Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bugun gezerken bende rast geldım body shop mağazasına.peki arkadaşlar bu body shop ürünleri doğal mı kimyasal maddeler içeriyormu acaba genelde isimleri bitkisel ama içeriği nasıl anlayamadım doğrusu...benneyaptımki

Canım içeriği tam bitkisel değil, sentetik kimyasallar da var.
Ama bunların yanında organik katkılı ürünleri de var.
Kimyasalları daha az kullanıp, bitkilere daha çok yer vermeye çalışan ve kozmetikte hayvanların test edilmesine karşı durmasıyla ünlü bir marka daha çok =)
Aids gibi, çocuk istismarı gibi konularda da sosyal sorumluluk adına belirli ürünlerin gelirlerini, bu konuda çalışan vakıflara aktarır :)

ben de çok memnunum The Body Shoptannn =)) çok seviyorum kendisini :)
geçen yıldan beri Kenevirli (hemp) krem setini kullandım. kokusunu sevmeyenler çok ama benim hoşuma gidiyor. dudak nemlendiricsi ve el kremi özellikle süper!
en son Siyah göz kalemi, E vitaminli göz kremi, seftali tonu allık ve vücut için duş lifi almıştım, hepsinden çok memnunum!
şidi yılbaşı paketinden almayı düşünüyorum :))

canim slm,
yazmissin ya body shop un siyah goz klemini aldim diye, merak ettim,kullandin mi? nasil? ben bir kac yerde body shop kalemlerin iyi olmadigini okumustum cunku, ozellikle siyah cok akma yapiyormus,kalici degilmis falan, sen kullandiysan nasil soyler misin?

benim oturdugum sehirde body shop yoktu eskiden 2 yil kadar oluyor acilali arada gider göz gezdirrdim
fiyatlari yüksekti baya alamazdim kaydirigubbakcemile3
Burda sizden duyduklarimda gittim bende..Gül kokusunu cok sevdigim icin ben görevlininde önerisi üzerine MOROCCAN VÜCUT LOSYONU aldim..
ilk aldigim ürün oydu body shoptan..cok güzel kokuyor bu arada
Gecenlerdede cildim icin biseyler baktim cildim kuru oldugu icin gül özlü ürünler vardi
E VITAMINI YOGUN NEMLENDIRICI KREM,PEELING KREMI birde yüz yagi aldim
body shop türkiye sitesine baktim ama o ürün yoktu :sm_confused:
cok begendim body shopu yüz yagida cok guzelmiss sürüyorum hic yagli gibi durmuyor
cok guzel nemlendiriyor..Evitamini nemlendirici kreminide almak istiyorum yakinda cok satan ürünüymüs..

bide white musk ürünlerini denemek istiyorum..Sizce nasil???
cok uzun yazdim k.bakmayin a.s.

benim oturdugum sehirde body shop yoktu eskiden 2 yil kadar oluyor acilali arada gider göz gezdirrdim
fiyatlari yüksekti baya alamazdim kaydirigubbakcemile3
Burda sizden duyduklarimda gittim bende..Gül kokusunu cok sevdigim icin ben görevlininde önerisi üzerine MOROCCAN VÜCUT LOSYONU aldim..
ilk aldigim ürün oydu body shoptan..cok güzel kokuyor bu arada
Gecenlerdede cildim icin biseyler baktim cildim kuru oldugu icin gül özlü ürünler vardi
E VITAMINI YOGUN NEMLENDIRICI KREM,PEELING KREMI birde yüz yagi aldim
body shop türkiye sitesine baktim ama o ürün yoktu :sm_confused:
cok begendim body shopu yüz yagida cok guzelmiss sürüyorum hic yagli gibi durmuyor
cok guzel nemlendiriyor..Evitamini nemlendirici kreminide almak istiyorum yakinda cok satan ürünüymüs..

bide white musk ürünlerini denemek istiyorum..Sizce nasil???
cok uzun yazdim k.bakmayin a.s.

white musk harika kokuyor. onun bir de başka serileri de çıktı. yüz kremlerinin testerlarını kullandım bir süre.

