Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
saçmalığa bak! üstümüzde deniyolarmış. hayvanların üzerinde deney yapmaya karşı bi firma olduğu için öveceklerine karalıyolar. asıl onlar cahil işte:kızgın:
resmen hakarete vardırıyo lafı bu pazarlamacı kılıklı insanlar. temizlik denen bişey yokmuş. anca onu bunu karalar onlar :mymeka:

bencede ya :mymeka::mymeka:tşk ederim ŞenizŞeniz

canım tipik bir ürün pazarlama politikası...bayanı tebrik ederim sana yutturmaya çalışmış satılmayan mallarını..inşallah dinlemezsin bu cilt bakım yapan yerlerin hepsi ticaret merkezi.....bun atekin acarda dahil...çok paranız varsa bilemem tabi....ama her söylenilene inanmayın içindeydim bir ara...

dimi yani şaşırdım bende sanki cahil bilmeyen biriyim de. almadım tabikide :lepi:

ya ben bu body shopu adanadada istiyorum off ya ankaraya gidersem ilk işim bu body shopğa uğramak çokmerak ediyorum ben tüm vucut kremlerini makyaj malşzemelerimi yurtdışından getirtiyorum....body shop burada açıl ..

kuzucum sanırım yolluyolar netten ama tabi görüp almak varyerimseniben

Bende body shop ürünleri kullanıyorum ve çok memnunum İnsanların kendi ürünlerini satmak için başka markaları karalamaları hiç hoş değil Üstelik bu markanın insancıl bi misyonu var. coksekeriremsucoksekeriremsu

kıslar ankarada akkköprü migros dışında body shop nerde var?:bbo:

slm kıslar bende body shop kullanıyorum hem fiyatı uygun hemde kuzenim orda çalışıo eğer kötü olsa bana satmaz öle kötü şeylere inanmayın insanlar satmak için her alanı söylüolar..
ankarada body shop tunalı karum da var,bilkentte realin falan olduğu alışveriş merkezinde var.bi de cepada var yanlış hatırlamıyorsam..

Ben çayağacı yüz yıkama jelini kullandım,memnun kaldım.Toniğini merak ediyorum cildi sıkılaştırır mı acabaCADIARZU
Başka ürününü kullanmadım ama duyduğum kadarıyla sıkıştırılmış pudrası iyi değilmiş,allığı ve lipglossları güzelmiş.
yerimseniben

peki canım izmirde nerde bu body shop:1hug:

peki canım izmirde nerde bu body shop:1hug:

canım sana olduğu gibi kopyalıyorum

Alsancak
0232 463 77 67 - 463 69 64
Kültür mah. 1386 sok no : 8/c Alsancak-İzmir

Forum AVM
0232 373 83 16 - 51 80
Bornova Forum AVM No:26/C İzmir

Kipa AVM
0232 386 67 02 - 386 67 20
Yeni Havaalanı cad. No: 40 Cigli -İzmir 35610

Konak Pier AVM
0232 445 55 53 - 445 77 31
Atatürk cad. No: 19 Konak-İzmir

slm kıslar bende body shop kullanıyorum hem fiyatı uygun hemde kuzenim orda çalışıo eğer kötü olsa bana satmaz öle kötü şeylere inanmayın insanlar satmak için her alanı söylüolar..
ankarada body shop tunalı karum da var,bilkentte realin falan olduğu alışveriş merkezinde var.bi de cepada var yanlış hatırlamıyorsam..

evet ya manyak kadıncoksekeriremsu çok sinirimi bozdu. na kadar ayıp bilmeden karalamak.

Bende body shop ürünleri kullanıyorum ve çok memnunum İnsanların kendi ürünlerini satmak için başka markaları karalamaları hiç hoş değil Üstelik bu markanın insancıl bi misyonu var. coksekeriremsucoksekeriremsu

evet ya bende kullanırım okadar hiç kötü hiiçbişeyini görmedim. belki bikaç ürünü kötü olabilir ama hangi firmanın her ürünü iyi allah aşkına

canım sana olduğu gibi kopyalıyorum

Alsancak
0232 463 77 67 - 463 69 64
Kültür mah. 1386 sok no : 8/c Alsancak-İzmir

Forum AVM
0232 373 83 16 - 51 80
Bornova Forum AVM No:26/C İzmir

Kipa AVM
0232 386 67 02 - 386 67 20
Yeni Havaalanı cad. No: 40 Cigli -İzmir 35610

Konak Pier AVM
0232 445 55 53 - 445 77 31
Atatürk cad. No: 19 Konak-İzmir
ay canım çok saol yaa.s.

ya ben forumda bi watsonsı biliom body shop nerde:çok üzgünüm:

Canım şimdi tam olarak gözümün önüne gelmiyor ama foruma girişte mağazalar kısmında sol tarafta diye hatırlıyorum.Gittiğinde dikkat et muhakkak gözüne çarpar.Görünmücek gibi değil çünkü.yerimsenibenBen hep konak pier'den alıyorum.

toz allıgından 5 numarayı aldım çok dogal duruyor şeftali tonu bayııldım yanii..birde e vitaminli makyaj temizleme mendilini aldım sırf e vitaminli diye almıştım çok güzel kokuyo yumuşacık yapıyo ve çok güsel temizliyo su bazlı fondotenini denedim pek begenmedim krem allıklarada bayıldım ..makyajda okadar başarılı bi ürün degil bence ama cilt bakımı yaglar vs gerçekten 1 numaraymış..önerileriniz için çok teşekkürler kızlar

kızlar body shop yeni otobronzan çıkarmış, kullanan var mı? meyve kokulu yüz, kakao kokulu vücut içinmiş.

X