Yves Saint Laurent Cinema

ysl-cinema.jpg

hmmm ysl cinema sengözlerimebaksanab
denemedim ama dünyanın en sexi 10 kokusundan biri oldugunu biliyorum :içelim:

Yves Saint Laurent Cinema Siklamen ve Korsika clementininin şaşırtıcı kokusunu takip eden yasemin ve bourbon vanilyası bir sinema sanatçısı gibi çevrenizdekilerin ilgisini üzerinize çekecek

canım gurbaa prensesim teşekkürler ilgine hemende resmini koyarmış canım sağol arkadaşım

Ben de yeni aldım bu parfümü, yaz için biraz ağır. Ama çok farklı ve kadınsı bir kokusu var... Çok çok aşırı beğendim diyemem ama beğendim, güzel:KK66:

----------------------------------------------------------]

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bu parfümü yıllardır kullanıyorum kışın ama süperr
üstüne kış kokusu tanımam beyaz tenliyim ve hiç ağır diil
geçtiğim yerden arkama yapışıp geliolar resmen hediye geldi bidaha vazgeçilmezim oldu
şiddetle tavsiye eder ii günlerde kullanmanı dilerim

ben de bugün denedim burdan okudum ama ağır bir parfüm ve çok orjinal gelmedi kokusu jean paul gibi bir kokusu var

canim bana esim almis dehset bi kokuu hafif cok agir degill
fiyati ise 50 euro gibi bi fiyatt

arkadaşlar bu koku çiçek kokusumu bilgi verirmisiniz nasıl acaba pudramsımı? rahatsızlık veriyormu kokusu merak ettim.:1rolleyes:

Denemedim ama merak ettiğim parfümler arasında yer alıyor...

''ılginin merkezinde olmak için yaşayan kadınlar için şehvetli ve sanatsal bir parfüm.
Güzelliğinizi ve içinizdeki yıldızı şaşırtıcı bir biçimde açığa çıkartır.
Üst notalarda taze, zengin badem ağacı çiçeği;
orta notalarda çiçeksi, sofistike nergis zambağı; alt notalarda ise şehvetli kehribar kullanılmıştır''

en begendigim koku diyebilirim.yaza biraz agir kaciyor ama cok klas bir koku.siradan degil etkileyici.hafif kokulari sevenlere onermiyorum turkbayragi

ben bu markanın bütün ürünlerini kullanıyorum süper çok pahalı ama değiyor :smiley-cool:

bence çooook çekici bi parfüm....gerçekten de takip ettirir insana bu parfüm :) gündüz kullanımlık için diil de akşam gezmelerinde süperrr bişi :) tatlı bi koku bana kalırsa..çiçeksi-tatlı bi koku...şekerli diil yalnız..

X