erken hamilelikte kanama

C

cooper

Ziyaretçi
Merhabalar... Ben yeni üye oldum..4 haftalık hamile olduğumu öğrendim, doktorum 5.5 hafta olmadan da randevu vermedi doğal olarak. 3-4 gundur ağrı ile birlikte kahverengi kanamam var. İyimser bakış açısı ile yerleşme aşaması olduğu için kanamam var desem de kötümser olarak düşük belirtisi midir acaba??? Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim, çok endişeleniyorum çünkü....

canım gebelikteki kanamanın normal olup olmadığına doktor muaynesi sonucunda ancak doktor söyleyebilir seni telaşlandırmak istemem ama gebelik esnesında oluşan hiç bir kanama normal değildir.hemen acil olarak doktorunu ara derim hiç vakit kaybetme.

canim bence bekleme daha fazla doktorunla görüs seni endiselendirmek istemem ama hamilelikde kanama pekde iyi bisey degil diye biliyroum.bence bir an önce doktorunla görüs

canım benim de aynı şey başımda ve bugün randevu aldım gideceğim dr a bakalım neyin nesi inş kötü bişi yoktur canm

arkadaslar, doktorum kan testi istedi, sonuç iyi çıktı, ama sürekli dinlenmemi istedi.Ultrasona kadar da yapacak başka birşey yok... cevaplariniz için de çok teşekkür ederim.

merhaba bende 6 haftalık hamıleyım dun kılodumda kaverengi nokta seklınde 3-4 leke vardı aksam hıc gelmedı bugun yıne geldı fakat agrım falan yok ben daha doktora hıc gıtmedım dokrotum hafta sonu tatılden gelıo bende pazartesı gıdıcem ama su ana bıraz endısem var ne yapacagımı bılemıom

Merhabalar... Ben yeni üye oldum..4 haftalık hamile olduğumu öğrendim, doktorum 5.5 hafta olmadan da randevu vermedi doğal olarak. 3-4 gundur ağrı ile birlikte kahverengi kanamam var. İyimser bakış açısı ile yerleşme aşaması olduğu için kanamam var desem de kötümser olarak düşük belirtisi midir acaba??? Deneyimlerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim, çok endişeleniyorum çünkü....

nasıl randovu vermedi benim kahverengi leke gelmişti doktorum hemen ilaç başladı bence mutlaka hemen doktora görün muayene ol. endişelenme moral çok önemli bir çok insan bunu yaşıyor ama ihmale gelmez bana doktorum istirahat vermişti vede progestan diye ilaç doktora hemen görün bende 4 haftalıktım......???

merhaba bende 6 haftalık hamıleyım dun kılodumda kaverengi nokta seklınde 3-4 leke vardı aksam hıc gelmedı bugun yıne geldı fakat agrım falan yok ben daha doktora hıc gıtmedım dokrotum hafta sonu tatılden gelıo bende pazartesı gıdıcem ama su ana bıraz endısem var ne yapacagımı bılemıom

canım bende de oldu birkaç gün üst üste doktora gittim progestan ve iğne verdi.2 gündür de hiç kalkmadan yatıyorum çok şükür 2 gündür gelmedi doktora görün derim

Ya doktora gidicemde tatilde hafta sonu geliyor bende ancak pazartesi gidebilecegim.

slm canım bende 4haftalık hamileyim bendede aynı şekilde kanama var dr çok şiddetli olmadığı sürece çok mühim değil dedi yakınımda hamilelik geçiren birilerine sordum aynısının onlardada olduğunu söylediler dr sadece istirahat et ve ilişkiye girme geçer dedi geçmiş olsun çok kafana takma

arkadaşlar bana yardımcı olun tüp bebek yaptırdım bhcg değerlerim 10 gün 48- 12 gün 118 çıktı ama kanamam var acilen cevap yazarmısınız bilgisi olan progestan kullanıyorum dozunu doktara sorarak artırdım lütfeeeeen

X