Cilt Bakımı Ürünleri Bosphorus güneş lekeleri-çiller için krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

gecenin_hxuxznxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
166
1
arkadaşlar 4 gün önce bi kreme basladım su ana kadar adını hiç duymadım !

aktardan BOSPHORUS diye bi krem aldm cilt lekeleri için aynı zamanda çillerede iyi geliyomuş!!

aktarda çalışan kişi bu kremi devamlı olarak kullanırsan lekelerin tamamen geçer dedi!
bu krem melaninlerin rengini ayarlıyomuş!

resmide bu;internetten araştıra bilrisiniz

buyukresim.asp

aynı zamanda güneşe cıkmadan önce mutlaka koruyucu krem kullanman gerekir dedi!

başlayalı 4 gün oldu sonucu yazıcamm!

ne kadar sure icinde faydasi oluyormus canim.benimde fazla degil gozumun kenarinda hafif bi leke var onun icin sormusstum.

arkadaşlar 4 gün önce bi kreme basladım su ana kadar adını hiç duymadım !

aktardan BOSPHORUS diye bi krem aldm cilt lekeleri için aynı zamanda çillerede iyi geliyomuş!!

aktarda çalışan kişi bu kremi devamlı olarak kullanırsan lekelerin tamamen geçer dedi!
bu krem melaninlerin rengini ayarlıyomuş!

resmide bu;internetten araştıra bilrisiniz

buyukresim.asp

aynı zamanda güneşe cıkmadan önce mutlaka koruyucu krem kullanman gerekir dedi!

başlayalı 4 gün oldu sonucu yazıcamm!

canım internetten baktım ama ben pek bişe bulamadım başka şeyler çıktı.sen netten bişey bulduysan özelden yollayabilir misin?bir de nerden ve ne kadara aldın cnm bunu ??

selam canım benimde kendimi bildim bileli az çok çiller var yüzümde , herkes çok yakışıyo desede heleki eşim bayılıyo ama bne hiç sevmiyorum . çözümüde yok dye düşünüyorum ama birazda olsa renkleri açılsa iyi olacak . canım bak muhakkak gelişmelerden haberdar et, sonucunu merakla bekliyorum öptüm canım..

:KK70: 1 hafta oldu nerdeyse duzenlı kullandım yuzumdekı çillerin tonu kesınlıkle açıldıı!!kollarımada suruyorum kolarımdakı kucuk lekelerde gıttı:):) 2 ay kullancamlı olarak 2 ay kullanıcamm bıde bana aktardacı bı krem daha verdı cilt bakımı die:S onuda kullanıorm beraber !

piyasada bulunan bir çok krem aslında dogru kullanılmazsa ciltte daha önemli sorunlar yaratabilir.işin uzmanına danışmak lazım.ben yıllardır bu işlerle ugraşıyorum.şu anda organik ve bitkisel ürünler satan bir magazam var.burada tüm ürünler yıllar süren çalışmalar sonucunda kendini kanıtlamış olarak raflarda yerini aldı.bir çok üründe zararlı maddeler bulduk.ve yazmak istemedi,gim nice yanlışlıklar.cildimiz bizim için çok önemli.lütfen her ürünü kullanmadan önce emin olun.ve ayrıca yüzünüzü mutlaka gül suyu ile temizleyin ve ondan sonra kullanın.ayrıca üzüm çekirdegi yagı en az yüzünüzde 2 saat kaldıktan sonra diger kremleri kullanırsanız muhakkak daha iyi olacaktır.

ya benim kullanmadıgım şey kalmadı :/ bugn banyoda dolapta bu kreminde oldugunu farkettim o kdr çok şey aldım ki lekemle ilgili o orda kalmş unutmşm kafam karştı iyice hangisini kullancamı şaşırdım tretin kullanıodum bıraktım burda ark.lar limonun iyi geldigini yazmştı limon kullanıodm 2 gündür bi etkisi olmadı ama 2 günde bellide olmaz gerçi :) şimdi bunu mu kullansam acaba :/

kızlarr bu kremi ben de aldım sonuç alanlar lütfen ne kadar sürede ve ne kadar etkili olduğunu yazabilir mi? kullanmadığım ürün kalmadı :KK43:

X