bulantılarınız ne zaman başladı

balxixmnur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
2.806
18
44
yumurtam çatlayalı 1 hafta oldu. bu sabah 5 den beri ayaktayım midem altüst oldu. biraz öncede sırf su çıkarttım doktorada gitmeye korkuyorum ya hamişsem diye döllenme olduysa bulantı yaparmı. sizlerin bulantılarınız ne zaman başlamıştı.

eğer hamileysem tabiiki paylaşırım. doktora gidersem midem için ilaç verirse diye korkuyorum eşimde zorla o ilacı içirir bana. hamileysemde zararı olur diye düşündüm. zamanda geçmek bilmiyor ya şu günler geçse bir hamiş olduğumu öğrensem dünyalar benim olacak.

eğer hamileysem tabiiki paylaşırım. doktora gidersem midem için ilaç verirse diye korkuyorum eşimde zorla o ilacı içirir bana. hamileysemde zararı olur diye düşündüm. zamanda geçmek bilmiyor ya şu günler geçse bir hamiş olduğumu öğrensem dünyalar benim olacak.

canım sen git doktora hamilelikten şüphenide söyle zaten kan testi yaparlar çıkar ortaya korkma hayırlısı geçmiş olsun kendine dikkateta.s.

canım bence daha çok erken miğde bulantıların için.hamilelikte miğde bulantıları genelde 6 aydan ve sonraki aylarda ortaya çıkar.benim 7 haftamda başladı ve kısa sürdü allahaşükür ara ara yaşadım bunu.senin regline kaç gün var????

mide bulanmasının ayı falan yok arkadaslar.benm bi arkadasım suan ücüncüye hamile ve üçünde de adeti gecmeden midesi bulanmaya başlar.bu kişiye göre degişir.6 ay cok gec bi süre bulantı için.ilk aylarda baslar bulantılar..

balim nur bende aynen senin gibi oldumm
iliskiden bes gun sonraa sabah bi kalktim bas donmesii ve midem bos oldugu halde su kustumm
cok fenaydimmm
meger bebek yerlesirken kimi kadinlarda boyle belirtileroluyormus
insallah sende benim gibi bi sonuc alirsinna.s.

balim nur bende aynen senin gibi oldumm
iliskiden bes gun sonraa sabah bi kalktim bas donmesii ve midem bos oldugu halde su kustumm
cok fenaydimmm
meger bebek yerlesirken kimi kadinlarda boyle belirtileroluyormus
insallah sende benim gibi bi sonuc alirsinna.s.

inşallah canım bebişim annesine tutunuyordur. adetime 8 gün var daha ama bu ay çatlatma iğnesi olduğum için umutluyum. mevlam isteyen herkese versin.

kişiden kişiye değişir benim 7-8 haftamda başlamıştı ne yazıkki hala devam ediyor diyebilirim.bünye meselesi ama bu birazda kiminde çok daha erken de başlayabiliyor..inşallah hayırlı haberlerini alırız...

benım ilk çocugumda 4 haftadan sonra kusmalarım başladı çook şitdetliydi ne yesem anında kusuyordum sarı su çıkana kadar çook kılo vermiştim doktor 12 iğne vermişti sonra haplar ama yok fayda etmedı doguma kadar surdu tabı son aylarıma dogru kusmalar azaldı şimdi ise 2 ci çocugu düşünüyoruz hamile kalmaktan çoookk o kusmaları düşüyorum naparım bu aynı olurmu dıye inş. olmaz çook zor bakalım atık hayırlısı diyorum

yeterki hamiş olayımda kusmaları düşünmüyorum ben inanın o kadar çok istiyorum ki bebişimin olmasını. inş bu kusmalarımda hamişilik belirtisidir bu ayda kalamazsam birkaç ay tekrar beklemeye geçicez beklemekte çok zor. 2 sene oldu evleneli herkesin bebişi kucağında üzülüyorum valla.

a.s.
yeterki hamiş olayımda kusmaları düşünmüyorum ben inanın o kadar çok istiyorum ki bebişimin olmasını. inş bu kusmalarımda hamişilik belirtisidir bu ayda kalamazsam birkaç ay tekrar beklemeye geçicez beklemekte çok zor. 2 sene oldu evleneli herkesin bebişi kucağında üzülüyorum valla.

üzülme canım yaaa allah buyuk allahtan umit kesılmez olur inş. dualarım senınle allahım gönlüne göre versiiin ve hayırlısını versın

canım bende çatlama iğnesi vurdum bugün 7 ci gün aynen sabah kalktımsu kustum zorla mahfoldum bel ağrım kasıklarımda sancı dolaşıyo.benimde hastalığıma 6 günvar bakalım hayırlısı herşeyin.

X