16 yumurta

L

lemis81

Ziyaretçi
kızlar ben aşılama için tedavi oluyorum.en son adetım temmuzun 2 sıydı yanı 6 gun oldu suan adet olalı.adetimin ikinci günü puregon iğnesi kullandım,yanı 4 gundur ıgneyı kullanıyorum ve bugun kontrole gıttım doktor cok saskın bır sekılde 16 yumurta olustugunu ve bunların en buyugunun 16mm oldugu soledışutarafagitti

cok mutluyum bu cuma aşılama yapıcaz inşallah tutarda bende hamile kalabilirim ne olur bana dua edin:teselli:

Son düzenleyen: Moderatör:
inşallah hakkında hayırlısı olsun bir an önce kuzularına kavuşursun inşallah

hamiş kalma olasılığın baya yüksek hemde çoul gebelik...
inşallah olur canım muradına erersin

hayırlısı canım maşallah baya yumurtan olmuş inş tutar bu ilk denemenmi

maaşallah....bu kadar yumurtayla tüp bebek yapılsa daha iyi olmaz mı? bendede aynısı olmuştu....doktorum hemen tüpe yöneltti....bu kadar yumurtayla aşılama çok riskli...çoğul gebelik ama çok çoğul gebelik olabilir demişti...Allah kolaylık versin...

aşılama bu ay ilk denememiz olucak.tup bebek gerekmez dedı doktor,aşılamaylada hamıle kalabılecegımı soledı.sımdı sızlere bı sorum olucak acaba asılamaya kadar yapmam gereken yada yapmamam gereken bırşey varmı sizce?cok heycanlıyım ve korkuyorum tahmın edıyorsunuzdur

ayrıca bukadar yumurtayla bıle cogul gebelık olması %10 oldugunu soledı doktorum

canım stres yapma en önemlisi heycan tabiki olcak sakın korkma sonuçta bizde dr elimizden geleni yapıyoruz taktir allahın rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inş bu kadar yumurtayla % 10 tutma şansımı dedi dr

aşılama bu ay ilk denememiz olucak.tup bebek gerekmez dedı doktor,aşılamaylada hamıle kalabılecegımı soledı.sımdı sızlere bı sorum olucak acaba asılamaya kadar yapmam gereken yada yapmamam gereken bırşey varmı sizce?cok heycanlıyım ve korkuyorum tahmın edıyorsunuzdur

lemis81 hakkında hayırlısı olsun.Senin problemin neydi.PCO problemin varsa hipertisimilasyon problemi yaşayabilirsin.Ben de geçen sene pek çok yumurta ile aşılama yaptırdım, sonra vücudum su topladı.Çok büyük sıkıntılar yaşadım.O yüzden dikkat...

benim hıc bır saglık sorunum yok arkadaslar sorun esımdeydı.oyuzden benım yumurtalarımı dahada cogaltıp esımdekı eksıklıgı bende tamamlamaya calıstılar.doktorum cogul gebelık ıcın yanı bırden fazla bebek olusmasına %10 bı ıhtımal verıyor.buyuk olasılıkla olursa tek bebek olur dıyor.

16 yumurtayla aşılama ilk defa duyuyorum.Çoğul gebelik riskin çok fazla değil mi?hayırlısı olsun.

arkadaşlar bende aşılama yaptırdım 2 defa ama malesef tutmadı bende 5 tane yumurta vardı o ne kadar çok yumurta öle

benim hıc bır saglık sorunum yok arkadaslar sorun esımdeydı.oyuzden benım yumurtalarımı dahada cogaltıp esımdekı eksıklıgı bende tamamlamaya calıstılar.doktorum cogul gebelık ıcın yanı bırden fazla bebek olusmasına %10 bı ıhtımal verıyor.buyuk olasılıkla olursa tek bebek olur dıyor.

Arkadasim
Bence kendin herseyi sorgulayip durma.Gittigin merkeze guven.Kendini dr.una birak.Omu bumu deyip herseyde bir mantik ararsan sonucun inan olumlu olacaksa da olumsuz olur.Ben cok yaptim bu hatalari.Evham yapma huzurlu ol dr. ne yaparsa guven ve asilamani ol ve hayirlisi Allahtan de.Bu kadar evhamdan biranonce kurtul ve asilama gunune biranonce ic huzurunla hazirlan derim ben

ınsan ıster ıstemez heyecan duyuyor içinde.olurmu olmazmı dıye dusunmekten kendını alamıyor,emınım bır cogunuzda bole oluyordur.doktor bıle sasırdı 16 yumurtayı gorunce,saymakta bıle zorlandı.kendıde ılk defa goruyormus bu kadar yumurta cok sasırdı

yumurata sayın aşılama için fazla.tüp bebekte normal sayılıyor canım.sanırım ilaç dozajın yüksek gelmiş.yumurtalıkların çok hassasmış.benimki de öyle.bu denememde bayağı düşük dozaj başladık.
yumurtalarının 16 sı da iyi durumda olacak diye bişiy yok.2-3 ü kaliteli olsun yeter.benim endişem ikiz ya da üçüzden fazla çoğul gebelik yaşaman.dr un da bu riski göze aldığına göre vardır bir bildiği.dua et.stres yapma.İnşallah herşey yolunda gider.Kavuşursun bebişlerine sağlıklısıyla.

bugun doktora gıttım ve 16 yumurtanın 12si gelişmiş.çatlatma iğnesi yaptık,yarın akşamda aşılamayı yapıcaz allahın ıznıyle.allahım ne olur olsun,herkez muradına ersın artık.:1no2:

bugun doktora gıttım ve 16 yumurtanın 12si gelişmiş.çatlatma iğnesi yaptık,yarın akşamda aşılamayı yapıcaz allahın ıznıyle.allahım ne olur olsun,herkez muradına ersın artık.:1no2:

İNŞALLAHALLAH MURADINA NAİL EDER SENİ ARKADAŞIM DUALARIMIZ SENİNLE:emir_bebek:BÖYLE BEBEŞLERİN OLSUN İNŞALLAHa.s.

İNŞALLAHALLAH MURADINA NAİL EDER SENİ ARKADAŞIM DUALARIMIZ SENİNLE:emir_bebek:BÖYLE BEBEŞLERİN OLSUN İNŞALLAHa.s.

aaaammmiiinnnnn.....:1rolleyes:

eskıden sadece kendım ıcın dua ederdım,bu sıteye uye olduktan sonra goruyorumkı yanlız degılım,ve benım gıbı evlat ozlemı duyan bırcok anne adayı var.artık dualarıma sızlerıde katıyorum.yaratan rabbim mutlaka hepımızı mutlu edıcek.o kullarının uzulmesıne ızın vermez dıye dusunuyorum.mutlu olmak evlat sahıbı olmak herkezın hakkı.Allahım bızlerı bu mutluluktan mahrum bırakmasın..amin...........

ıyı geceler lemis.ben de 11 de aşılama olacağım.dktor çok yumurta oluşmuş.5_6 tane falan dedı.puregon ve ovitrelle kullandım.çok yumurta neden zararlı olsun kı anlamadım.doktorum bu hem ıyı hem kötü dedı.

X