Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
strawberry duş jelindenmi bahsedio yoksa kendi markası duş jelindenmi canım? ben strawberry kullanıyorum çilekli kırmızı olmadı hiçbiyer..olsaydı banyoda fayans olurdu kırmızı..:sm_confused:

tatlım sanırım watsons ın kendi olanından bahsediyo bende tam bilmiyorum okudum o da zaten isim vermemiş kişutarafagitti:uhm:

izmirde hiç olmazmı forum bornovada var şutarafagitti bende koluma sepeti bir takıyorum doldurmadan çıkamıyorum nerdeyse hatta aşkıma bidaha oraya girmeye kalkarsam bana engel ol demiştim bir keresinde yasakkelime o zamandan beri onunla gidemiyorum daha kapıdan girerken kolumdan çekiyo benii :sm_confused:

hiç foruma gitmemiştim ben. büyük yerler beni yoruyor. ve kalabalığı hiç sevmem. ama gidip bakayım bir. ayyyy! eşim yandı desene sırnaşık şeyben de çocuk gibi onu alalım bunu alalım derim o da beni kıramaz. for you mağazalarında değişik ilginç şeyler buluyorum ama o kadar fazla şey yok Ankara daki gibi. bana kalsa maaşımı herhalde kozmetik mağazasına bırakır çıkarım.:roflol: Allahtan kira ödüyorum da elime 3 kuruş kalıyor sadece eşimden istiyorum o da sınırlı. kendimi böyle tutuyorum.:roflol:

hiç foruma gitmemiştim ben. büyük yerler beni yoruyor. ve kalabalığı hiç sevmem. ama gidip bakayım bir. ayyyy! eşim yandı desene sırnaşık şeyben de çocuk gibi onu alalım bunu alalım derim o da beni kıramaz. for you mağazalarında değişik ilginç şeyler buluyorum ama o kadar fazla şey yok Ankara daki gibi. bana kalsa maaşımı herhalde kozmetik mağazasına bırakır çıkarım.:roflol: Allahtan kira ödüyorum da elime 3 kuruş kalıyor sadece eşimden istiyorum o da sınırlı. kendimi böyle tutuyorum.:roflol:

hihi ay hepimiz öyleyiz sırnaşık şey ben biyere gidiyorum yanımda küçük bi valiz sırf makyaj ürünleri dolusırnaşık şey ay ben watsons dan şunu da bunuda derken bi poşet dolduruyorum her seferinde:roflol:

annem de bana der ki senin kadar kıyafeti ve makyaj ürünü olan yok. ben de öyle sanırdım. Buraya bir geldim. ooooo benim kinin yanında sizinkiler valiz filan.sırnaşık şey Anneme anlatçam valla. biz bayanlar bayılıyoruz böyle şeylere. Eşim de beni hiç anlamaz. bu kadar çok niye alıyosun diye. Onlar da tek ürün bitti. çok dediğine bakmayın.
Almagester sen böyle cici cici anlatıyosun alışveriş yapasım geldi tutuyorum kendimi:roflol::roflol::roflol:
kız sana zengin koca lazım:roflol: ya da bütün maaş kozmetik ürünlerine:roflol:

annem de bana der ki senin kadar kıyafeti ve makyaj ürünü olan yok. ben de öyle sanırdım. Buraya bir geldim. ooooo benim kinin yanında sizinkiler valiz filan.sırnaşık şey Anneme anlatçam valla. biz bayanlar bayılıyoruz böyle şeylere. Eşim de beni hiç anlamaz. bu kadar çok niye alıyosun diye. Onlar da tek ürün bitti. çok dediğine bakmayın.
Almagester sen böyle cici cici anlatıyosun alışveriş yapasım geldi tutuyorum kendimi:roflol::roflol::roflol:
kız sana zengin koca lazım:roflol: ya da bütün maaş kozmetik ürünlerine:roflol:
hihih valla öle zaten ben kızımı okutmıcam amannn anası okudu ne oldu zengin koca blcam ben bulamadım:roflol:

zaten şey ben biyere gidince annem diyoki assolist çantanıda aldın mı:roflol: amn erkkeler ne anlar. hem hatun güzel olsun isterler hemde ne alıyosun derlerŞeniz

zaten şey ben biyere gidince annem diyoki assolist çantanıda aldın mı:roflol: amn erkkeler ne anlar. hem hatun güzel olsun isterler hemde ne alıyosun derlerŞeniz

