4+4 haftalık hamileyim..hiçbir şey görünmedi ultrasonda normal mi :(

canim telas yapma daha cok erken 7.haftada gorenler bile var hatta 8. haftada bak....

selam duygucum
hayatım neden panik yapıyorsun ki allahın izniyle 9 ay sonra bu yaşadıklarına güleceksin benim ve bütün kızların duaları seninle güzel hamişa.s.

3 haftalıkken gittiğimde sadece bir nokta vardı dr sorduğumda çok normal bu haftada hiç bişi göremezsin ancak 6 haftalık olduktan sonra demişti ama nedense hiç bir ilaç yada iğne vemedi bana sadece folik asit vermişti birde yemem gerekenleri söylemişti perşembe günü gittim keseyi gördü herşey yolunda kalbi atmaya başlamış dedi

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım inşallah herşey yolundadır. Bu kadar emek verip kazandığın bu mutluluğu kaybetmeni hiç istemiyorum..Dualarımız seninle canım. Aklına kötü şeyler getirme. Belki de kendini boşa harab ediyorsun , belki de hiçbir sorun yok. Nazlı bebişin biraz daha naz ediyordur. Ama son nazları bunlar inşallah. Annesini hiç üzmeyecek artık.. :1hug:

Canım inşallah herşey yolundadır. Bu kadar emek verip kazandığın bu mutluluğu kaybetmeni hiç istemiyorum..Dualarımız seninle canım. Aklına kötü şeyler getirme. Belki de kendini boşa harab ediyorsun , belki de hiçbir sorun yok. Nazlı bebişin biraz daha naz ediyordur. Ama son nazları bunlar inşallah. Annesini hiç üzmeyecek artık.. :1hug:

inşallah canım inşallah.desteğiniz için teşekkür ediyorum:1hug:

canını bosuna sıkıyorsun arkadasım
benımde 6 haftaya yakın kese gorundu
ayrıca hıc bır seyın gorunhmemesı
beta hcg ıle alakalı
deger yukselene kadar goremezsın ne keseyı ne bebegı
cok erken yaa
4+4 ımkansız gormen

arkadaşlar ben zennur aranıza yeni katıldım 4 haftalık hamileyim allahım bütün isteyenlere versin inşallah

cnm bende bes hafta ıkı gunluk hamıleyım benımde gorulmedı dua edıyorum yarın tekrar gıtcem

1 aylik hamileyim bebegim ultrosonda gozukmedi sık sık kramp giriyor ultrosonda bebegin olmasi gereken yerin yan tarafinda dista kitle gorundu dıs gebelik yada iltihap dedin nolur bole bisey yasadinizmi yardim edin

Ben 4+2de gittiğimde kese görülmüştü. 7. Haftada da kalp atisi duyuluyo. Ultrason cihazi da onemli tabi hepsinde erken gorulmeyebilir.

Arkadaslarinda da yZdigi gibi cok erken . Ilk gebeligimde 7 . Haftamda 2. Gebeligimde 6. Haftada gorundu benim kese . Bazilarinda gec gorunebiliyormus .

X