Dünyanın Merkezine Yolculuk

EzBuZ

Danalar girmiş bostana
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
4.203
1
http://www.firstshowing.net/img/journey-3d-poster-big.jpg[/IMG
[IMG]http://www.firstshowing.net/img/journey-3d-poster-big.jpg
Vizyon Tarihi : 18 Temmuz 2008 Süresi : 92 dak.
Yönetmen : Eric Brevig
Tür : Bilim Kurgu / Aile / Aksiyon / Fantastik / Macera
Senaryo : Jennifer Flackett, Mark Levin, Michael Weiss
Görüntü Yön. : Chuck Shuman
Müzik : Andrew Lockington
Yapım : 2008, ABD
Oyuncular : Josh Hutcherson, Brendan Fraser, Anita Briem, Giancarlo Caltabiano

Filmin Özeti

Beyazperde'de 3 boyutlu film zevkini ilk kez bu kadar gerçekçi yaşayacaksınız! Journey 3D, Nasa teknolojisi ile üretilen ve üç boyutlu sinemaya yepyeni bir soluk getiren Dijital 3D tekniği kullanılarak, canlı oyuncular ile çekilmiş, “animasyon olmayan ilk film” olma özelliğini taşıyor. Konusunu, Jules Verne'in ünlü romanı Dünyanın Merkezine Yolculuk'tan alan filmin başrollerinde Brendan Fraser, Josh Hutcherson ve Anita Briem var. Film, maceraperest bir bilim adamı olan amcası (Fraser) ile, İzlanda'ya giden Sean (Hutcherson), burada onlara rehberlik eden Hannah'nın (Briem), tesadüfen gizli güzellikler ve tehlikelerle dolu bambaşka bir dünya keşfetmelerini konu alıyor.

Son düzenleme:
bu haftasonu gittim.çok güzel bir filmdi.ama ne yazıkki 3 byutlu değildi.sormadan girdik ben tüm sinemalarda 3 boyutludur sanıyordum.meğerse her sinemada yokmuş.ama yinede çok güzel bir film izlemenizi tavsiye ederim

Bende geçen cumartesi gittim
Güzel bir filimdi.3 boyutlu izleyince sahneler daha gerçekçi oluyor.

gecen hafta esımle gıttık kızları annemlere bırakıp
arada boyle kacamaklar yapıp ask tazelıyoruz
ama gercekten ben cok begendım
ve 3 boyutlu harıkaydı.
pırena balıgının sankı bızım kafamızı yakalamıs hıssını yasatması ve sınemadakı herkesın anında kafayı yere yatırması superdı.tukruklerıde az yemedık gercı de o kısmı ıgrenctı ama yınede cok basarılıydı.

Ben de çok beğendim bu filmi =) Her ne kadar 3 boyutlu animasyon filmler 3 boyutlu normal filmlerden başarılı da olsa çok eğlenceliydi yine de. Herkese tavsiye ederim

3 boyutlu izlemedim:KK43: ama yinede güzeldi özellikle sonunda adam elması görünce birden dillerinde konuşması süperdii:KK70:

X