtiyacımız oluyo, her akşam doğum gerçekleşiyo sonuçta dedi. Haklı buldum, inşallah gündüz doğum olur da, Hale hanım gelir :CüvCüv:

ama böyle cevap vermesi garip geldi bana biraz tatlım sonuçta o benim doktorumsa o gelmesi gerekmiyormu :çok üzgünüm: birde hiç sordunmu normal doğum taraftarı mı?

ama böyle cevap vermesi garip geldi bana biraz tatlım sonuçta o benim doktorumsa o gelmesi gerekmiyormu :çok üzgünüm: birde hiç sordunmu normal doğum taraftarı mı?

Henüz sormadım canım, ama duyduğum kadarıyla normal yapmak istiyomuş hep, ama sorucam canım. Bu arada Hael Kayıran dimi aynı kişiden söz ediyoruz :emir_bebek: Evime çok yakın diye orayı seçmiştim, şimdilik sorun yaşamadım. Bakalım hayırlısı hihoyyyt

Henüz sormadım canım, ama duyduğum kadarıyla normal yapmak istiyomuş hep, ama sorucam canım. Bu arada Hael Kayıran dimi aynı kişiden söz ediyoruz :emir_bebek: Evime çok yakın diye orayı seçmiştim, şimdilik sorun yaşamadım. Bakalım hayırlısı hihoyyyt

evet canım hale kayıran ..bu normal doğum olayına sevındım şimdi zemuszemus
15gün sonra tekrar gidicem kontrole .17 haftalık oluyorum.cinsiyeti öğrencez birde üçlü test yaptırcam canım..ben aslında mecidiyeköyde çalışıyorum ama tuzlada oturuyorum..o yüzden orası olsun istedim..senin kızın olucak sanırım annesi..:ecrin_bebek: ne zaman öğrendin?

X