Annen çok hoş yaaa! onların zamanında bu kadar ürün yoktu. onlara fazla geliyor. benimki ben makyajı sevmem derdi. ben severim karışma dedim. evlenmeden dışarı alışverişe çıkıcam makyajsız çıkmazdım. annem öyle alıştı ki şimdi makyajsız görse bu ne ruh gibi halin der. kızar bana. eşimle bir yere giderken senin hazırlanman 1 saat sürer der son rujunu sürerken seslen ben hazılanayım diyo.:roflol:
ayy konu dağıldı pardon. Aldığın şeylerin resimleri varsa koy be tatlım. a.s.

Kıskandım ama sizi:dilcikar: izmir de yok sanırım böyle bi yer bilen varsa yazsın. benim en çok gidip alışveriş yaptığım yer hobi parfümeri. öyle cici şeyler satan yer varsa izmir de bana da yazınyerimseniben

İzmirde de Watsons var canım merak etme:) Forum Bornovaya gidersen orada var benim ilk girdiğim ve çıkamadığım mağaza orası oluyor:)

aa ne güzel ben de Bakırköydeyim

senin dediğin yer Galleria canım

hiç dikkat etmemiştim yarın bi gideyim ben de :sm_cool:

yok cnm carausel de varmış
bende bilmiyodum şimdi öğrendim
nette öyle yazıyo
carausel
capitol
cevahir
erenköy
mkm
olivium
teşvikiye
nette böyle yazıyo hayatımm
en kısa zamanda bende uğramayı düşünüyorum

hatta daha açık bi şekilde olursa
İSTANBUL
Capitol
Erenköy
Bahariye
Teşvikiye
İstanbul Cevahir
Kurtuluş
Akatlar MKM
Carousel
Olivium
Bayrampaşa Aquarium
Büyükçekmece Atirus
Silivri Maxi
BURSA
Zafer Plaza
Koru Park
KAYSERİ
Kayseri Park
MERSİN
Forum Mersin
İZMİR
Forum Bornova
ANKARA
Panora

Annen çok hoş yaaa! onların zamanında bu kadar ürün yoktu. onlara fazla geliyor. benimki ben makyajı sevmem derdi. ben severim karışma dedim. evlenmeden dışarı alışverişe çıkıcam makyajsız çıkmazdım. annem öyle alıştı ki şimdi makyajsız görse bu ne ruh gibi halin der. kızar bana. eşimle bir yere giderken senin hazırlanman 1 saat sürer der son rujunu sürerken seslen ben hazılanayım diyo.:roflol:
ayy konu dağıldı pardon. Aldığın şeylerin resimleri varsa koy be tatlım. a.s.

ya bende düşündüm ürünlerin resmini koymayı makinem abalamda kaldı yahu. gelince resimli paylaşım köşesi oluşturalım güzel olur valla. sırnaşık şeycoksekeriremsu kız çocuğu gibi her akşam onları döküp oynuyorum:roflol:

ya bende düşündüm ürünlerin resmini koymayı makinem abalamda kaldı yahu. gelince resimli paylaşım köşesi oluşturalım güzel olur valla. sırnaşık şeycoksekeriremsu kız çocuğu gibi her akşam onları döküp oynuyorum:roflol:

biz de cici cici bakarız.coksekeriremsu

E bizde de watsons yok. napalım For you da siz de olmasınsırnaşık şey
eminim sizin mağaza daha güzeldir.a.s.
sen bol bol al bize anlat emi. cicilerini benim içinde kullan kendinecoksekeriremsu

E bizde de watsons yok. napalım For you da siz de olmasınsırnaşık şey
eminim sizin mağaza daha güzeldir.a.s.
sen bol bol al bize anlat emi. cicilerini benim içinde kullan kendinecoksekeriremsu

kuzum izmirde var galiba watsons ya:teytey: hımm bak bornovada varmış yazmışlar ya a.s.seni gidi gidi nasılda nispet yapıyo

haftasonu eşimi razı edersem gideriz foruma. nispet değil şeker. for you kozmetik market değil yiycek deterjan filan satılıyor ama bazen çok hoş pratik ürünler oluyor. çanta için törpü, takı, parfüm, makyaj malzemeleri vb. ara ara geliyor bazı şeyleri bi daha bulamıyorsun. yani arada bakmak lazım. a.s.

X