hamileliğin ilk haftalarında bel ve sırt ağrısı yaşayanlar

Slm ben 5 haftalik hamileyim ilk kahve akintim geliyordu bugun pembe geldi hemen doktoruma gittim korkulcak bisi olmadigini soledi dusuk onceyici igne ve progesan 200 verdi vajinal olarak kullan dedi bi hafta sonra kontrole gel dedi bunun yani does folbiole devam extrada decavit die vitamin hapi verdi budurumu yasayan varmi kahve degilde pembe akinti beni korkuttu

Ya adetime ongun var bu ay ilk defa incir kuru kullandm belim dayanilmaz agrio arkadaslar hamilelik belli olmadan da olurmu agri.ayrica ilk defa gogus uclarm agrio

Mrb üzerinden baya bir zaman geçti ama ben bir hafta önce çatlatma iğnesi oldum bu gün belim ağrıdı tüm gün ve akıntım geldi acaba hamilelik olabilir mi

Mrb üzerinden baya bir zaman geçti ama ben bir hafta önce çatlatma iğnesi oldum bu gün belim ağrıdı tüm gün ve akıntım geldi acaba hamilelik olabilir mi

Merhaba cnm sende bunu yazalı baya olmuş ama bende çatlatma iğnesi vurulalı nerdeyse 1 hafta oldu bugün çok bel ağrısıyla uyandım. Sende hamilelik olmuşmuydu bu durumda hamilemisin şu anda cnm ? :)

Slm ben 5 haftalik hamileyim ilk kahve akintim geliyordu bugun pembe geldi hemen doktoruma gittim korkulcak bisi olmadigini soledi dusuk onceyici igne ve progesan 200 verdi vajinal olarak kullan dedi bi hafta sonra kontrole gel dedi bunun yani does folbiole devam extrada decavit die vitamin hapi verdi budurumu yasayan varmi kahve degilde pembe akinti beni korkuttu
Canim hiç korkma Allahın izniyle hiç bişey olmaz bende 5 haftalıkken filan kahverengi pembe akintilarim başladı. Doktor kırmızı olmadığı sürece korkma dedi tam içim rahatladı derken iki üç gün sonra kırmızı renkte gelmeye başladı yine doktor ve bebegin iyi olduğunu söyledi. Bahsettiğin ilaçları iğne vs. Kullandım. Iki uc hafta hep yattım doktor kendini yorma istirahat et demişti ben hep yattım. Sonra yatmana gerek yok normal yasantina devam etmen yeterli dedi Allaha şükürler olsun şu anda iyiyiz. Sen kendini fazla yorma uzun süre ayakta kalma Allahın izniyle hiç bişey olmaz. Benim kayinvalidem görümcemi şakır şakır kanamalarla hep yatarak doğurmus gayet de sağlıklı dünyaya gelmiş. Kendini üzme herşeyden önce stresten etkileniyor bebislerimiz :KK66:

Merhaba cnm sende bunu yazalı baya olmuş ama bende çatlatma iğnesi vurulalı nerdeyse 1 hafta oldu bugün çok bel ağrısıyla uyandım. Sende hamilelik olmuşmuydu bu durumda hamilemisin şu anda cnm ? :)
mrb cnm ne yazıkkiolmadı os ırada sonra da hiç tedavi olmadım doktor beni araştıma hastanesine sevk ettiği için işlemler uzun sürdü bu ay başlayacaktık tedaviye ki hamile oldum :) Allahytan ümidini kesme cnm benim tedavi olmadan mümkün değildi ama çok şükür gerek kalmadan Allahım verdi :) inş sanada nasip olur

mrb cnm ne yazıkkiolmadı os ırada sonra da hiç tedavi olmadım doktor beni araştıma hastanesine sevk ettiği için işlemler uzun sürdü bu ay başlayacaktık tedaviye ki hamile oldum :) Allahytan ümidini kesme cnm benim tedavi olmadan mümkün değildi ama çok şükür gerek kalmadan Allahım verdi :) inş sanada nasip olur
Ne güzel cnm cok sevindim Allah sağ salim kucagina almayi nasip etsin bende regl oldum malaesef hamile degilmisim bu ay asilama deniycem bende cnm