cildim kabardı. mahfoldu ! :1no2:
sadece vücut kremlerini ve parfümlerini kullanıyorum

white musk harika kokuyor. onun bir de başka serileri de çıktı. yüz kremlerinin testerlarını kullandım bir süre.

cildim kabardı. mahfoldu ! :1no2:
sadece vücut kremlerini ve parfümlerini kullanıyorum

tsk ler canim..bende vucut losyonlarini falan kullanmak istiyorum..:lepi:

dün istinye park'taki body shop'a gittim sadece çilekli vücut kremini alıcaktım ama öyle şeyler var ki insan almadan duramıyo kaydirigubbakcemile3
bende dün çilekli body butter aldım ve bayıldım o nası bir koku öyle :asigim:
birde %50 indirimdeydi kakoa yağlı body butter aldım oda olağanüstü bişey ben esmer olduğum için direk ona yöneldim zaten gerçekten güzel nemlendiriyo ..
bugün dayanamadım aklım başka şeylerde kaldı yine gittim body shop'a :lepi:
bugünde moringa body butter aldım çiçek bahçesi gibi,hindistan cevizli parlaklık veren vücut losyonu'nuda aldım muhteşem ötesi kokusu harika ve gerçekten parlıklık veriyo cilde.
son olarakta çilekli dudak bakımını aldım kaydirigubbakcemile3
biraz fazla aldm ama inanın oraya tek bir şey almaya gidince eliniz kolunuz dolu çıkabiliyosunuz ..
ama bazı şeyler indirimdeydi mesela hindistan cevizli losyon ve kakao yağlı body butter ..
yani bazı şeyler uygun fazla alınabilir arkadaşlar ben bu aldıklarımı denediğim için hepsinin özelliklerini söyliym dedim ..
bir de tester'ndan white musk erkek parfümünü kokladım müthiş bir koku gerçekten çok çekici bi daha ki gittiğimde onuda alıcam erkek arkadaşıma ..
walla yakında body shop'tan çıkmazsam şaşmıcam hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar indirimsiz haliyle çilekli kremi ne kadar?indirime girince ne kadar oluyor butter i losyonu falan fiyatı?

Kızlar indirimsiz haliyle çilekli kremi ne kadar?indirime girince ne kadar oluyor butter i losyonu falan fiyatı?

cnm ben cumartesi günü çilekli kremini aldım indirimde değildi o haliyle 30 lira ama aynı gün kakao yağlı kreminide aldım o %50 indirimdeydi oda 15 liraya geliyo ..

merhaba 30 yaşındayım.buğday tenliyim.cildim karma ve hassas. burun kenarlarımda ve yüzümün bazı yerlerinde kılcal damarlarım görünüyor.biraz da çillerim var bende yok yok :KK70: alnımda ve çenemde sivilcelerim her zaman var düzeldikleri çok nadir görünmüştür.:KK70: daha önce dermologica ürünlerini kullandım.hala göz altıma dermologica kullanıyorum. ama active moist kremden memnun kalamadım. yüzümü sabah akşam temizlerim. temizliğe önem veririm.artık yüzüme uygun ,sorun yaşamayacağım bitkisel ürünler kullanmak istiyorum. ünlü markalar çok pahalı. çok para verip sonucundan memnun kalamamak da cabası.
the body shop mağazasına gittiğimde ürün tavsiyesinde bulunuyorlar mı? the body shop ürünlerinden kullanmak istiyorum.tavsiyenizi almak istedim.ürünleri kullanan ve memnun kalan arkadaşlar var mı aranızda bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

merhaba 30 yaşındayım.buğday tenliyim.cildim karma ve hassas. burun kenarlarımda ve yüzümün bazı yerlerinde kılcal damarlarım görünüyor.biraz da çillerim var bende yok yok :KK70: alnımda ve çenemde sivilcelerim her zaman var düzeldikleri çok nadir görünmüştür.:KK70: daha önce dermologica ürünlerini kullandım.hala göz altıma dermologica kullanıyorum. ama active moist kremden memnun kalamadım. yüzümü sabah akşam temizlerim. temizliğe önem veririm.artık yüzüme uygun ,sorun yaşamayacağım bitkisel ürünler kullanmak istiyorum. ünlü markalar çok pahalı. çok para verip sonucundan memnun kalamamak da cabası.
the body shop mağazasına gittiğimde ürün tavsiyesinde bulunuyorlar mı? the body shop ürünlerinden kullanmak istiyorum.tavsiyenizi almak istedim.ürünleri kullanan ve memnun kalan arkadaşlar var mı aranızda bana yardımcı olursanız çok sevinirim..

