Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
body sopun çay ağacı özlü-- deniz yosunu özlü ve aloe vera sersiisni kullandım hem de herşeyiyle yani tonik göz kremi peeling.... hepsi süperdi gerçekten. çay ağacı yağı da süperdi sivilce kurutması ve lekelere karşı. E vitaminli göz çevresi jelinide kullandım (kullanıyorum hala) çok güzel. fondötenim allığım toz pudram herşeyim body shop ve ben çok menunum.herşeyi gerçekten çok güzel. buarada makyaj fırçalarınıda kullanıyorum gerçekten çoook kaliteli.kesinlikle tavsiye ederim. hele ki vücut spreyleri ve butterları süperrrrrrrrr....benim cildim hem karma hem hassastır ama ben çok memnunum.a.s.:1hug: hımm bide C vitaminli ve E vitaminli yüz spreylerinide kullandım çok güzeller. E vitamini spreyini makyajdan önce nemlendirici olarak kullananlar var. bide C vitamini spreyini makyaj sabitlemek için kullanıyorum

canım benim,, kullanmadıgın ürünü kalmamış nerdeyse..a.s :enbuyukkk:

:) ben krem allıkta ikinci tüpüme başladım ama sen renk beğenirsen toz allık al. daha rahat kullanırsın. ben krem allığı görünce rengine bayılmıştım o yüzden vazgeçemedim :1rolleyes: gitmişken çilekli lip balmına da bak mutlaka bu arada yerimseniben kokladın mı vazgeçemezsin ondan da

öncelikle the body shop ı çokk seviyorum coksekeriremsu

allığını aldım çok beğendim, pembe tonunu kullanıyorum coksekeriremsu

kakao yağı vucut kremi + kakao yağı vucut peelingini aldım. henüz deneme aşamasındayım ama vucut kremi cidden cildi çok iyi yapıyo gibi :eek: çilek vucut losyonu da iyi, çok güzel kokuyor :)

beğenmediğim 3 ürünü oldu. 1.-sıvı far ı oldu malesef, hiç kalıcı değil :1no2: 2- zeytin rengi göz kalemi benneyaptımki 3- çatlak giderici kremi, bende işe yaramadı malesef

küçük parfümlerinden aldım, rougeberry, diğer parfümlerimden sıkıldığımda kullanıyorum değişiklik oluyor a.s

2li farları vardı, yaza özel gelen ürünlerde. turuncumsu ve mavi olanını aldım çokk beğendim.

şeffaf rujundan ve born lippylerden aldım birsürü, çok tatlılar, özellikle born lippy çilek ve karpuz kokusu süper.

bir de allık fırçası aldım o da iyi, tüyü falan hiç dökülmedi yumuşacık öyle :1rolleyes:

baya uzun olmuş a.s.

hmm.. far ve kaleme bişey diyemem ama çatlak kremleri zaten hangi marka olursa olsun çok işe yarar şeyler değil maleseff :1no2:

hmm.. far ve kaleme bişey diyemem ama çatlak kremleri zaten hangi marka olursa olsun çok işe yarar şeyler değil maleseff :1no2:

evet aynen duruyor bendekiler :KK43:
kakao yağı vucut kremini ve peelingini aldım çatlaklara belki iyi gelir diye.
banyoda peeling i yapıorum çıkınca da kremi sürüyorum.

yeni başladım, görcez bir gelişme olacak mı :sm_cool:

:) ben krem allıkta ikinci tüpüme başladım ama sen renk beğenirsen toz allık al. daha rahat kullanırsın. ben krem allığı görünce rengine bayılmıştım o yüzden vazgeçemedim :1rolleyes: gitmişken çilekli lip balmına da bak mutlaka bu arada yerimseniben kokladın mı vazgeçemezsin ondan da

canım benim neye bakçagımı şaşırdım..allıktan herkes memnun kalmışş ..birde fondoteniyle kombinasyon yaptıkmıı daha ne isterimm..aradıgımı bulurum inş ..bu arada hepinize teşekkür ederim paylaşımlarınız için akadaşlarr..bu siteye bayılıyorum benn yaa:dance:

ay ben o çilekli balm ı nerdeys ekmeğe sürüp yicem :roflol:

kızlar geçen gün gitim fondoten almaya ben beyaz tenliyim ve kendime göre renk bulamadım koyu renkleri we çok yogun ..en açık rengi dahi koyu geldi bana.beyaz tenli olupta kullanan warmı acaba ??allıklarına bayıldım ama....

fondotenini bilmiyorum ama bi tane simli fırçalı allığı var hala almak istiyorum bi nasip olmadı. Çilekli balmının bende hastasıyım. Bide arkadaşlar el kremi almıştım ben kışın ellerim çok kuruyo diye, kenevirliydi kötü kokuyo biraz ama çok beğendim ipek gibi yapıyo insanın tenini..

