Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay bak şimdi izmire gidesim geldi forum bornava manisaya yarım saat kocişi ikna etsemde yarın foruma gitsek

haftasonu eşimi razı edersem gideriz foruma. nispet değil şeker. for you kozmetik market değil yiycek deterjan filan satılıyor ama bazen çok hoş pratik ürünler oluyor. çanta için törpü, takı, parfüm, makyaj malzemeleri vb. ara ara geliyor bazı şeyleri bi daha bulamıyorsun. yani arada bakmak lazım. a.s.

oyy kuzum ben takıldım sana nispet yapsan ne olurr canımmmŞeniz

almagaster magic lip kullanıyomusun ? watsonsun en sevdigim urunu ben vazgecemiyorum bu dudak koruyucusundan

yok canım sen karıştırdın senin metroda düşürdüğün kakao yağı dudak nemlendiricisydi öyle demiştin yuvarlak sarı kaplı olan=)
ben aldım o magic lipi pembe bişey kabı..ben içine baktım beyazdı evde sürdm pembe oldu resmen..yanlş almışım renksizini alcaktım aslnda kaldı öyle:kahve:

yok canım sen karıştırdın senin metroda düşürdüğün kakao yağı dudak nemlendiricisydi öyle demiştin yuvarlak sarı kaplı olan=)
ben aldım o magic lipi pembe bişey kabı..ben içine baktım beyazdı evde sürdm pembe oldu resmen..yanlş almışım renksizini alcaktım aslnda kaldı öyle:kahve:

hımm tamam canım dur bakem öbür gidişte de onu alayım. ay ben bu gidişle parfümeri falan açacam ya ne bu:roflol:

Fiatını bildiğiniz watsons'un kendi ürünlerinden bana yazar mısınız kızlar yaaa lütfeen, antepte yok watsons,bi arkadaşıma sipariş listesi vercem ama fiatlara ihtiyacım var :KK43:(

Son düzenleme:
Memnun olan çok insan da var sonuçta,her mağazadan memnun olmayan birileri mutlaka çıkar

Yani bence de,bu tarz fiat farkı her türlü mağazada olabiliyor,migroslarda,carrefourlarda,kaldı ki üstelik para iadesi hiç bi mağaza yapmaz,yine ne kadar ii olduklarını gösterir bence para iadesi yapmaları,ben şimdiye kadar para iadesi yapan mağaza görmedim canım,benim de ısrar ettiklerim oldu paramı geri almak için ama hiç bi zaman alamadım

Son düzenleme:
yaaaa ben bu watsons.a hala gidemedim çok uzak gelio altımdada arabam yokki o kdr yolu otobüsle çekemem =( ama kararlıyım bigün gtcem =)

Watsons ın kendi ürünlerini sevmiyorum ben ya:dilcikar:

ama bazen güzel kampanya ve indirimleri oluyor sattığı ürünlerde

X