büyü

kadis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
5.202
9
kızlar eşimle olan sorunlarımı biliyosunuz doğumdan beri bir tuhaftı melek gitmiş şeytan gelmiş sanki
pazar günü çok büyük bir kavga ettik kendimi sokağa atıp gittim düşünün
anesinin benim ailemin yanında
bu çok uzun hikaye
pazar akşamı birini aradım yıldızname diye bir kitaba bakıyomuş
yıldızlarınız uyuşuyo kocan çok iyi ama biraz asabi seni ve aileni seviyo sana büyü yapılmış baba evine dön hastalıklı ol kocanın ailesini sevme diiye dedi
ya tamam büyü diye bişe var ama insan kendine yapılcağını düşünemiyo
ve ben kocamla çok iyiyim tartışmadım kavga etmedim küsmedim ve o eski adam geri gelmiş gibi
düğünden 1 hafta önce yapılmış büyü
şimdi düşünüyorumda bu mutululuk büyüy öğrendik ondan mı
yoksa bbenim koca her tartışmadan sonra 3-5 gün iyi olur ondan mı
bozarız büyüyü falan dedi de pek gidesimde yok korkuyorum aslında 15 günlükte tatile çıkıyorum bu pazar koca evde olcak korkuyormu
düşüncelerinizi bekliyorum
büyülenmiş olan var mı benim gibiiiiiiiiiiiiiiiii

büyüye inanmam ben
öyle düşünüyorsan allaha sığın
yasin oku ayetel kürsi nas ve felak surelerini oku
bol bol du et canım
büyü bozma adını parandan olma onlar fasa fisoo

Günaha girme arkadaşım..
Abdest al,kıbleye karşı otur,Felak,Nas,Ayetel Kürsi dualarını oku..
Öyle büyü varmış,ben bozarım diyenlere inanma..
Sen Allaha sığın..

evet nısanlıyken esımle kedı kopek gıbıydım
mutlaka bırseylerın oldugunu hıssedebılıyordum
6.hıssım cok kuvvetlı cunku
karar verdım esımle hocaya gıttım
ıkımıze 6 ytl ye yıldız falına baktı
esım benden sogusun dıye sogutma buyusu yapmıslar meger
buyuyu bozacagını soyledı ve tuz okudu
esım o tuzu 3 gun ıcınde yedı ve ınanırmısın bız bırbırımıze yenıden aşık olduk
o gunlere nazaran suan ıyıyız cok sukur
olabılır gercekten bu devırde cekemeyen ınsanlar allahtan korkmayanlar var malesef

kesinlikle hele hele para alan hocalara asla gitme...ALLAH a sığın...duanı et...bol bol felak nas yasin oku...kendine yapılmış olan birşeyi ancak sen kendin bozabilirsin..ne gerek var araya 3.bir kişiyi sokuyorsun..sen ALLAH a dua et..bende senin için dua ederim...ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN...

bu olaylar çok ince olaylar..inanan da olabilir,inanmayan da...ama...
koruyucu kalkan olarak ayetel kürsi,nas ve felak surelerini okuyun bol bol...
ve bu tür insanlara inanmayın...yalnız Allaha inanın...
sevgiler...

benimde 2 yıllık ilişkim vardı ve süper gidiodu 9 ay önce beni deli gibi seven adam birden terketti beni.bi kadın vardı ayrılmanız için büyü yapmışlar dedi.ama ben pek üstünde durmadım.şimdi baktırcak başka birini arıyorum.bilen varsa yardımcı osun minnoşlar

benimde 2 yıllık ilişkim vardı ve süper gidiodu 9 ay önce beni deli gibi seven adam birden terketti beni.bi kadın vardı ayrılmanız için büyü yapmışlar dedi.ama ben pek üstünde durmadım.şimdi baktırcak başka birini arıyorum.bilen varsa yardımcı osun minnoşlar

...............................................................

