dr ücreti

DIONYSOS

:) nasılım???????
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
2.243
5
dr.uma en son gittiğimde doğum ücretleriyle ilgili konuştuk. kendisi 2.700 ytl aldığını söyledi, birde hastaneye ödenecek tutar var o da tahminen 2.000 ytl tutacak.(hizmet hast.vs..)
dr.un kendisine aldığı mevla bana çok geldi:1shok::1shok: sizin dr.lar ameliyat ücreti ne kadar alacak?

Ben nisanda doğum yaptım.doktorum 1800,hastane 2000 toplamda 3800 ytl tuttu..

bencede çok fazla sana doğum 5000 gelicek doktorlar genelde bukadar çokmu istiyor ben anlamadım

AAAAAAAAA:1shok: şaşırdım valla bizim burada bildiğim kadarıyla özel hastaneler tüm masraflar dahil 600 700 lirayı geçmiyor sezaryen yaa şaştım kaldım valla hee:1shok:

devlet hastanesinde dogum yaptım cok güzeldi özel gibi odalar klimalı duş tv wc 2 kişilikti hemşireler cok ilgiliydi doktorum süperdi hic para ödemedim

Prof sa pahalı olur, düşün teksen çamlıbel 2 sene önce 5000 ytl alıyormuş...

Prof sa pahalı olur, düşün teksen çamlıbel 2 sene önce 5000 ytl alıyormuş...

normalde bende bu kadar verme taraftarı değilimm ama benim bebeğimin böbreğinde büyüme görüldü.doğumdan sonra nefroloji bölümünde takip edilmesi gerekiyor bu gittiğim dr. çapanın doktoru yardımcı olabilir düşüncesiylee gidiyorum....

benim doktorumda biraz fazla istemişti bende gittim devlet hastanesinden bi doktor buldum onun özel muayenehanesine gidiyorum doğumumu da devlet hastanesinde yapıcam bedawaya ben üzülüyorum o kdar paraya yazık 3000 falan onu doktorun 10 dk.lık işine wereceğime bebeğime bişi yaparım ayrıca devlet hastanelerid eskisi gibi değil ben gittim araştırdım odalar falan tertemiz doktorumda şeker gibi we çewreden araştıırdığım kadarıyla işinde ii olduğu söyleniyor zaten çok fazla hastası war randewuyu 2-3 gün önceden almak gerekiyor

normalde bende bu kadar verme taraftarı değilimm ama benim bebeğimin böbreğinde büyüme görüldü.doğumdan sonra nefroloji bölümünde takip edilmesi gerekiyor bu gittiğim dr. çapanın doktoru yardımcı olabilir düşüncesiylee gidiyorum....
allah yardımcın olsun cnm tabiki sağlık problemi varsa acımam bende ama şaşırdım öle duyunc dr.a da veriliyo yazınca ben medipole gidiyorum muayene ücretleride düşmüş inş.doğum ücretleride düşmüştür cmts kontrole gidicem bakalım hayırlısı :)))),

annnaaaammmm o ne yaaaa bende 19 martta özel hastanede doğum yaptım toplam 750 tl para ödedim herşey içinde doktorumda ööle ayrıca para falan istemedi ben sadece içimden geldi altın bir kolye alıp hediye ettim bugünde kontrole gittim devlet özel hastane ücretlerine sınırlama getirdiği için 10 tl muayene ücreti ödedim sadece kadın doğum ve prof.lar muayene ücreti alıyo diğerleri almıyo gitmişken oğlumuda çıkardım bedavadan ayrıca doğum ücretleride sınırlandırılmış 218tl sezeryan 86tl normal doğum yani ben şu durumda 5000tl ye hastaneyi satın alırım kıızz burda ::))))))

arkadaşlar burda devlet hastanesinde arkadaşım 2 gün önce dogum yaptı sezeryan tek kişilik oda 1000ytl sizinkiler neden öyle pahalı ayrıca arkadaşımın sosyal güvenligide yok.

allah yardımcın olsun cnm tabiki sağlık problemi varsa acımam bende ama şaşırdım öle duyunc dr.a da veriliyo yazınca ben medipole gidiyorum muayene ücretleride düşmüş inş.doğum ücretleride düşmüştür cmts kontrole gidicem bakalım hayırlısı :)))),

sağol canım allah herkesin yardımcısı olsun...

Ben medipole gidiyorum normal doğum ssk li herşey dahil 950 ytl bu fiyatlarda yeni değişti ssk ile yeni anlaşma imzaladi süpeer oldu valla.

canım benim bende hastaneye gidiyorum ama özel olduğu için her ay gitmemizde para alıyor artık iş ticarete dökülmüş hem dr hem hastane parası millet eskiden tarlada doğuruveriyormuş ama bizimkiler özel napalım.gülü seven babaları dikenleri olan çocuklarına katlanacaklar artık:))

seninki profsa maalesef canım bide üzerine fiyatı giydiriveriyolar hayırlı işler diyosun. 4yıl önce dr randevusu almak istediğimde tlf da sordular profmu olsun uzman mı bende bilmediğim için prof dedim uzman 70 prof 120 dedilerdi o zaman uzman olsun demiştim:))

hakkımızda hayırlısı canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.

canım benim bende hastaneye gidiyorum ama özel olduğu için her ay gitmemizde para alıyor artık iş ticarete dökülmüş hem dr hem hastane parası millet eskiden tarlada doğuruveriyormuş ama bizimkiler özel napalım.gülü seven babaları dikenleri olan çocuklarına katlanacaklar artık:))

seninki profsa maalesef canım bide üzerine fiyatı giydiriveriyolar hayırlı işler diyosun. 4yıl önce dr randevusu almak istediğimde tlf da sordular profmu olsun uzman mı bende bilmediğim için prof dedim uzman 70 prof 120 dedilerdi o zaman uzman olsun demiştim:))

hakkımızda hayırlısı canım allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.

amin canım.sorma bu gittiğimiz dr.uunda muayene ücreti 200 ytl zaten 9 ay boyunca bir sürü para alıyorlar bide doğum için ayrı bir ücret istiyorlar..

Ben medipole gidiyorum normal doğum ssk li herşey dahil 950 ytl bu fiyatlarda yeni değişti ssk ile yeni anlaşma imzaladi süpeer oldu valla.

:dance:eek: kadarda düşmemiş be zaten ssk mlı normal doğum 1250 ytl ydi 300 ytl düşmüş acaba bu fiyatlar ne zamana kadar geçerli olucak kesin 1 ay sonra patlatırlar fiyatları ya:1no2: neyse inş.böyle kalır

X