Saç Kesim Şekilleri SAÇLARIM permadan yandıı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
B

babyyy

Ziyaretçi
kızlar ben mayıs ta perma yaptırdım daha onceden sacımda acıcı fılan vardı ve saclarım yandı kut kestırdım yardım edın napıyım :a015:

ah niye canım saçınızla oynarsınız ba canım. boyanın üstüne perma yaptırdıysan yanmıştır tabi. zaten perma iyi bir şey değil. ben bir araştırayım yarın cevap yazarım. daha öğrencisin ne gerek vardıa.s.

Canım üzgünüm ama yapabileceğin fazla bir şey yok yanan saçlarına. ya ara ara kestir uzadıkça eski saçlar çıkana kadar ya da kısacık kestir yeni saçlar gelsin yerine. umarım saçların dökülmez. saçlarının toparlanması için kısa kestirmen şart. yapısı bozuldu saçının.:çok üzgünüm:

diplerine kadar mı yandı
uçlar mı yandı
küt kestirmişsin yanık yerler gitti mi

bende 3aylık perma yaptırmıstım 4 ay oldu yeter yaa,bide tutmamıstı 2 defa yaptılar..benimde gitti güzelim saclar.bende küt kestirmeyi düsünüyorum ama cozum degil,yani tamamen gitmesi icin cok kısa kesmek lazım öle de yapamam..uff :s

permadan yanan saçlara saç bakımı yapmaktan başka yapılacak bişey yok sanırım.. =)) uzamasını beklerken bol bol bakım yap saçlarına. benim de yıpranmıştı saçlarım baya bi kaç işlem sonrası, bi yağ kullanıyorum gün aşırı üç kere tekrarladım toparladı kendini saçım. =)

aman kızlar saclarınıza duzelsın dıe gun asırı yag surmeyın sac fazla yag depolar ve agırlasır daha kotu olur kas yapayım derken goz cıkarmayın herseyın fazlası zarar uc gunde bı uygulayın yagları bence

Fazla yapacak birşey yok ama haftada iki defa limon ve zeytin yağıyla 20 dakika saç diplerine masaj yap...şampuanın içine ephynal E vitamini karıştır birde ACE plus selenyum bunlar onarır sürekli kullanabilirsin eczaneden alırsın vitaminleri...ve mümkün olduğunca az saç kremi kullan yanan saçı çok döküyor çünkü geçmiş olsun...yerimseniben

canım bende şimdi kuaförden geliyorum walla gitti saçlarım küt kesti çok üzüldüm oturup ağladım ama elden gelecek birşey yok ayda bir gidip uçlardan aldırıcam bakım yapıcam birde saç düzleştiricisi aldım uzayana kadar o kötü görünümü bir nebze düzene sokarım diye düşünüyorum sanada banada geçmiş olsun ne diyeyim.

X