menogon ve sonuç

nursist

PAMUK PRENSİM...
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2008
455
11
slm arkdşlr
menogon kullanıp başarılı sonuç alan warmı? yumurta gelişimini nasıl etkiliyor ve en önemlisi sonuç ne oluyor bir farkı warmı diğer iğnelerden:nazar:

Nursist canım kaç zamandır nerdesin yaa?bide bu dediğin çatlatma iğnesimi oluyo?

slm arkdşlr
menogon kullanıp başarılı sonuç alan warmı? yumurta gelişimini nasıl etkiliyor ve en önemlisi sonuç ne oluyor bir farkı warmı diğer iğnelerden:nazar:

bu dapuregon gibi dışarıdan hormonla folüküller gelişiyor.ben kullanmadım ama bir arkadaşım kullandı.o ay hamile kalmadı ama ilacı bıraktıktan sonra hamile kaldı.şimdi beş aylık hamile.

nasıl bi ilaç bu biraz bilgilendirir misin?

bu klomifen yani klomen ve gonopheneden biraz farkliymiş canim yani klomifen içeren ilaçlar beyindeki hormon merkezini etkileyerel kendi hormonlarinla folükülünü büyütürken.menegon ve gonal-f ve puregon dişaridan hormon verilmesi şeklinde folüküllerini geliştiriyormuş cnm.dr um bu şekilde açiklamişti

yarın aşılama yapılıcak canım kısmetse onun için koşturuyordum gün aşırı doktordaydım ewimede uzak hastahane hiç waktim olmuyordu internete girmeye falan yarın yapılsında bol bol ewde waktim kalıcak ozaman dua edin nolur sonucu güzel olsun saatler geçtikçe heyecan yapmaya başladım daha ilk aşılama olucak acemiyim inşallah son olur

nasıl bi ilaç bu biraz bilgilendirir misin?

aşılama öncesi kullanılan iğne bu bana bunu werdiler başka iğnelerde warmış göbekten yapılan falan ben kalçadan olmuştum bunu o yüzden sordum sonuç alan warmı diye bu iğneyle yumurta gelişimi sağlanıyor sonra çatlatma şğnesi yapılıyor ve aşılama sonuç olarak. tutarsa ne mutlu sana tutmazsada allah sabır wersin yolları arşınlamaya dewam:dance:

aşılama öncesi kullanılan iğne bu bana bunu werdiler başka iğnelerde warmış göbekten yapılan falan ben kalçadan olmuştum bunu o yüzden sordum sonuç alan warmı diye bu iğneyle yumurta gelişimi sağlanıyor sonra çatlatma şğnesi yapılıyor ve aşılama sonuç olarak. tutarsa ne mutlu sana tutmazsada allah sabır wersin yolları arşınlamaya dewam:dance:

peki bu ilaçla kesin yumurtalar büyüyor mu yani klomenle benim yumurtalarım büyümedi de o yüzden soruyorum günde 2 tane içiyordum büyümedi eğer bu kesinse dr uma söleyip buna geçelim dicem ben biraz sabırsızım da ne olacaksa hemen olsun beklemek çok kötü:bbo:

canım aşılama tedavisinde uygulanıyor bu sen sanırım daha ilk etaptasın ben yrn aşılama olucam... sağdaki yumurta pek büyümedi ama solda 2tane ideal büyüklüğe gelen yumurta oluşmuş moral oldu buda bana dr.iyi sonuç dedi bakalım görücez tutarsa
aşılamayı sor doktoruna o bilgilendirir seni zaten anlatır gerekenleri aşamalarını falan
şans dile bana buarada ihtiyacım war çünkü bunaa.s
geçmiş olsun

inş senin için hayırlısı neyse o olur allah arattırmaz.ben bu ay ilk kez kullandım klomen ama olmadı şimdi adetimin olmazsını bekliyorum olunca bu sefer dozunu arttıracağız ve drum eğer yine olmazsa aşılamaya geçicez dedi artık ne olacak bende bilmiyorum

yarın aşılama yapılıcak canım kısmetse onun için koşturuyordum gün aşırı doktordaydım ewimede uzak hastahane hiç waktim olmuyordu internete girmeye falan yarın yapılsında bol bol ewde waktim kalıcak ozaman dua edin nolur sonucu güzel olsun saatler geçtikçe heyecan yapmaya başladım daha ilk aşılama olucak acemiyim inşallah son olur