ya arkadaşlar bişey dicem,geçen gün bi parfümeriye gittim cilt bakımı yaptılar hani hep olur ya. ama ben o hafta berbat haldeydm regl olamadım başka sıkıntılar falan nese cilt bakımı yapamadım içimden gelmedi. sonra dediki ne kullayosun bende clinique ve body shop ürünleri dedim bide maskelerim falan dedim. ay ya kız şey dedi cildinizde temzilik denen bişey yok:eek:klava: hönk diye kaldım bide bana dedi yani tatlicadiarzunese işte bende bozuldum çünkü benim cildime arkadaşlarım herkes bayılır fondöten bile alırken ihtyacın yok derler bu ne dedi bana:1shok: sonra asıl konuya geleyim bodyshop ürünleri çook kötüymüş. bende dedimki bodyshop doğal bikere, doğal ama üzerinizde deniyolar resmen ürünleri dedi. bende yok falan dedim. sonra şey dedi sıfır bakım yapıyor falan dedi. sonradaaaa bana bir peeling ve kremi 360 milyon hesapladı bunu kullan hiç değilse dedi. yahu bende bozuldum sanki ben makyajdan cilt bakımından anlamıyorum. sizcede öle mi ya bodyshop ürünler kötümü :1shok:

canım inanma hiç öyle satıcılara görevlilere
en kötü şeye bile satmak için iyi derler, işleri o
the body shopn makyaj ürünleri çok çok güzel diyemem(allık süper o başkacoksekeriremsu), ama bakım ürünlerinin iyi olduğu kesin.
çok güzel cildin bile olsa sana 389274389271 tane sorun çıkarırlar alışveriş yap diye :dilcikar:

canım inanma hiç öyle satıcılara görevlilere
en kötü şeye bile satmak için iyi derler, işleri o
the body shopn makyaj ürünleri çok çok güzel diyemem(allık süper o başkacoksekeriremsu), ama bakım ürünlerinin iyi olduğu kesin.
çok güzel cildin bile olsa sana 389274389271 tane sorun çıkarırlar alışveriş yap diye :dilcikar:

ay şu rakama öldüm gülmekten :roflol: allah seni napmasın bende bi anlam arıyorum :1hug:Şeniz

ya arkadaşlar bişey dicem,geçen gün bi parfümeriye gittim cilt bakımı yaptılar hani hep olur ya. ama ben o hafta berbat haldeydm regl olamadım başka sıkıntılar falan nese cilt bakımı yapamadım içimden gelmedi. sonra dediki ne kullayosun bende clinique ve body shop ürünleri dedim bide maskelerim falan dedim. ay ya kız şey dedi cildinizde temzilik denen bişey yok:eek:klava: hönk diye kaldım bide bana dedi yani tatlicadiarzunese işte bende bozuldum çünkü benim cildime arkadaşlarım herkes bayılır fondöten bile alırken ihtyacın yok derler bu ne dedi bana:1shok: sonra asıl konuya geleyim bodyshop ürünleri çook kötüymüş. bende dedimki bodyshop doğal bikere, doğal ama üzerinizde deniyolar resmen ürünleri dedi. bende yok falan dedim. sonra şey dedi sıfır bakım yapıyor falan dedi. sonradaaaa bana bir peeling ve kremi 360 milyon hesapladı bunu kullan hiç değilse dedi. yahu bende bozuldum sanki ben makyajdan cilt bakımından anlamıyorum. sizcede öle mi ya bodyshop ürünler kötümü :1shok:

saçmalığa bak! üstümüzde deniyolarmış. hayvanların üzerinde deney yapmaya karşı bi firma olduğu için öveceklerine karalıyolar. asıl onlar cahil işte:kızgın:
resmen hakarete vardırıyo lafı bu pazarlamacı kılıklı insanlar. temizlik denen bişey yokmuş. anca onu bunu karalar onlar :mymeka:

canım tipik bir ürün pazarlama politikası...bayanı tebrik ederim sana yutturmaya çalışmış satılmayan mallarını..inşallah dinlemezsin bu cilt bakım yapan yerlerin hepsi ticaret merkezi.....bun atekin acarda dahil...çok paranız varsa bilemem tabi....ama her söylenilene inanmayın içindeydim bir ara...

ya ben bu body shopu adanadada istiyorum off ya ankaraya gidersem ilk işim bu body shopğa uğramak çokmerak ediyorum ben tüm vucut kremlerini makyaj malşzemelerimi yurtdışından getirtiyorum....body shop burada açıl ..

X