Son düzenleme:
basina gelmeyen bilemez..
ama imanini satan hoca diye gecinenlerede ben inanmam dogrusu.. iman satilmaz !!

arkadaslar yapmayin ben daha hic hocaya gidipte mutsuzlugunun sebebi sensin senin hatalarin buyu falan yapilmamis diye duyani duymadim

evet buyu vardir ama ordan burdan medet ummakta bu gunaha ortak olmaktir. imanli insanlardan neler yapilabilecegini ogrenebilirsiniz ama buyu yapmak sandiginiz kadar kolay is degil.yani buyu bozmakta o kadar kolay olmaz

Son düzenleme:
YA GİTME NİYETİNDE DEĞİLİM ama bu düzelmenin sebebi ne onu merak ediyorum bildiğimiz için birbirimize mi iyi davranıyoruz acaba
sinirleniyorum ve tam kızacakken büyülüyüm bak karışmam ha diye dalga geçiyoruz o bana sarılıyo gel senin büyünü bozayım vs diyo
bilemiyorum ama
bi kaç gündür konuşmuyoruz bu konu hakkında
okuyorum sürekli
hayırlısı artık

ben büyü yapmak istemıyorum kızlar yanlıs anlasılmasın.eger varsa bozdurmak ıstıyorum.

ayrıyeten büyüye büyüyle karşılık verme değilde bozdurma olsa bu da günahmı acaba

ya büyüye inanmazdım ama en son eşimin tarafından birine gittik hoca getirmiş eve bu odada var demiş ve büyüyü ben buldum :1shok: eşiyle ayrılmışlar sebepsiz kavgalar yüzünden..1 tane daha varmış o bulunamadı :1no2:
yani o gunden berı ınanıyorum ve korkuyorum kafamçokkarıştı

Büyü Çözmek

Tek sevap olanı yapılmış bir büyüyü bozmaktır. Böylece büyülü, yani aslında acı çekmekte olan kimse bu durumdan kurtulur. Ancak büyüyü çözmenin de kolay olduğunu sanmamak gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir. Çünkü büyü yapan Tanrıya ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır. Büyü yapan şeytanla işbirliği etmektedir. Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım: Tanrı, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiçbir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir. Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağı açıklanmaktadır. Yani her şey Tanrının isteğiyle olur. Bir büyüyü çözebilmek için de rasgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyü çözemez. Çünkü buna gücü yetmez.

Büyü bozabilecek kimsenin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Dini iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini diye adlandırabileceğimiz biri ancak büyüyü bozabilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez.

Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüyü çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir. Ama bu arada herkesçe bilinen büyü ve nazarı def eden basit usullerde vardır. Bunlar da hafif büyüleri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama şiddetli büyülerde bu basit usullerden sonuç alınamaz.

Büyüye inanmayan arkadaşlar böyle bişey var. Hatta peygamberimiz' e(s.a.v) bile yapmışlar, sua kitaplarında büyüden, şerden, beladan kurtulmak için dualar bile var.
Bende büyünün bozulurken güneh olmadığını biliyorum. Büyü yapanlar zaten cennet yüzü göremeyeceklermiş ama bozmak günah değil diye biliyorum.
Bizim komşumuz bu yörede çok tanınan bi hoca, şehrin 4 bi yanından gelen insanlar çook. Ona herkes büyü bozdurmaya geliyor.Eskiden hiç para almazdı ama şimdi yaşlandı artık 3-5 kuruş alıyor veren olursa, olmassa istemez zaten.
Ben büyüye inanırım inanmayanada şaşarım.

buyu dıye bısey war.Peygamberımıze bıle yapılmıs.ben yasadım nasıl bısey oldugunu bılıyorum.yasamamıs olan anlamaz.sadece herkes buyu war bozarım dıyor.cok guvendıgın bırı olmalı.mesela bır camı hocası bul okusun senı.bıde yazarsa dua yazsın korunmak ıcın.

arkadaşlar yanlış anlaşılmasın büyü yok inanmıyorum demiyorum..sadece parayla büyü bozan hocalara gidilmesin diyorum...büyüyü bir hoca değil yalnız büyü yapılan kişi bozabilir...neden ALLAH a dua etmek için araya bir 3.şahıs sokuyorsunuz ki..hoca ne duası ediyor öğrenin sizde o duayı edin...

amann kızlar sakın bu zamanda ne büyüsü hurafelere inanmayın lütfen bu hoca bozuntuları gercek müslüman olamaz insanların caresiz ve zayıf taraflarından faydalanıyorlar gercektende bu güce sahip olsalardı neler yapmazlardı lütfen inanmayın paranızıda öyle gerzeklere kaptırmayın büyücü yerine bir evlilik danısmanına gitmenizi tavsiye edrim

X