Bebek isteyenler gelin birbirimize dua edelim

agxuxl

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
139
1
ARKADAŞLAR İSTİYORUZ AMA BİRTÜRLÜ BEBEGİMİZ OLMUYOR kimimiz yeni istemeye başladık belki.......... ama ben isteyipte olmayanlardanım birçok şey denedim yinede olmuyor birde birbirimize dua etmeyi deneyelim RABBİM yardımcımız olur o zaman

ilk dua benden ALLAH hayırlısıyla evletlarımızı kucagımıza almayı nasip eder inşallah :teselli:

birde unutmayalım sıkıntılar paylaştıkça biter sevinçler paylaştıkça çoğalır

YİĞİT BEBEK DUASI

Bebek, seni ay korusun
Yeni doğmuş tay korusun
Rüzgâr olsun sana serçelerin sürüsü
Yüreğine sokulmasın acıların birisi

Sevdaların kuyusunda ışıklanıp uyusun
Uyusun da yalım yalım öpüşlenip büyüsün
Büyüsün de sırım sırım yiğitlenip yürüsün.

Bebek seni kelebek,
Seni sevinçlerin irisi
Seni merak hareket
Gonca veren bereket
Umutların büyüsü
Muştuların sayısı
Seni azıdişleri
Kuzuların düşleri
Seni kırlar
Seni nar,
Ceren, ceylan şarkılar
Seni özlemlerin iyisi
Çiçek çiçek kaysılar
Filiz filiz uyutsun
Çağıl çağıl büyütsün.

Sana ırmakların köpüğü
Sana kucak kucak yeşillik
Asmaların sürgünü
Yuvadaki üveyik
Işık olsun yetişsin
Yetişsin de
Şu dünyanın karaları
Yaşamanın yaraları
Yangınların çıraları
Köşe bucak kaçışsın.

Bebek, sana nişan olsun coşkuların gelini
Koklayasın dileğince yıldızların gülünü
Dar gününde, dağlar senin sıkı tutsun elini
Bebek,
Seni hayat
Seni hayat korusun...

Nihat BEHRAM

Ey gökleri ve Yeri ve içindekileri yoktan yaratan Rabbim!

Ben bir hiçtim,beni Sen Kudretinle yarattın.
Bana Sen vucüt verdin,hayat verdin,ruh verdin.
Bunları Sen bağışlamasaydın eğer,hiç kimse beni hiçlikten ve yokluktan çıkarıp bu dünyaya göndermezdi.

Ben bir anne ve babadan doğdum.ama ben dünyaya gözümü açmadan önce,onlar da nasıl bir bebek beklediklerini bilmiyorlardı.
Bana Sen kendi dilediğin gibi bir süret verdin.
Bana dünyada hiç kimseye vermediğin bir sima verdin.
Alemlerin Rabbi benim yüzümde,sadece bana ait bir eserini nasıl işlemiş,göreyim ve göstereyim diye.

Bana göz verdin,Senin eserlerini göreyim diye.
Bana kulak verdin,Senin yarattıklarının Seni nasıl zikrediyor işiteyim diye.
Bana akıl verdin,Seni bulayım diye.
Bana dil verdin,Seni zikredeyim diye.
Bana kalp verdin,Seni seveyim diye.
Dünya ve ahiretin bütün nimetlerini önüme serdin ve bana bir arzu verdin”Senden isteyeyim diye”

Vermek istedin.çünki vermek Senin şanındandır.
Onun için bana istemeyi öğrettin.
Aldığım her nefes Senin Rahmetindendir Ya Rabbi.
Eriştiğim her nimet Senin ihsanındandır Ya Rabbi.
Neşem,sevinçim,mutluluk ve huzurum hep Sendendir Ya Rabbi.
Senin gizli açık nimetlerinin sayısını bilemem,hayal bile edemem.bilsem de saymakla bitiremem Ya Rabbi.
Yalnız üzerimdeki en büyük nimetini bilirim:
”Bana şükretmeyi öğreten de Sensin Ya Rabbi”

duana amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum ALLAH' ım bu mübarek günde inşallah bizi duyar ve tez vakitte bebeklerimizi bize gönderir

agülcümm aminnn allahım herkesin gönlündekini versinn hayırlısıylaa...

amin arkadaşlar amin ben hem kendim hemde herkez için her zaman bol bol dua ediyorum rabbim yar ve yardımcımız olsun

