3 aylık hamileyim geceleri uyuyamıyorum..

E

EU1

Ziyaretçi
3 aylık hamileyim geceleri uyuyamıyorum..bi uyanıorm gecenin yarısı dön sağa dön sola uyku yok..
su 1 haftadır böleyim...benimgibi olanlar varmı yada olmus olanlar varmı??
bide baş ağrısı çok,hem gecenin bi yarısı uyan bide baş ağrısıla..
önerileriniz neler??
simdiden tesekkkürler..
saygılarımla:1hug:

üzülme canim yanliz değilsin bende doğru düzgün bi uyku çekemedim bayadan beri eeee nede olsa bunlar antreman bizim küçük yaramazla doğsunda asil o zaman uyku yok bunlar iyi günler yani anliyacağin.baş ağrisi içinde benimde çok şiddetli oluyodu ama kisa sürdü anlina sicak havlu koya bilirsin iyi geliyo yada buz torbasi o da yetmezse en son çağre minoset doktor veriyo zaten bebekte 3 ayi doldurmuş zarari olmaz .yinede önce doktoruna sor şeker.BU ARADA BANA DOKTOR İÇEBİLİRSİN DEDİ AMA BEN YİNEDE İÇMDİM AĞRI KESİCİ.

bende başlarda öyleydi ama ben wc ye kalkmaktan uyuyamıyordu
idrara sık çıkıyordumm ama allah çok şükür başım falan ağrımadı

valla guzelim ben de gecen haftalarda öyleydim,uyaniyordum bir dhaa uyuyamiyordum...simdi bile uyku sorunum devam ediyor sola don saga don zar zor uyuyorum...bir de zaten durmadan idrara gidiyorum iyice kaciyor...

hamilelik artı sıcaklar malesef uyku düzenimizi bozdu..
bende aynıyım gece yarısı uyanıyorum dön dön sonra uyuyakalıyorum..hooop 1 saat sonra tekrar..biraz katlanıcaz artık..
bu arada baş ağrısı bende de olmadı hiç ..dr a danış bence

3 aylık hamileyim geceleri uyuyamıyorum..bi uyanıorm gecenin yarısı dön sağa dön sola uyku yok..
su 1 haftadır böleyim...benimgibi olanlar varmı yada olmus olanlar varmı??
bide baş ağrısı çok,hem gecenin bi yarısı uyan bide baş ağrısıla..
önerileriniz neler??
simdiden tesekkkürler..
saygılarımla:1hug:

aynnen arkadasım 3 ayımdan bu yana bende öyleyim gecede 50 kez uyanıyorum en sonunda televizyonu açıp oturuyorum.ayaklarım çok yanıyo belkşide bu yuzden takıyorum kafayı ayaklarıma butun gece soğuk su tutuyorum.daha çok erken ama bi turlu uıyku yok olsada kuykumun kali:eek:klava:tesi yok uyu uyan

Merhabalar Ecrin,

Ben migren hastasıyım, yani senelerir migren ile yaşayan bir insanım.
Kusmalara kadar varan derecede hemde, hamilelikle birlikte damarlardaki kan akımı arttığı için baş ağrıları ortaya çıkabiliyormuş malesef.

Benim dr'da minoset vermişti sadece, bense çözümü vicks sürerek ya da buz ile kompress yaparak buluyorum. Hamileiğimde tek çıkartmalarım migren yüzündendir malesef. 16. haftadan sonra azaldı ve şimdilerde ayda 1 oluyor gibi.

Sana tavsiyem tansiyonunu takip et, ani artış ve düşüşlerde başğrısına sebep olabilir. Ben normalde düşük tansiyonluyum, hamilelikle iyice düşüyor yorgunluktan herhalde, çok düştüğünde de başağrısı benzeri şeyler yaşıyorum.

Uykusuzluk ise bende de oldu ilk aylarda, uyku düzenim çok bozuldu. Çözümüm gün içinde spor yapıp, akşam ılık bir duş sonrasında yatmak oldu. Hala çok düzelmedi ama yinede eskisine göre daha iyi.

güzelim dert etme bende de uyku sorunu oldu

X