Dogal makyaj ürünleri

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar ben en son dogal makyaj ürünü olan santenin ve logonanin ürünlerini denedim
santenin fondöteni porselen rengi cok güzel yüzde cabuk dagiliyor,aligida ve maskarasi cok güzel müthis ve cok dogal görünüyor.logonaninda kapaticisi cok güzel cok acik renkli olan.

eger sizde benim gibi hergün makaj yapiyorsaniz tavsiye ederim bu iki markanin ürünleri zararsiz ve cok güzel.yerimsenibenyerimseniben

artik özel günler haric diger makyaj markalarini kullanmiyacam.:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

canim ben buradan bir magzadan aldim ama türkiyedeki bir sitede dogaldükkan diye bir sitede satiliyor bakmistim fiyatlarida 40 milyon filan heralde.DOGAL DÜKKAN diye yaz hemen cikar zaten.benim kardesimin sivilce sorunu vardi makyaj yapamiyordu ama bu dedigim ürünleri kullaniyor ve hic yan etkisini görmedi.cünkü tamamen dogal hatta yikamadan yatabilirsiniz diyorlar ama ben tabiki yikamadan asla yatmam:1rolleyes:

hem özele nasil giriyoruz:eek:

evet canım bende duydum logona nın ürünlerini baya övüyolardı. bi bakalım netten bari ankarada vardır umarımsüprizzzzz tşkler paylaşımın için. tatlım özel olayı şöyle sık sorulan sorulara gir kadınlar kulubünün hemen başında orda yazıyo özel msjlaşmayla ilgil herşeya.s.:1hug:

arkadaslar ben en son dogal makyaj ürünü olan santenin ve logonanin ürünlerini denedim
santenin fondöteni porselen rengi cok güzel yüzde cabuk dagiliyor,aligida ve maskarasi cok güzel müthis ve cok dogal görünüyor.logonaninda kapaticisi cok güzel cok acik renkli olan.

eger sizde benim gibi hergün makaj yapiyorsaniz tavsiye ederim bu iki markanin ürünleri zararsiz ve cok güzel.yerimsenibenyerimseniben

artik özel günler haric diger makyaj markalarini kullanmiyacam.:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:
Arkadasim ben almanyada yasiyorum nerden bulurum acaba bilgin varmi öyle bir marka var ama nerde satildiginui bulamadim malesef :KK43:( ve mascarasi nasil?

canim almanyada alnatura da satiliyor internettende vitalversand da satiliyor.mascarasida güzel bitkisel yaglardan olusuyor alerji yanma yapmiyor.a.s

ankarada kesin satiliyordur:1hug:

alnatura yi bilmiyordum bak arastirdim buldum:)) cok tskler canim :KK66: bir soru daha fiyat nekadar asagi yukari ?

buarada galiba tr.den daha ucuz daha dogrusu dogal bitkisel kozmetik ucuz fiyati 7 eur ve 10 eur arasi degisiyor.:1rolleyes:

sende almanyadansin yeni farkettim:)) daha pahali bekliyordum acikcasi iyimis ....eczanelerde bulunurmu bunlar ?

zannetmiyorum ama olabilirde.alnaturada satiyliyor ama o da her sehirde yok galiba eger bulamazsan internetten ismarla.a.s.

Berlinde...sanirim vardir burda kesin... Yardimin icin tsk canim :KK66:

merhabalar.ben de yeni üyeyim: )) doğal makyaj ürünleri hakkında gerçekten bilgisi olanlar buraya yazabilirler mi... Gerçekten doğal ve iyi markaların isimlerini falan...

başlığı açan arkadaşın da dediği gibi şu porselen gibi görüntü hani vichy reklamlarında çıkıyor ya o görüntü hangi fondotenle oluyor bulan varmı:enbuyukkk:

arkadaşlar ben de forever livingin aloe veralı ürünlerini kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.göz kalemi yumuşak ve kalıcı.tavsiye ederim.forever living yazın ürünler çıkar:)

X