Anasinin kizi olucakkkk

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kizlar aramiza bir kiz daha katiliyoo kizim olucakkmişşş.bu az önce doktordaydimm nasil mutluyum anlatamammm.inşallah sağlikli bi şekilde kucağimada alirim ....

amin canım çok sevindm inş. hayırlısıyl kavuşursun kızına :nazar:darısı hepmizin başına bende bekliyorum bakalım ay neler olucak???internetteki tarihlere göre şuanda yumurtlama günleri içindeyim ama Allah bilir diyorum artık yaa hiç belli olmuyor ne zaman hamiş oluncağı :uhm:

hayırlı olsun trakyacım allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bişey sorcam hiç şüphen varmıydı kız olcağına dair yani belirti ne yedin canın neleri çekti falan :)))

hayırlı olsun trakyacım allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bişey sorcam hiç şüphen varmıydı kız olcağına dair yani belirti ne yedin canın neleri çekti falan :)))
daha adetime 1 hafta varken tatlidan çok tiksinmiiştim hep ekşili şayler yemek istemiştim şimdi ise etten çok tiksiniyorum pek yiyemiyorum.ayrica aci ve tuzlu şaylere düşkünlüğüm arti.bide o çin takvimimi ne işte o var ya benimki tutmadi orda erkek çikiyodum ama benim sidikli bi kizim olucak annesinin prensesii.

bende tatlı hiç sevmiyorum tuzlulzr cips turşu falan seviyorum benimde çin takviminde erkek çıkıyo ama umarım seninki gibi bi sidikli kızım olur

canım cok sevindim allah saglıklı sıhhatlı kucagına almayı nasip etsin.benmde erkek cıkıyo cin takviminde o yüzden içime hep erkek gibi geliyo.kız olsada farketmez cimcime ler sevimli oluyoo valla.hep benm cevremdekilerde erkek dedikleri için bizde eşimle erkek diyoruz artık.tabi biri prenses biri prens olurr.

cnm ya cok tebrik ederim demek bir kizin olacak he ne guzel rabbim kucagina almayi nasip etsin isallahhhh bende senin aksine eti cok sevmistim cnm halada cok seviyorum bide ikibucuk ay sonra habire tatliya asermistim seninkinin tam tersi yani vardir bir hikmet benimde keratam olacak kismetse

cnm ya cok tebrik ederim demek bir kizin olacak he ne guzel rabbim kucagina almayi nasip etsin isallahhhh bende senin aksine eti cok sevmistim cnm halada cok seviyorum bide ikibucuk ay sonra habire tatliya asermistim seninkinin tam tersi yani vardir bir hikmet benimde keratam olacak kismetse

loracim akşamdan beri aklimdasin çünkü sanirin toksoplazmaya kapmişsin bu gün doktora bile sordum ama ben eminim kötü bişi yoktur. Canim zaten hamile kaldiktan sonra okadar dikkat ediyosun nerden kapican toksoplazmami neyse allahin cezasi hastalik.ç sakin üzülmee hiç bişicik olmaz allahin izniyle sonuçta her şey allahtan.

allah analı babalı saglıklı evlat nasıp etsın ınsa allah canım

o tatlı tuzlu ısıyle oluyor mu bılmem ama bende erkek bebek beklıyorum ve
bende et ve tatlıdan tıksındım ve hala canım sureklı tuzlu ve eksı seyler ıstıyor
ayrıca ben de cın takvımı tuttu erkek dıyordu, en basından berı ıcıme erkek doguyordu, hep erkek ısımlerı arastırıyordum, her goren oglun olacak dıyordu ve kocam tosunum dıye sevıyordu kııı ınsa allah oglum olacak

canım cok sevindim allah saglıklı sıhhatlı kucagına almayı nasip etsin.benmde erkek cıkıyo cin takviminde o yüzden içime hep erkek gibi geliyo.kız olsada farketmez cimcime ler sevimli oluyoo valla.hep benm cevremdekilerde erkek dedikleri için bizde eşimle erkek diyoruz artık.tabi biri prenses biri prens olurr.

canim benim de çevremdeki hrkez erkek diyodu çin takviminde bikle erkek çikiyodu ama kizim oldu bide benim kalçalarim çok büyüdü kocaman bi popom oldu görsen kiz dsoğuracaklarin poposu büyürmüş derler doğru valla

alinda ben vejateryana yakin bir insanim eti sevmezdim kizima hamileyken yoldaki kedilere bile izgara niyetine baktim belgesellerde kosan geyikler benim icin tabakta cok pismis aksam yemegimdi (ay cok igrencim degilmi)ama aynen oyle kizlar kinamayin tatlida cok yedim ama kizim oldu iyikide oldu 2,5 aylik cilve eda simariklik onda kiz annesi olmak cok baskaymis (erkek anneleri alinmasin ilk bende cok erkek istemistim hatta duydugumda kizimin olacagini uzuldum bile)ama simdi kediler gibi yalaya yalaya temizliyorum desek yeri evimin boncugu o kiz eve bereket getirir derler erkek guc arkadasim cok tebrik ederim Allah guzel kaderler yazsin

Kizlar aramiza bir kiz daha katiliyoo kizim olucakkmişşş.bu az önce doktordaydimm nasil mutluyum anlatamammm.inşallah sağlikli bi şekilde kucağimada alirim ....

canım hayıorlı olsun benimde bir prensesim olacakmış.ama benimki daha gecen hafta gösterdi sen şanslısın seninki çabuk göstermiş.bende çookkk mutluyum ne güzel bir duygu bu ya ALLAH herkese yaşatsın.

X