Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

almagester06

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
1.606
16
kızlar ben watsonsa girince kendimi kaybediyorum ... ya ne varsa elimi atıyorum sanki bedava yada başka yerde yok . ahlbuk küçüçük magaza ama gez gez bitiremiyorumsırnaşık şey o şirin şirin snoopyli mendiller falan bayılıyorummmmmmmm. ya çok şirin şeyler var. gerçi şampuanının falan kullanamdım ama şu küçük kaplar var sprey şişeleri var ne bileyim seyahat için falan süperrr şeyler var . yahu ne orjinal şeyler var diyorum çocuk gibi ufak tefek herşeyi topluyorum. :roflol: bide şey var kağıt sabunlar falan ayy çok kullanışlı çantanızda bulunsun hemde kullanışlı:1hug:a.s.

ayy biz senle hep aynı şeylerimi seviyoruz sırnaşık şey watsons yaa girdimmi çıkmam jeyyar tek memnun kalmadığım şey oldu oda spreyi..aldım içinee maden suyumu ton iğimi koyarım diyordum bozuk çıktı..fıslamıo bitürlü :sm_confused: 2milyon için gitmedim bende zaten fişini atmıştım..ballı çilekli strawberyy duş jeli alıyorum ordan..bide her gittiğimde kalem ve rujları sürüyorm deniyorum kızlar gıcık oluyor ordakisırnaşık şey duş fırçamıda ordan aldım kaliteli ürünler var bakın derim:içelim:

ayy biz senle hep aynı şeylerimi seviyoruz sırnaşık şey watsons yaa girdimmi çıkmam jeyyar tek memnun kalmadığım şey oldu oda spreyi..aldım içinee maden suyumu ton iğimi koyarım diyordum bozuk çıktı..fıslamıo bitürlü :sm_confused: 2milyon için gitmedim bende zaten fişini atmıştım..ballı çilekli strawberyy duş jeli alıyorum ordan..bide her gittiğimde kalem ve rujları sürüyorm deniyorum kızlar gıcık oluyor ordakisırnaşık şey duş fırçamıda ordan aldım kaliteli ürünler var bakın derim:içelim:

evet kanımızda var demekki mersnli olunca :eek: ay bizi çok sevmişti kızlar hatta yeni testerlar gelmişti bize bi poşet verdiler:dance: ay diyorum alt tarafı bakkal kadar yer dolan dolan bitmiyo:roflol: şeyleride güzel bak makyaj fırçaları hem ucuz hem güzel ama ben far fırçalarını aldım uzun şeffaf saplı olandan. ama açtım baktrım orda çakkallık yaptım :lepi: hepsi değil ama bazı fırçaları falan güzel. bide şey var bak far paleti ucuz bişey ama fena değil. ayyy bide banyo lifleri o tarz şeyleride güzel:roflol: allahım ne canavarım

banyo lifimi ordan aldım evt çok güzell:icecream: şu far ve fırçalarını deniyim bakalımmjeyyar burdaki kızlar çok suratsız yaa almayınca bakıyorlar bönbön almak zorundaymışz gibi:mymeka: lacivert siyah dantelli alt üst iç çamaşırı ve yatarken otobüste filan yüze takılan gözlük gibi birşey varya sırnaşık şey oda çokk güzell..
başka seven kullanan yokmu ben tavsiyeleri bekliyorum yarın gidip alcam :1rolleyes:

ben de pudralı kağıtlarından ve makyaj temizleme pamuklarından kullanıyorum. bir de magic lip balm var beyaz renkli sürünce pembe oluyor.ona da bakabilirsiniz :1rolleyes:

Kıskandım ama sizi:dilcikar: izmir de yok sanırım böyle bi yer bilen varsa yazsın. benim en çok gidip alışveriş yaptığım yer hobi parfümeri. öyle cici şeyler satan yer varsa izmir de bana da yazınyerimseniben

Kıskandım ama sizi:dilcikar: izmir de yok sanırım böyle bi yer bilen varsa yazsın. benim en çok gidip alışveriş yaptığım yer hobi parfümeri. öyle cici şeyler satan yer varsa izmir de bana da yazınyerimseniben

valla canım izmirde var mı blmiyorum ki yasakkelime ama öle cici cici şeyler var ki :asigim:

bugün watsonsdan yine 1saat çıkmadım..iyiki param azdı çok şey almadım tuttum kendimi:1rolleyes: yeşil şirin bir çantada zeytinli seyahat seti aldımm içinde vücut losyonu şampuan ve krem var çok şekerler..5milyoncuk..2li losyon şişesi aldm bu sefer fışfışlı almadm bozulma derdi yoklülülülülülü yeşil çaylı ıslak mendillerinden aldm güneş koruyucu dudak kremi ve e vitaminli kreminden aldm:icecream: kremi sürdm hemen yumuşacık oldu bu kremi yüze kullanan varmı?.:lepi:

