Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
cildim karma bir cilt ama sorunlu her an tek tük sivilce çıkmasına meyilli ve hafif lekeli.çay ağacı serisi kullansam nasıl olur sizce kızlar? nemlendirici falan kullanmıyorum yüz için,faydalı olabilceğine inandığım markayı bulamadım bitürlü,acaba bu çay ağacını kullansammı,daha önce bodyshopun ballı şampuan ve saç kremini aldım bir rezaletti,kullanamadım olduu gibi duruyo,lip balm hindistan cevizlisini kullanıyorum bakın o güzel işte.

bende body shop ürünlerini kullanan memnun bir tüketiciyim.
cildim karma olduğu için deniz yosunu serisinden yüz temizleme ve temizleyici tonik kullanıyorum.çok memnunum üstelik harika kokuyorlar.hemen etkisini gösteriyor.cildim pürüzsüz ve yumuşacık oldu.
ayrıca vanilyalı vücut losyonunu ve vanilyalı body misti de harika çok kalıcı mükemmel bir kokusu var.

Bende karma ciltler için yosun özlü ürünlerini kullanıyorum.ayrıca gözenek sıkılaştırıcı serum, c vitamini serisinden c vitaminli bakım kremi (haftada2-3 gün kullanılıyo), e vitaminli olan seriden göz kremi, z.yağlı seriden şampuan ( bi ara saçlarım hava değişiminden dolayı çok kurumuştu ve iyi gelmişti ) dudak balmı ve vanilyalı peelinginden kullanıyorum.ben genel anlamda memnunum..ama biras daha parama kıyıp dermologica ürünlerine tekrar geçebilirim..ben dermologica kadar hiç bi üründen tam anlamıyla memnun kalamadım..ama body shop ta iyiler arasında benim için..:eek:

cildim karma bir cilt ama sorunlu her an tek tük sivilce çıkmasına meyilli ve hafif lekeli.çay ağacı serisi kullansam nasıl olur sizce kızlar? nemlendirici falan kullanmıyorum yüz için,faydalı olabilceğine inandığım markayı bulamadım bitürlü,acaba bu çay ağacını kullansammı,daha önce bodyshopun ballı şampuan ve saç kremini aldım bir rezaletti,kullanamadım olduu gibi duruyo,lip balm hindistan cevizlisini kullanıyorum bakın o güzel işte.

Arkadaşım benimde cildim seninkine çok benziyor..entersan bi cilde sahibim yanii..ben çay ağacını hiç kullanmadım o seriyi yağlı ve sivilceli ciltler için biliyorumm..yosun özlü ürünlerden ben memnun kaldım..hiç sivilcelenme filan olmuyor artık cildimde..ama biraz daha pahalıya kaçabilirim diyosan dermologica ürünlerini sana tavsiye ederim..karma ciltler için olan serisini ve maskelerini kullandım çok iyi geliyodu bana..ama dediğim gibi body shopun yosunlu serisi hafif ve güzel bir ürün tavsiye edebilirim..:lepi:

kızlar bişey sorcam dudaklarımı korumak için the bodyshop sticklerinden almayı düşünüyorum bi çok marka kullandım fakat verim alamadım the bodyshop kaldıgım bana çok yakın uğramayı düşünüyorum soracağım soru şu: dudak ürünlerinin güneşten koruyucu özelliği var mı? yorum yazacak arkadaşlarıma teşekkürler:KK70:

ben de body butterlarda vanilla spice ve morignayi kullandim, ikisi de cok hos kokuyor simdi de kakaolusunu deniycem
born lippyler cok guzel
buraya kadar asil bittigim nokta dokularindan cok kokulari
en son allik fircasini aldim ve coook guzel!!
ben de seaweed serisini kullanmak istiyorum ama kararsizim

arkadaşlar ben adanada yaşıyorum body shop un çilekli vücüt losyonu nerde satılıyor bulamadımda birde kullanan arkadaşlar varmı memnunmu ?? fiyatı nekadar ?

ya ben kokulu urunler ıstıyorum ne bılım dus jelı lıp balım gıbı bırde kuru bır cıldım var onun ıcın ne tur bırsey bulabılırım body shop dan

bence çay ağacı serisi çok doğru bi seçim olur canım.

bende sivilcelerim ve lekelerim için çay ağacı yağı almayı düşünüyorum herkes çok güzel diyo almazsam çatlarımkaydirigubbakcemile2hihoyyytcokacimcoook

kızlar bende toz allıklarından almayı düşünüyom ama ben esmerim şeftali rengimi alsamkaydirigubbakcemile2..bide seftali rengi kaç numara oluyo acaba:lepi:

kızlar bende toz allıklarından almayı düşünüyom ama ben esmerim şeftali rengimi alsamkaydirigubbakcemile2..bide seftali rengi kaç numara oluyo acaba:lepi:

mineral allıklardan 3 numara "warm copper" şeftali rengi canım. aşağıdaki resimde görebilirsin yerimseniben

New+Folder+%282%2963.jpg

Meyvelı butter ları super her gece yatmadan surerım.Bır de dudak parlatıcıları ve parfumlerı cok para verıyorum ama deger...

Çilekli duş jeli yine çilekli ve kivi çekirdekli vücut peelingi ve çilekli vücut kremii!Banyodan çıkınca ortalığı çilek kokutuyorum...Ben zaten şekerli kokuları çok severim.
Ne demiş Angelia Julie ''Aldığım kremlerin önce tadına bakarım eşimin ağzında kötü tat bırakmak istemem''sositososito

X