Bugün doğuma gidiyorum

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
42
Arkadaşlar dün kontrolumuz vardı dün akşam... doktorum bebeğin 3500gr olduğunu ve duruşunun makat pozisyonunda olduğu yani anlıycanız bizim kızın kanala kıcı girermiş yani sıkışmış iyice heran doğum yapabileceğimi bununda risk olduğunu söyledi oysa ben ne kadar çok normal doğum istemiştim doktorumda öyle 2cm açılma olsun yeter diyordu.. şimdi öyle tuhafım ki dün akşamdan beri size yazmayı istiyorum.. bugün kızımı beren imi kucağıma alcam kızımı merak ediyorum şaşkınım tarifi yok hissettiklerimin. sizlere hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız yalnız bir hamilelik geçirdim bu dönem gerçekten bana birer dost oldunuz hepinizi çok seviyoruma.s.bana bol bol dua edin nolur dualarınızın bana iyi geleceğini düşünüyorum... allah hepimizin yardımcısı olsun ağrısız sızısız doğumlar hepimizea.s.a.s.

Canım Allahın izniyle inşallah doğumun çok rahat geçer Allahım darda koymasın seni...
Allahım bebişini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhh
Sağlıklı hayırlı evlat etsin inşallahhhhhhhhhhhhh
Sen ve bebişin Allaha emanet olun canımm
Yüce mevlam yar ve yardımcın olsun dualarımız seninle tatlımmm
Küçük meleğini kucağına alacaksın onu koklayacaksınn bağrına basacaksın ne güzxel bi duygu olsa gerekkkk
Allahım inşallah ben ve benim gibi bebiş isteyen herkese tattırsın bu duyguyu
Dualarımız seninle sende bizlere dua et olurmu
a.s.

Arkadaşlar dün kontrolumuz vardı dün akşam... doktorum bebeğin 3500gr olduğunu ve duruşunun makat pozisyonunda olduğu yani anlıycanız bizim kızın kanala kıcı girermiş yani sıkışmış iyice heran doğum yapabileceğimi bununda risk olduğunu söyledi oysa ben ne kadar çok normal doğum istemiştim doktorumda öyle 2cm açılma olsun yeter diyordu.. şimdi öyle tuhafım ki dün akşamdan beri size yazmayı istiyorum.. bugün kızımı beren imi kucağıma alcam kızımı merak ediyorum şaşkınım tarifi yok hissettiklerimin. sizlere hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız yalnız bir hamilelik geçirdim bu dönem gerçekten bana birer dost oldunuz hepinizi çok seviyoruma.s.bana bol bol dua edin nolur dualarınızın bana iyi geleceğini düşünüyorum... allah hepimizin yardımcısı olsun ağrısız sızısız doğumlar hepimizea.s.a.s.

şimdiden göz aydınlıgı vereyim hadi gözün aydın ALLAH yardımcın olsun ALAH analı babalı büyütsün dualırımız bu gün seninle ALLAHA emanet ol

canim benim ..normal dogum yapamadigin icin üzülme..
kismet böyleymis..
allah sag salim dogurmayi nasip etsin..
inan senin adina cok sevindim :)) ben doguramiyorumda :roflol:

canim benim ..normal dogum yapamadigin icin üzülme..
kismet böyleymis..
allah sag salim dogurmayi nasip etsin..
inan senin adina cok sevindim :)) ben doguramiyorumda :roflol:
canım ya doğurursun herşeyin hayırlısı benim aklıma gelmezdi hiç sezeryan baksana bizim kıza kıcını kanala sokmuş onlar sağlıklı olsunda geç olsun güç olmasın canım allah yardımcın olsun hepiniz iyi ki varsınız

canım ya doğurursun herşeyin hayırlısı benim aklıma gelmezdi hiç sezeryan baksana bizim kıza kıcını kanala sokmuş onlar sağlıklı olsunda geç olsun güç olmasın canım allah yardımcın olsun hepiniz iyi ki varsınız

canım benim bebişim olsun da yeterki dogum olsun

anlaşılan senin kız inatcı olacak ha ne dersinnnn annesii:emir_bebek::roflol:
sağ salim doğsunda ister sezeryan ister normal yeterki sağlıklı olarak kucağına al annesi demi ama yaniii:dance::dance::nazar:
ayyy yerim ben onuuu
Allah anasına babasına bağışlasın inşallah
Her ikinizde Allaha emanet olun emiii:teytey:

canım herşey yolunda gidicek merak etme.. bebişini aldıktan sonra haberlerini bekliyoruz.. bebişinde sende sağlıkla git sağlıkla gel.. Allaha emanet olunn

günaydın.şekli nasıl olursa olsun inşallah sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz ama bebeğin ters olduğu şimdiye kadar belli değilmiydi.hayırlı doğumlar diliyorum.a.s.

canım bi gidigini bide odada oldugunu anlarsın inşallah
rabbim yardımcın olsun canım evladınada sana da uzun ömür versin

canım allah b ir avazda kurtarsın...
bebişini al da gel, ve bu gece artık resmen bir anne olarak uyuyacağını düşün:)
ne güzel değil mi? ben çok heyecanlandım yaa, herhalde aynı gün ve haftada göründüğümüz içindir...
iyi şanslar tatlım:)

aynı benim tickerım niye durmuş acep? bugün ben 38 hafta olmalıyım ammaaaa.
bu haksızlık...
nasıl düzeltebilirim bilen var mı?

ahh canım inş. saglıklı bir şekilde bebişini kucaguna alırsın .. allahım bizleree hayırlı dogumlar nasip eder inş. allahım yardımcın olsun canım...

ay canım benım sakın uzulme en azından benım gıbı normal dogum sancısı cekmezsın hayırlısı boyleymıs berenını op bızım için

ALLAHm sağlıkla bebişini kucağna almayı nasip eder inşallah. inan kendm gidiomşçasına heyecanlandm .. inşallah rabbim hepimize ve bebişlerimize hayrlı uzun ömürler nasip etsn..

canımmm allah bi avazda kurtarsın.gerçekten de biz bi aile gibi olduk.eşim bile sabah gözümü açıyorum pc başındasın nasıl bişey bu diye soruyo.biz birbirimizi iyi anlıyoruz eşşekten düşenler olarak.tatlı kızımızıda kokla bizede dua et olurmu.a.s.

ne güzel yaa kızına kavuşuyosun bugün... dualarımız seninle canımm.. berenciği bizim yerimizede kokla...

X