Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

ben de nene hatunda başlayacağım artık kalan tüm muayenelerime..
doğumu orada yapmayı düşünüyorum nasipse, evimiz kurtköyde ve buralarda en çok tavsiye edilen hastane orası.. herkese hayırlı doğumlar dilerim.

bende neslihan alana gidiyordum buay bıraktım sezeyan düşününce nenehatunda normal doğum yapana çoook nadir rasladığım için
ama utroyonda güzel bakıyor bebeği iyice görüyorsun okonuda memnundum

canım beni de çok önemli bir neden olmadan sezeryana yönlendirmeye çalışırlarsa artık sancım gelince gider zeynep kamilde doğururum.
bu özel hastanelerin sezeryan merakı ne anlayamıyorumkafamçokkarıştı

canım beni de çok önemli bir neden olmadan sezeryana yönlendirmeye çalışırlarsa artık sancım gelince gider zeynep kamilde doğururum.
bu özel hastanelerin sezeryan merakı ne anlayamıyorumkafamçokkarıştı

bende pendik devlati düşünüyorum

nenehotun bana soğuk geliyor ya bi alışamdım oraya
ama sancımı bekliyeceğim bir aksilik olmassa
pendik devleti çok öneriyorlar bazı tanıdıklarım doğum yaptı orda
zeynep kamili okadar bilmiyorum nasılki orası
hayırlısı olsun artık

aslında sezeryan yasaklandı mecbur kamladıkca diye ama hiç dinliyen yok gideni kesiyorlar
insanların elinden bebek doğurma hakkını alıyorlar sezeryanla 3 hakkı var alah korusun bişey olsa insanlar doğum yapamıyacak tekrar

Canım,ben de kısmetse bu ayın sonunda doğum yapıcam Nenehatun'da.. Ben doğum çantamı hazırladım. Ama ineternetten araştırmıştım olması gerekenler diye!! Yarın kontrolüm var, olmazsa oraya sorarım ne gerekiyor diye?

Senin kuzun kaç haftalık?
:emir_bebek:

merhaba canım, ben ağustosun sonunda doğum yapacağım inşallah. bende netten baktım ama nene hatun tecrübesi olanlardan bilgi almak istedim. sende birşeyler öğrenirsen yaz buraya. bende normal doğum istiyorum, gereksiz yere sezeryan yaptırmalarını hiç istemem.

merhaba arkadaşlar,Aranıza yenikatışdım. ben de doğum yapacağım eylül sonunda ama doğum için hastaneye karar veremdim.Nene hatun mu yoksa pendik devlet hastanesi mi. Bir önerisi ve hastaneler hakkında bilgisi olan varsa paylaşımlarını bekliyorum. Allah hepimizi hayırlısıyla kurtasın. sevgiler.

merhaba arkadaşlar,Aranıza yenikatışdım. ben de doğum yapacağım eylül sonunda ama doğum için hastaneye karar veremdim.Nene hatun mu yoksa pendik devlet hastanesi mi. Bir önerisi ve hastaneler hakkında bilgisi olan varsa paylaşımlarını bekliyorum. Allah hepimizi hayırlısıyla kurtasın. sevgiler.

bende nenehatuna gidiyorum ama doğumu pendik devlet yada kartal araştırmada yapmayı düşünüyorum hayırlısı benim de günüme az kaldı allah yardımcımız olsun

bende orda doğum yaptım. birkere kontrollere her gittiğnde çok bekliyorsun. çok kalabalık bir hastane bazen 2-3 saat bekliyoruz. doktor olarak neslihan şekeri tavsiye ederim. ve doğumu onun yaptırmasını iste. ben gece ve nöbetçi doktorda doğum yaptım. sonrasında çok sıkıntı çektim dikişlerimden. ebeleri ve hemşireleri çok güler yüzlü. ama genel olarak şunu söyleyebilirimki bir sonraki doğumumu orda yapmam..

Hiç tavsiye etmiyorum.Doğum yapmadım ben bebeğim düştü.Düşmeden önceki kontrollerimi orada yaptırıyordum ama memnun kalmadım.Çok kalabalık ve randevu sistemi yok.Zeynep kamilde bile o kalabalığa rağmen randevu ile muayene oluyosun.Nene hatunda koyun gibi sıra bekliyor insanlar.Kim önce geldi kim kimden sonra belli değil.Üstelik sancı gece tutarda doğum gerçekleşirse nöbetçi kim varsa doğumu o yaptırıyormuş.Ben düşükten dolayı gece gittim tecrübesiz bir bayan bi şeyden anlamıyordu.

Neslihan şeker çok ilgili,canayakin sempatik bi bayan...bütün takibimi o yapti doğumuma giremedi gece olduğu için...doğum sonrası çok sık kontrol oluyo kanama vs...ben 2.orda yapmam diyodum ama kardeşimin ve bir kaç arkadaşımın özel hastanelerde yaşadığı çileleri görünce nenehatun neymiş meğer dedim...medicine hospital oldu gerçi adı şimdi...

Pendik devlet hastanesi hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar.Orada doğum yapıp tecrübe edinen var mı.Sİz ya da tanıdıklarınız.Kontrollerime oraya gittiğim için sanırım ayağım alıştı.daha yakın geliyor bana. Ben bir kişiden duydum iyi diye, ama tedirginim. Hastaneye karar veremedim. Bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.bu arada nagihancım pendik ya da kartal demişsin.neden bu kararı aldın rica etsem izah eder misin. hayırlısı bakalım.

