Cilt Bakımı Ürünleri LUSH ürünleri kullananlar?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
kızlar ben amazon.com da görmüştüm bide doğal ürünleri araştırırken görümüştüm bu marka ürünleri. isteyen amazondan baksın bi süper doğal duruyolar. türkiyede açılmış mağazalr . ama ben hiç kullnamadım merak ediyorum. bi arkadaşa sitede çok güzel olduğunu resmen cildidn rengini açtığını tezmilediğini yazmış. var mı başka kullanan??:1hug:a.s.
hadi bakalım araştırmcı kadınlar kulubü üyeleriŞeniz

evet evet.....çok değişik güzel ürünlere benziyor =) bir arkadaş yazmış maskesi çok iyi diye çok merak ettim..sitesini inceledm ürünleri seçtm almayı bile planladım..kullanan varmı ?

f8a40d86291046ec95300a3hl0.jpg

hele şu ballı sabuna bayıldım hepsinin şekli bi acayip güzel kokusunu tahmin edemiyorum...

36291666fy9.jpg

Jojoba yağı karıştırılmış rhassoul çamuru ve portakallı kakao yağı ile manevi rahatlığa ulaşın. İster dondurun, ister soğutun, ister banyo sıcaklığında saklayın. Tüm vücudunuza sürün, durulayın.

7ee6c9ea2ac642b7a2178e3il2.jpg

sex bomb
Erotik, pembe, yasemin kokulu ve şampanyanın köpükleri gibi! Küveti sıcak su ile doldurun, içine atın. Parfümün ve kabarcıkların keyfini çıkarın.

Son düzenleme:
f8a40d86291046ec95300a3hl0.jpg

hele şu ballı sabuna bayıldım hepsinin şekli bi acayip güzel kokusunu tahmin edemiyorum...

36291666fy9.jpg

Jojoba yağı karıştırılmış rhassoul çamuru ve portakallı kakao yağı ile manevi rahatlığa ulaşın. İster dondurun, ister soğutun, ister banyo sıcaklığında saklayın. Tüm vücudunuza sürün, durulayın.

7ee6c9ea2ac642b7a2178e3il2.jpg

sex bomb
Erotik, pembe, yasemin kokulu ve şampanyanın köpükleri gibi! Küveti sıcak su ile doldurun, içine atın. Parfümün ve kabarcıkların keyfini çıkarın.

ayyyy evet bunlarrrrrrrr ya çok güzel dimi nekadar doğal duruyolar.ama olmamış hani bunların lush ürünü olduğu reklam reklam:roflol:

ya nightwish bak bende istedim şimdi sipariş vermeyi. artık ikimiz mersinde açarız bi kozmetik dükkanı :roflol: bide çok hesaplı ya bunlar dimi. ben bayılırım böle doğal doğal

kızlarr ya bi bakın baya iyi bi marka sanrım. gerçi duymuştum adını ama sitesinde daha iyi gördüm:teytey::sm_cool: ohhh ohh uğraşacak yeni bişey daha çıktı

walla mersinde the body shopta lushta yok biz açalım bence =) yves rocher var oda güzel değil bence..bütün ürünlerinde doğal yağlar var şekilleride çok güzel...ben haftaya vercem siparişimi galiba artık ilk biz kullanır arkadaşları bilgilendirirz =)

walla mersinde the body shopta lushta yok biz açalım bence =) yves rocher var oda güzel değil bence..bütün ürünlerinde doğal yağlar var şekilleride çok güzel...ben haftaya vercem siparişimi galiba artık ilk biz kullanır arkadaşları bilgilendirirz =)

evet ya dimi ankarada da lush yok ama bodyhsop var allahtan. galiba ilk biz alcaz sokalım bakalım burnumuzu ne olcak zaten bi yerde kalacak bi gün benim burnumsırnaşık şey:teytey:

Herbalism
7317da560a974dcc9d020ebpp4.jpg

Normal, yağlı ve problemli ciltler için uygundur. Yoğun bitki, kepekli pirinç ve gül yaprağı karışımı ile cildinizi nazikçe temizler. Lekeler ve kusurlar mucizevi bir şekilde yok olur. Bozuk para büyüklüğünde Herbalismi ılık su ile karıştırarak krema haline getirin. Tüm yüze uygulayın ve ardından durulayın.

araştırdığım sitelerde bu ürünü kullanan kişiler leke ve siyah noktam kalmadı diyor kızlar...fiyatı 19milyoncuk

coal face

a455d166f3b1486ead164b5fc4.jpg

Yüzünüzü kömür, meyankökü ve yatıştırıcı yağlarla yıkayın. Mucizelere hazır olun!
İçindekiler:
Liquorice Root Decoction (Glycyrrhiza glabra), Propylene Glycol, Sodium Palm Kernelate, Sodium Stearate, Rosewood Oil (Aniba rosaeodora), Sodium Lauryl Sulfate, Powdered Charcoal, Sandalwood Oil (Santalum album), Glycerine, Sodium Chloride, EDTA, Tetrasodium Editronate, *Linalool, Perfume, Silver Glitter (Lustre sparkle). * Bitkisel yağlarda doğal olarak bulunur.

yine sitelerden okuduğuma göre 2gündür kullanan biri siyah noktalarının azaldığını söylüyor..içndeki sandal ağacı yağı kırışıklarada iyi geliyormş.fiyatı 17.50ytlcik

burda magazasi var cnm ama iceri girdigimde 2dkdan fazla duramiyorum cunku cok agir sabun kokuo burnumu yakio ama guzel olduklarini bilmiyodum. bi aliyim yazarim sonuclari a.s.

burda magazasi var cnm ama iceri girdigimde 2dkdan fazla duramiyorum cunku cok agir sabun kokuo burnumu yakio ama guzel olduklarini bilmiyodum. bi aliyim yazarim sonuclari a.s.

aahhh ahhh ne güzel işte sen hertürlü markayı bulabiliyosun. gez anacım gez bizim yerimize de gez:teytey::1hug:

maskeleri kargoyla yollanmıyormuş sitesnde öyle yazıyor bozuluyormuş..=( siyah dişmacunu varmış lushın çok merak ettim..lush timedan ürün kataloğunu indirirseniz..orda herşeyi ayrıntılı koymuşlar..tasarımıda çok güzel yapmşlar renk renk:icecream::içelim:

maskeleri kargoyla yollanmıyormuş sitesnde öyle yazıyor bozuluyormuş..=( siyah dişmacunu varmış lushın çok merak ettim..lush timedan ürün kataloğunu indirirseniz..orda herşeyi ayrıntılı koymuşlar..tasarımıda çok güzel yapmşlar renk renk:icecream::içelim:

ay ya evet yollamıyolarmış bozuluyo diye. uffffffff o zaman açın kardeşim oraya buraya demi ama:dilcikar:

ilk defa bu forumda duydum markayıı
şimdi google a yazıp baktım
bisürü sitede hakkında çok iyi şeyler okudum, hepsi olumlu a.s

araştırmaya devam :kahve: :1rolleyes:

yok yok sen beni getirtcen oralara .senağlama dur bakalım bi yüksek lisans programına bakayım oaralarda :sm_cool: şey seçermişim kozmetk üstüne seçermişim :roflol:

tatile gel cnm topla gotur. ben new york a gitmeyi istiyorum orada daha ucuzmus sırnaşık şey gel beraber gidelim :lepi:

X