Canim bilmiorum yardimci olabilirmiyim ama.Ben E vitaminini kullaniyorum bende yeni yeni kullanmaya basladim the body shopu gercekten cok memlunum..E vitamini nemlendiricisini kullaniyorum ve birde yuz yagini cildim kuru cok guzel nemlendiriyor cildimi ayrica benimde kizarikliklarim olurdu yanaklarima dokundugumda cildim sanki hasir tutmus gibi oluyodu onlar bile gecti..The Body Shop adresine girerek karma ciltler icin olan serisini arastirabilirsin..ins.yardimci olabilmisimdir body shop gercekten cokk cokk süper ötesi güzell:lepi:

meraba kizlar bende bugun Body shoptan bunlari aldim..Hepside cok güzelllbayanssulusmilebayanssulusmile

White Musk-Vücut Losyonu

White Musk-Eau De Toilette

E Vitamini-Cok kuru ciltlere özel Nemlendirici

E vitamini-Dudak Bakimi

Yumusak Eller,Yumusak Kalpler El kremi

Priltili Allik

Vee son olarak-Allik fircasi

Yasasin body shop..Ürünler hakkinda sorulariniz olursa cvp lazim sekerlera.s.

Tweeety o firca bende de var. Sanirim fondoten fircasi diye geciyor aslinda, almak isteyenler oyle secsin. Ama tabii ben de pudra ve hatta allik icin kullaniyorum. : )
Ayni seriden acili far fircasi ve yillarca neden almadim dedigim ruj fircasi da var Body Shop tan. Ve cook memnunum.
Elimde en son Brasilian Nut Butter kaldi, pasta gibi. Bitmiyor bir turlu. Zeytinliyi de cok seviyordum. Bitsin yine ondan alabilirim.

Dudak balsamindan(minik yuvarlak kutuda) ise hic memnum degilim, surulmesi zor, emilmiyor, yumusatmiyor ve hiyjenik degil. Benimki bu seriden:

body&

body%20shop%20lip%20balm-thumb.jpg

Belki digerleri daha iyidir..

cay agacı ozlu maskesını aldım fıısss ... ferahlatmaktan baska bır sey yapmadı :KK43:( neyse en saglam fayda ılacıma devam etmek de yatıyor sanırım

Kızlar Body Shop hakkında herkesin yanlış bildiği bişey var:BU MARKA DOĞAL ÜRÜNLER SATMIYOR.Markanın standının dekorasyonu ve ürünlerin ambalajı size onu çağrıştırıyor olabilir ama bu markanın tek iddiası hayvanlar üzerinde denenilmemiş olması.Zaten ürünlerin içindekiler yazısına bakarsanız kimya laboratuvarı gibi yok yok...Yani doğallık yönünden karşılaştırırsanız Lancome,Estee gibi markalardan hiçbir farkı yok..Ayrıca özellikle vücut kremleri aşırı parfümlü, kokulu ve bütün dermatologlar ''Parfümlü cilt bakım ürünleri aşırı kanserojen, kesinlikle kullanmayın'' diyorlar, o yüzden eczanelerde satılan dermokozmetik markaların parfümsüz ve çok daha etkili kremlerini tavsiye ederim size...Ben de Body Shop kullanıyorum ama yalnızca aksesuarlarını ve parfümlerini kullanıyorum kremlerim dermokozmetik markalardan...Nasıl oluyor anlamıyorum ama herkes bu markanın ürünlerini doğal zannediyor...

Hatta kadınlarda hormon dengesini bozduğu ve kanserojen olduğu bilinen methylparaben, ethylparaben, propylparaben (paraben türevleri) vs zararlı maddeler de diğer kozmetik markaları gibi Body Shop'ta da rahatlıkla kullanılıyor...

X