Bu mübarek CUMA GÜNÜ VE MÜBAREK 3 AYLARIN HÜRMETİNE SEN HAYIRLISYLA GÖNLÜMÜZE GÖRE VER YARABBİM,YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR İNŞALLAH KISA ZAMANDA KUCAKLARIMIZI DOLDUR,BOŞ BIRAKMA YARABBİM BİZLERE DAYANMA GÜCÜ VE SABIR ALLAHIM .AMİN---AMİN--AMİNNN

Yarabbi sana yalvarıyoruz Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih bi evlatlar istiyoruz ey cok sevdiğim peygamberim muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyorum senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ya
rabbi bu yüce peygamberi bİze şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.
:a015::a015:AMİNNNNNNNNNN

canm inşş hepimiz bebek sahibi oluruz rabbmz yardımcmz olsunn canmmmmmmmm :çok üzgünüm:

Allahım herzaman hayırlısını versin; bu mübarek cuma gününde dualarımızı kabul etsin ihşalllah ; ondan başka sığınacak kimsemiz yok o ol derse olur ihşallah bana da burda evlat isteyen bütün arkadaşlarada tez zamanda sağlıkla o güzel hamilelik haberini almamızı ve en güzeli o büyük duyguyu, evladımızı kucağımıza almamızı nasip etsin ihşallah.Allahım dualarımızı sen kabul eyle

AMİN.

Bu mübarek CUMA GÜNÜ VE MÜBAREK 3 AYLARIN HÜRMETİNE SEN HAYIRLISYLA GÖNLÜMÜZE GÖRE VER YARABBİM,YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜR İNŞALLAH KISA ZAMANDA KUCAKLARIMIZI DOLDUR,BOŞ BIRAKMA YARABBİM BİZLERE DAYANMA GÜCÜ VE SABIR ALLAHIM .AMİN---AMİN--AMİNNN

Yarabbi sana yalvarıyoruz Sevgili Peygamberin muhammed aleyhisselamı araya koyarak senden hayırlı ve salih bi evlatlar istiyoruz ey cok sevdiğim peygamberim muhammed aleyhusselam seni vesile ederek rabbime yalvarıyorum senin hatrın için kabul etmesini istiyoruz ya
rabbi bu yüce peygamberi bİze şefaatçi eyle onun hürmetine duamızı kabul eyle.
:a015::a015:AMİNNNNNNNNNN

AMİN. ALLAHIM sana açılan ellerimizi geri çevirme dualarımızı kabul eyle bize hayırlı evlatlar nasip et bu dertten ancak sen bizi kurtarırsın

Yüce rabbim evlat hasretiyle yanan bu kullarinin dualarini duy ve bizlere eli ayaği düzgün sağliki evlatlar nasip eyle hepimizin kucağini doldur bağrimiza basacak kendi sütümüzle besleyeceğimiz evlatlarr ver allahim aminnnnnnnnnn....

Allahım,senden hayırlısıyla bi bebek istiyoruz eğer hayırlısıysa nasip et rabbim.sen tüm istiyenlere sen hayırlısıyla nasip et.sen verensin.sen ol dedimi olur.sen istemedinmide asla olmaz.sen götüreceğimiz kadar yük yükleme.başkasının bebeklerine bakarak niye benimki olmuyor dedirtme ya rab.sen gözümüzde koymayasın rabbim.yalnız senden yardım diliyor yalnız sana sığınıyoruz.senin verdiğine ve vereceğine hamdu senalar olsun rabbim.

arkadaşlar hissediyorum ki en kısa zamansa hamişlerin haberlerini almaya başlayacagız

kurban oldugum Allahım kimsenin yuvasını çocuksuz bırakmasın.Sabret arkadaşım İnşallah yüce Rabbim dualarını kabul ederde birgünde bu sayfada çocuk bakımından şikayet edersin Allah çocuk isteyenlere bu mutlulugu tattırsın

hamile olan anne adayları bu duları gördüğünde bu kadar içtenlikle bebiş istediğinizi gördüğünüzde sadece amin bile dese inanın yeter ! ve ben de sizlere dua ediyorum.Allah en kısa zamanda kucağınıza hayırlı evlatlar versin !!! AMİNN !

Akadaşlar rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin başkalarinin çocuklarini sevmekte çok güzel ama be kucagima bebeğimi almak istiyorum ve benim gibi gerçekten isteyen herkeze rabbim nasip eder inşallah

agül cüm bizlerde sana duacıyız hepimiz birbirimize dualarımızda eksik etmeyiz amain canım inşllah rabbim gönlümüze göre verir bi gün yazarsın inşllah hamişim diye yüce rabbimin hazinesinde çok var bizede nasip eder bir gün inşllah

X