Pendik devlet hastanesi hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar.Orada doğum yapıp tecrübe edinen var mı.Sİz ya da tanıdıklarınız.Kontrollerime oraya gittiğim için sanırım ayağım alıştı.daha yakın geliyor bana. Ben bir kişiden duydum iyi diye, ama tedirginim. Hastaneye karar veremedim. Bir bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.bu arada nagihancım pendik ya da kartal demişsin.neden bu kararı aldın rica etsem izah eder misin. hayırlısı bakalım.

canım ben de oraları çok iyi olduğunu duydum kartal araştırmaya da eşim bebeği çok inceliyorlarmış diyor nenehatunu kesinlikle istemiyorum

pendik devlette sadece doğum üzerineymiş çokiyi diyorlar

Nagihancım ben 32 haftalık hamileyim.Eylül sonu ekim başı gibi bekliyoruz nasipse.Senin ne kadar oldu. Ben kontrole gittiğimde herkezle konuşuyorum soruyorum doğum nerde yapacaksınız diye :). Bir bayan vardı kartal semiha şakir doğum için çok kötü demişti ama benim herhangi bir bilgim yok tabi,kartal semiha şakirle kartal eğitim araştırma aynı mı onu da bilmiyorum

Nagihancım ben 32 haftalık hamileyim.Eylül sonu ekim başı gibi bekliyoruz nasipse.Senin ne kadar oldu. Ben kontrole gittiğimde herkezle konuşuyorum soruyorum doğum nerde yapacaksınız diye :). Bir bayan vardı kartal semiha şakir doğum için çok kötü demişti ama benim herhangi bir bilgim yok tabi,kartal semiha şakirle kartal eğitim araştırma aynı mı onu da bilmiyorum

ben 36 cı haftaya gireceğim canım az kaldı artık
kartal araştırmayla semiya şakir ayrı canım bir değil sen nerde oturuyorsun yakınmısın buralara ben güzel yalıda oturuyorum

ayyy senin hiç bir şey kalmamış.Hayırlısıyla allah kurtarsın inş. ben kurtköyde oturuyorum. Doğum için nene hatun daha ağır basıyordu ama sanırım pendik devlet şu an daha ağır geliyor.Sen benden önce doğum yapacaksın. doğum haberleşelim doğumdan sonra da.

evet az kaldı inşallah hayırlısıyla doğum yaparsam haberleşiriz ben bide normal doğum istiyorum nenehatun sezeryan ağırlıklı günüm gelince eğer bir aksilik olmassa sancım gelince hastaneye gitmek istiyorum bakalım artık sorun çıkmassa ozamana kadar
bende evime yakın diye konturollerim için nenehatunu seçtim tek gidebiliyorum diye eşim herzaman olamıyor
2 hastane arasında kaldım şimdi eşim araştırmayı istiyor ben pendik devleti bakalım artık bir karar alacağız

ben de ilk iki kontrolüme nen hatuna gittim ama randevu sistemi yok çok fazla sıra bekliyorsun. onun için devam edemedim. pendik devlete gittim kontrollere de. doktorlarını da tanıdım artık alışınca bana pendik daha iyi gibi geliyor şimdi.yakın da. nene hatunda doğum yapan tanıdıklarım var normal oldular ama doktora göre de değişiyor sanırım. ben de bir aksilik olmazsa normal istiyorum. bu arada bebeğinin cinsiyetini öğrendin mi ,benim ki kız :)

kesinlikle nene hatunu tavsiye etniyorum. ilk bes ayimda ben kontrollerime oraya gittim. bir hamilelikte sirsi ile yasanmasi mumkun ne vars doktor suphelenip her turlu test yaptiriyordu. sacma sapan uygulamalari vardi. En son 5. ayimda doktor beni NTS ye baglattirdi erken dogum riski var diye serum verdirdi musahade altinda tuttutabi hepsi icin ayri odeme.odemeyi birak hamile bir bayan uzerindeki psikolojik etkisini bir dusun. guya hastahaneden cikis diye musahade sonrasinda hemsire bize eliyle kopardigi uhursuz imzasiz bir kagit parcasi verince, esim patladi guya cok ayrintici hassassiniz bu kagit parcasi nedir dedi ve oraya yonumuzu donmedik bir daha.
sonuclarimi,tahlillerimi alip akademik hospitala gittim, muayene oldum. doktor profosordu. seni neden 5. ayinda NTSye soktu dedi? ve sanci mancida gorunmuyormus. bosuna beni musahade altinda tutup serum vermisler.
bir cok dogan bebegede problemli deyip dogum sonrasi hastahane tutuyorlar.
beden ve ruh sagliginizi dusunuyorsaniz bu hastahaneden uzak durun
en cok uzuldugumde nedir biliyormusunuz; butun calisanlar kapali guya dindar gorunumu veren bir hastahanenin bu derece dolandiricilik yapmasi. Din sadece basini ortmekmidir yani?

ben de ilk iki kontrolüme nen hatuna gittim ama randevu sistemi yok çok fazla sıra bekliyorsun. onun için devam edemedim. pendik devlete gittim kontrollere de. doktorlarını da tanıdım artık alışınca bana pendik daha iyi gibi geliyor şimdi.yakın da. nene hatunda doğum yapan tanıdıklarım var normal oldular ama doktora göre de değişiyor sanırım. ben de bir aksilik olmazsa normal istiyorum. bu arada bebeğinin cinsiyetini öğrendin mi ,benim ki kız :)

orda nasıl muane davranışları bende oraya mı gitsem artık nenehatuna gitmesemmi mi acaba
orda bitane erkek dr var tanermiydi neydi kaynarcada ssk da muane olmuştum ona bana delete gel pendiğe demişti neyapsammki acaba utrosyonlarını beğenmiyorum bende ssk nın

X