bugün watsonsdan yine 1saat çıkmadım..iyiki param azdı çok şey almadım tuttum kendimi:1rolleyes: yeşil şirin bir çantada zeytinli seyahat seti aldımm içinde vücut losyonu şampuan ve krem var çok şekerler..5milyoncuk..2li losyon şişesi aldm bu sefer fışfışlı almadm bozulma derdi yoklülülülülülü yeşil çaylı ıslak mendillerinden aldm güneş koruyucu dudak kremi ve e vitaminli kreminden aldm:icecream: kremi sürdm hemen yumuşacık oldu bu kremi yüze kullanan varmı?.:lepi:

o zeytinyağlı setlerde benim de aklım kaldı ama almadım. ya şişelerden aldım ben bozuluyomu onlar bozulmasın yacoksekeriremsu bak ben şey yapıyorum kırılan farları pudraları dolduruyorum o küçüçük kaplara süper oluyo. güle güle kullan:1hug: kuzum

sağol canım:1hug:
ben o yuvarlak kaplı olanından almadım bu sefer 2tane içine yağ karışımlarımı filan koyabilceğim losyon şişesi aldımm..önceden aldığımda içinde ruj yapmştım o yuvarlakların,,farıda denicem :icecream: zeytinlileri daha denemedm..istanbula gittiğimde götrcem orda denerm:lepi: ama çantası çok tatlı bitince makyaj çantası olmaya layıka.s benim fısfıslı olanlar bozuk çıktı canım..losyonda öyle bi problem olmaz diye rahatm:içelim:

sağol canım:1hug:
ben o yuvarlak kaplı olanından almadım bu sefer 2tane içine yağ karışımlarımı filan koyabilceğim losyon şişesi aldımm..önceden aldığımda içinde ruj yapmştım o yuvarlakların,,farıda denicem :icecream: zeytinlileri daha denemedm..istanbula gittiğimde götrcem orda denerm:lepi: ama çantası çok tatlı bitince makyaj çantası olmaya layıka.s benim fısfıslı olanlar bozuk çıktı canım..losyonda öyle bi problem olmaz diye rahatm:içelim:

evettt o çantaları süperr zaten bayılıyorum çok kullanışlı:teytey:

izmirde hiç olmazmı forum bornovada var şutarafagitti bende koluma sepeti bir takıyorum doldurmadan çıkamıyorum nerdeyse hatta aşkıma bidaha oraya girmeye kalkarsam bana engel ol demiştim bir keresinde yasakkelime o zamandan beri onunla gidemiyorum daha kapıdan girerken kolumdan çekiyo benii :sm_confused:

izmirde hiç olmazmı forum bornovada var şutarafagitti bende koluma sepeti bir takıyorum doldurmadan çıkamıyorum nerdeyse hatta aşkıma bidaha oraya girmeye kalkarsam bana engel ol demiştim bir keresinde yasakkelime o zamandan beri onunla gidemiyorum daha kapıdan girerken kolumdan çekiyo benii :sm_confused:

:roflol::roflol: ay ben şey gibi oluyorum hani çocuğu salarsın ya oyun parkına hızını alamaz aynen öle oluyorumsırnaşık şey ama kızlar ya başka forumlarda şey okudum biri şeftalili olan duş jelini almış ağzı açık kalıp dökülmüş döküldüğü yeri turuncu yapmış resmen. çok kimyasal var diyo:bbo: ben o tarz ürünlerini pek kullnamadım ama siz kullandınız mıCADIARZU

İstanbul da da var dimi?tatlicadiarzu

bihaber yaşıyorum dünyadan acep bundan burada da var mı?

severim böyle yerleri gezmeyi

var canım var tabki zaten ben önce istanbulda görmüştüm. şeyde bakırköyde carusel mi ne var ya,şey biraz sahile doğru olan. ben pek bilmemde istanbulu. banliyöden sahile doğru yürüyünce sağ tarafında kalıyor. coksekeriremsu bide büyükçekmecede var arkadaşım ordu evinde kalıyodu oraya giderken zırt pırt uğruyordu. valla istanbulda bukadar biliyorum

aa ne güzel ben de Bakırköydeyim

senin dediğin yer Galleria canım

hiç dikkat etmemiştim yarın bi gideyim ben de :sm_cool:

hıhhh evet galleria coksekeriremsu ay ne bileyim ankarada olunca okadar hatrılamışım:eek::eek:ohh git valla gez çıkamzsın zaten. şeyde en altta golden rose standı vardı bide çocuk kıyafetlerimi ne satılıyodu:1hug:a.s.

:roflol::roflol: ay ben şey gibi oluyorum hani çocuğu salarsın ya oyun parkına hızını alamaz aynen öle oluyorumsırnaşık şey ama kızlar ya başka forumlarda şey okudum biri şeftalili olan duş jelini almış ağzı açık kalıp dökülmüş döküldüğü yeri turuncu yapmış resmen. çok kimyasal var diyo:bbo: ben o tarz ürünlerini pek kullnamadım ama siz kullandınız mıCADIARZU

strawberry duş jelindenmi bahsedio yoksa kendi markası duş jelindenmi canım? ben strawberry kullanıyorum çilekli kırmızı olmadı hiçbiyer..olsaydı banyoda fayans olurdu kırmızı..:sm_confused:

X