11. haftamın içindeyim. Dün eğilirken birden kuyruk sokumumdan belime doğru bir ağrı saplandı. 6 saat boyunca kımıldayamadm. Eşim masaj yaptı, kas gevşetici sürdü. Bana mısın demedi. Drm kanaman olmadığı sürece korkma, kas spazmıdır dedi. 12 saat sonra yavas yavas hareketlerle lavaboya gittim. Ama çektiğim acıyı tarf edemem.
Şimdi korkum hamileliğim boyunca sürerse ya bu agrı? Deneyimli arkadaşların fikirlerine ihtiyacm var:KK42:

Kızlar ben de daha dün öğrendim hamile olduğumu. Beta 209 çıktı. Adet gecikmemin 3. Günü. Ama sırtım ağrıyo benim. Normal mi bu bu dönemde? Dış gebelik belirtisi falan diyolar çok korkuyorum ya

canım bende aynı durumdayım su an 5+5 ve bel ağrım oluyor sırtımdada ağrı yapıyor hatta bazen bel ağrım dizlerime kadar vuruyor .
Merhaba canim ustunden cok geçmis ama ben yinede sorayim bende 4+2 hamileyim ve belim ve bacaklarim ağriyor sen o yil bebeyini sağlikli kucağina ala bildinmi cunki dusuk yaparim siye cok korkuyorum

Slm kızlar, son bir aydır yazan yok ama konuyu canlandırıcam biraz :) benim dırum karışık azıcık. Normalde 21 martta adet olmustum. Bir sonraki adetimi de 21 nisanda bekliyordum. Çünkü 30-31 gün de bir olurum. Ama ben 13 nisan da adet oluyomus gibi oldu. 3gün süren önce kahverengi sonra pembe renkli gelen bişeyler oldu. Adetim 7 gün sürer aslında. Ama mevsim degişikliği herhalde dedim gectim. Simdi ise acayip bel agrılarım ve ara ara kasıklarıma vuran agrılarım var. Gögüs agrık yok ama şişkinliği var. Test yapmaya cesaretim yok. Çünpü 2 yıldır bekledigim halde olmadı gebelik. Bu durumu yaşayan var mı? Test yapsam mı yoksa biraz daha beklesem mi?

Slm kızlar, son bir aydır yazan yok ama konuyu canlandırıcam biraz :) benim dırum karışık azıcık. Normalde 21 martta adet olmustum. Bir sonraki adetimi de 21 nisanda bekliyordum. Çünkü 30-31 gün de bir olurum. Ama ben 13 nisan da adet oluyomus gibi oldu. 3gün süren önce kahverengi sonra pembe renkli gelen bişeyler oldu. Adetim 7 gün sürer aslında. Ama mevsim degişikliği herhalde dedim gectim. Simdi ise acayip bel agrılarım ve ara ara kasıklarıma vuran agrılarım var. Gögüs agrık yok ama şişkinliği var. Test yapmaya cesaretim yok. Çünpü 2 yıldır bekledigim halde olmadı gebelik. Bu durumu yaşayan var mı? Test yapsam mı yoksa biraz daha beklesem mi?

O zaman adetin de gecikmis su an 21 nisanda bekliyoduusan bence yap test gebelik olabilir canim :KK68:

Hem içimde bir heyecan var ya olduysa diye heö de burukluk var ya yoksa diye. Varsa ihtimalini düşünmek bile o kadar güzel ki. Sonuç negatif olur diye aklım cıkıyo. Ama kaçışı yok galiba bu aksam denicem. Dua edin

Merhaba ben de bugün katıldım. 19 mayısta hasta olmam gerekiyor. Ancak karnım ve belim agriyo. Şişliğim birkaç gün öncesine kadar vardı. Acaba gebelik ihtimali var mı?

X