canım benimde bu ay aşılamam var.Çatlatma iğnesi+aşılama olacak adet olmayı bekliyorum,benimde ilk olacak bende çok heyecanlıyım bakalım artık...Seni çok iyi anlıyorum canım rabbim yardımcın olsun,senin için dua edecem....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım benimde bu ay aşılamam var.Çatlatma iğnesi+aşılama olacak adet olmayı bekliyorum,benimde ilk olacak bende çok heyecanlıyım bakalım artık...Seni çok iyi anlıyorum canım rabbim yardımcın olsun,senin için dua edecem....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sağol canım inşallah istediğin gibi olur seninde sorunsuz ilerler süreç
bugün yaptılar bakalım 14 gün sonra kanda gebeliiğe baktır kanama olsada olmasada dedi
walla hiç olmamış gibi dawranmaya çalışıyorum yoksa hep aklımda ya tutarsa ya tutmazsa v.s v.s
inşlhhhhh tutar ama yaaaaaa:sm_cool:

Canım senin aşılaman toplam ne kadar tuttu,bide aşılama yapılırken canın acıdımı?canım inşallah bu sefer tutarda hamile kalırsın:)

sğl canım ilk oldu bugün inşlh son olur
benim eşim subay gatada yaptırdık biz o yüzden ilaçların %20sini biz ödüyomuşuz oda 103 lira tuttu warmı sağlık güvenceniz sizin yoksa pahalıya mal olur sanırım

canım acıdı ama çok değil korkulucak bişey değil yanii rahim filminden sonra bu vız geldi:)
3-5 dk bişey sürüyor zaten çok kısa bi işlem 15-20 dk yatırıyor oldugun yerde sonra hayatına dewam aynı şekilde ..

sğl canım ilk oldu bugün inşlh son olur
benim eşim subay gatada yaptırdık biz o yüzden ilaçların %20sini biz ödüyomuşuz oda 103 lira tuttu warmı sağlık güvenceniz sizin yoksa pahalıya mal olur sanırım

canım acıdı ama çok değil korkulucak bişey değil yanii rahim filminden sonra bu vız geldi:)
3-5 dk bişey sürüyor zaten çok kısa bi işlem 15-20 dk yatırıyor oldugun yerde sonra hayatına dewam aynı şekilde ..

canım sağlık güvencimiz var emekli sandığıyız eşim maliye bakanlığında çalışıyo...Anlayamadığım sen kendi doktoruna hiç aşılama için üçret ödemedinmi?sonuçta aşılamayı doktorlar 700 800 milyondan yapıyorlar...Kız bak şimdi kafam karıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım sağlık güvencimiz var emekli sandığıyız eşim maliye bakanlığında çalışıyo...Anlayamadığım sen kendi doktoruna hiç aşılama için üçret ödemedinmi?sonuçta aşılamayı doktorlar 700 800 milyondan yapıyorlar...Kız bak şimdi kafam karıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hayır canım ödemedik tabiiki sonuçta emekli sandıgı karşılıyor karnenle gittiğin zaman her işlem hastahanede ücretsiz yapılıyor dediğim gibi sadece ilaçlara para werdik oda %20si eczaneye
iyice araştır bence doktora para falan werilmiyor hastahanede değilde dışarıda özelde yaptırırsan belki alırlar para ama onada sewkli gidiyosun zaten uygun görürlers sewk ediyorlar

merhaba arkadaşlar ben siteye henüz yeni kayıt oldum ancak uzun zamandır sitedeki bilgileri takip ediyorum sizlere güzel bir haber vereyim ben menogon kullandım 13 adet ilk tedavide de hamile kaldım şu an 1.5 aylık hamileyim umarım sizler de en yakın zamanda dünyanın en güzel varlıklarına kavuşursunuz.

bende menogon kullandım kızlar bi ayda 3 kutu etki etti yumurtalarım 20 mm oldu ama çatlamadımı ne olmadı işte tutmadı o ay bende bıraktım tedaviyi falan ama ramazandan sonra başlıycam tekrar iğnelere..
allah hepimizin yardımcısı olsun

konu açılalı uzun süre olmuş ama inşallah cevap veren birileri olur. bende bu ay ilk kez menogon iğne kullanıyorum acaba siz iğneyi nasıl yaptırdınız bana 2 toz 1 su yaptılar doktor demişti ama unuttum ben ebede pek anlamıyor gibiydi acaba yanlışmı yaptırıyorum lütfen cevap bekliyorum

X