Dr. Ziya Şaylan hakkında bilgi

ben de şimdi netten dr. ziya şaylan hakkındaki bilgilere bakıyordum. izelin yeni yüzüne kavuşmasını sağlıyan kişi, ayrıca titanyum sütyeni bulan mucid dr ziya bey

Dr.Ziya Şaylan hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

Dr Ziya Saylan bana yaptigi bir leke tedavisi sonucunda yuzumu mahvetti 2 yıldır yuzumde kocaman bir beyaz leke olustu ve cok pismanim Kucuk bir gunes lekem vardi ve bana 15 gun icinde gececegini hic bir sey kalmayacagini soyledi guvendim inandim ve israilden geldigini soyledigi bir asitle cildimi yaktı once kabuk tuttu bana kabuktan sonra hemen gececegini israrla soyledi 2 yıl boyunca surekli gidip bu islemin basarisiz oldugunu soyledim fakat benim sabirsiz oldugumu duzelecegini soyledi .Gittigim cilt doktorları ve hocalar cildime ciddi hasar verdigini ve leke tedavisi sirasinda pigmentlerinde zarar gordugunu bunun da donusunun olmadigini soyluyorlar .

Ziya Bey e operasyon yaptıran varmı kimse birsey paylaşmamış:44:

Dr Ziya Saylan bana yaptigi bir leke tedavisi sonucunda yuzumu mahvetti 2 yıldır yuzumde kocaman bir beyaz leke olustu ve cok pismanim Kucuk bir gunes lekem vardi ve bana 15 gun icinde gececegini hic bir sey kalmayacagini soyledi guvendim inandim ve israilden geldigini soyledigi bir asitle cildimi yaktı once kabuk tuttu bana kabuktan sonra hemen gececegini israrla soyledi 2 yıl boyunca surekli gidip bu islemin basarisiz oldugunu soyledim fakat benim sabirsiz oldugumu duzelecegini soyledi .Gittigim cilt doktorları ve hocalar cildime ciddi hasar verdigini ve leke tedavisi sirasinda pigmentlerinde zarar gordugunu bunun da donusunun olmadigini soyluyorlar

Son düzenleme:
Dr Ziya Saylan bana yaptigi bir leke tedavisi sonucunda yuzumu mahvetti 2 yıldır yuzumde kocaman bir beyaz leke olustu ve cok pismanim Kucuk bir gunes lekem vardi ve bana 15 gun icinde gececegini hic bir sey kalmayacagini soyledi guvendim inandim ve israilden geldigini soyledigi bir asitle cildimi yaktı once kabuk tuttu bana kabuktan sonra hemen gececegini israrla soyledi 2 yıl boyunca surekli gidip bu islemin basarisiz oldugunu soyledim fakat benim sabirsiz oldugumu duzelecegini soyledi .Gittigim cilt doktorları ve hocalar cildime ciddi hasar verdigini ve leke tedavisi sirasinda pigmentlerinde zarar gordugunu bunun da donusunun olmadigini soyluyorlar

Mrb geçmiş olsun cildiniz düzeldimi acaba

Bende kendisine thermage yaptirmistim bu islem içinde bilmem kaç km yol gittim
Islemi yuzumun yarisina uyguladi diyer yarisinda sIkIldIgI için bastan savdi ofladi pofladi islem sirasinda biyerlere gitti gelmek bilmedi yuzumun yarisi islemi tam gordu diyer yarisinda hiç bir degisklik olmamisti bu sebebten 2.bir doktora ayni islemi yaptirmak zorunda kalmistim.

Merhabalar dr. Ziya saylana elmacık kemiği dolgusu, burun dolgusu ve PRP yaptıran var mı. Ne oldu, nasıl geçti paylaşırsanız çok sevinirim. Salı günü randevum var.

Merhabalar dr. Ziya saylana elmacık kemiği dolgusu, burun dolgusu ve PRP yaptıran var mı. Ne oldu, nasıl geçti paylaşırsanız çok sevinirim. Salı günü randevum var.
randevu nasıl geçti, sonuçlar nasıl
doktorundan memnun kaldın mı
fiyat aralığı nasıl

soruyorum çünkü herkes bir şey söylüyor, en azından yakında denemiş biri olarak yardımcı olabilirsin

Ben 1 hafta once yaptirdim ama suan nedense hiçbir sonuc yok.sanki dolgu uctu.ziya beyi arayip soyleyecegim.dolgu diye sikilan sey neydi ki ortada hicbirsey yok.o kadar da aci cektim

Galiba dediginiz doğru.burnum ve ceneme dolgu alnima botoks yaptirdim 1 hafta önce.ortada hicbir sonuc yok.sizdede mi oyle oldu?lutfen bilgi verin

burun dolgusunu nereye yapti. yan cizgilere mi yoksa burnunuzun ucuna mi. ne kadar aldi merak ediyorum herkesi mi kandiriyor acaba

burun dolgusunu nereye yapti. yan cizgilere mi yoksa burnunuzun ucuna mi. ne kadar aldi merak ediyorum herkesi mi kandiriyor acaba
burun ucuna değil.kaş arasının alt tarafına bir de çene ucuna.ama uçtu sanki havaya birşey yok.2500.gel dedi yine yaparız

israrci olun ve istediginiz olana kadar gidin derim ben. oldkca iyi ucret almis. moralinizi bozmayin. belki zamanla dolgu oturur oyle diyor cunku. belki haklidir.

israrci olun ve istediginiz olana kadar gidin derim ben. oldkca iyi ucret almis. moralinizi bozmayin. belki zamanla dolgu oturur oyle diyor cunku. belki haklidir.
Siz birsey yaptirdiniz mi.dolgu zamanla ortaya cikacak birsey degil ki.bsna yuz germe yapıcakti ben yaptiklariyla gorusmek istedim.olmadi ben de yaptirmaktan vazgectim gorene kadar

ben dolgu yaptirdim. hic begenmedim. yuz germe konusunda iyi karar vermissiniz bence. iyi doktor ama ozensiz. hizli yapiyor herseyi ve begenmezseniz bozuluyor. ben yeteri kadar dolgu koydim bu kadar diyor. velhasili fiyasko.

Bugün ziya beye gittim.saolsun cok ilgilendi ve itinali bir sekilde ceneme ve burnuma dolgu yapti.ilk seferinde birsey ortaya cikmadi diye cok uzulmustum ama ikincisinde baya güzel oldu gibi duruyor.3. Ve 4.defa da gidecekmisim o zaman daha da guzel olacakmış.cok tez canli oldugum icin herşey hemen olsun istiyorum.ben arastirdim ziya bey bu tur seyleri bir defada yapip gonderen drlardan degilmis.hastası begenene kadar yapan ve ek ucret talep etmeyen bir drmus zaten

iyi sevindim dogrusu. memnun olmaniz cok iyi. benim istedigim gibi olmadi siz sanslisiniz. paraniza degmis en azindan.

X