Kanguru- bebek taşıma şeysi zararlı mı?

• Konu Sahibi şeker kız kendi
aynennnn cok zorrrr ona bebegı koymak yahuu

ben daha çok evin içinde kullanıyorum, benim cimcime gündüzleri hiç durmadığı için. yemek yaparken falan rahat oluyor...

chicconunki çok rahat tavsiye ederim çok emniyetli ve bebek çok rahat .
Ama 6 aya kadar kullanılıyo 9 kg diyo zaten üstünde .

kızlar bende bugün aldım ama pekte içime sinmedi çünkü bebeğin başı çok aşağıda kalıyo yani bu şekildemi kullanılıyo acaba?

Bende mı alsam yaa cok zor oluyor dısarı cıkınca tasımak.. 6 ayını doldurmadan arabaya koymak ıstemıyorum.. Kangurular da cok pahalı ama :KK43:

Küçük bebekler konulmamalı diye duydum bende hatta biri bebeği kaybetmiş, bebek nefessizmi kalmış ne geçenlerde yine burda okumuştum...

işte benim konu :)) kızım iki aylık oldu alsammı almasammı diye düşünüyordum cihicconunki çok pahalı gerçekten okadar kısa süre için de çok para verilmez bence markasız olanlardan alsak onlarda zararsızmıdır acaba

ben aldım çünkü kızım sürekli kucak istiyodu hiçbişey yapamıyodum evde aldım ama onun içine çocuğu sokmak bi işkence eşim yanımdayken zor taktık benim kız sıkılgan pozisyon değiştirmek istiyo olmuyo geri iade ettik

kızlar ben bebettonun aldım çok da ucuz ama kızım içinde kayboldu :)
(cuma günü 2 aylık olucak )

işte benim konu :)) kızım iki aylık oldu alsammı almasammı diye düşünüyordum cihicconunki çok pahalı gerçekten okadar kısa süre için de çok para verilmez bence markasız olanlardan alsak onlarda zararsızmıdır acaba

slm fıstık basladın galıba calısmaya.. sadece doktorumuz aynı degıl hep aynı topıclerde dolasıyoruz :) bende yukarı da yazmıstım bak bende kararsızım..2.5 aylık olacak nerdeyse. arabayı her zaman ındırıp kaldıramıyorsun ve araba ıcın bıraz erken dıye dusunuyprum.. bı yerlere gıderken markete falan kullanırmıyım acaba? o kadar para hayatta veremem kraftınkıler 40-50 cıvarı en fazla o kadar verırım. zararının oldugunu dusunmuyorum sadece rahatlıkla koyabılırmıyım falan onları merak ettım.

kızlar ben bebettonun aldım çok da ucuz ama kızım içinde kayboldu :)
(cuma günü 2 aylık olucak )

ne kadara aldıgını ve bebegının agırlıgını da yazıverseydın bır..tsk.

slm fıstık basladın galıba calısmaya.. sadece doktorumuz aynı degıl hep aynı topıclerde dolasıyoruz :) bende yukarı da yazmıstım bak bende kararsızım..2.5 aylık olacak nerdeyse. arabayı her zaman ındırıp kaldıramıyorsun ve araba ıcın bıraz erken dıye dusunuyprum.. bı yerlere gıderken markete falan kullanırmıyım acaba? o kadar para hayatta veremem kraftınkıler 40-50 cıvarı en fazla o kadar verırım. zararının oldugunu dusunmuyorum sadece rahatlıkla koyabılırmıyım falan onları merak ettım.

ne kadara aldıgını ve bebegının agırlıgını da yazıverseydın bır..tsk.

evet canım haklısın başladım çaılşmaya çok zor gerçekten alabiliyosan biraz daha izin al derim benim öyle bir şansım yok gerçi ali tuna biberonu alıyor sanırım bizim kıza birtürlü aldıramadıkda emmiyor allahtan iş eve yakın emzirmeye gelebiliyorum kanguru alıcam ben kullanılıyor dediğin gibi araba herzaman çıkarılmıyor bende onu düşünüyorum rahatlıkla içine koyabilirmiyim diye

benim oğlum 2 aylık ben daha 40 çıkmadan başaldım .
ara ara gezdiriom.çok ta sevio miniğim

ben aldım yarın ilk kez kullanacam ewde denedım çok hoşuma gitti

merhaba,

Biz samsonite'ın kangrusunu aldık, açıkçası benim için öncelikli olan sağlamlığı idi. Bağlantılarının sağlam ve kalın olması bebeğin güvenliği için oldukça önemli bence. İki tipi var ve fiyatları 90 ila 130 arasında değişiyor. Her iki tipinin de avantajı bebeğiniz çok küçük olduğunda bile kullanabilmeniz için bebeğin altına bacak arasına bağlanabilecek ayrı bir yastığın (yastık kelimesi tam olarak karşılamıyor olabilir) bulunması...

Kangurularda bence en önemli sorun bebeğin başının dik durması yada yaslanabilmesi, özellikle bebeği yüzü dışarı doğru bakacak şekilde yerleştirdiğinizde... Biz samsoniteden bu konuda oldukça memnunuz!

bende kullanıyorum fakat bebeğim çok aşağıda kalıyor bir türlü çıkartamıyorum sizinde öylemi normalmi bu

bende kullanıyorum fakat bebeğim çok aşağıda kalıyor bir türlü çıkartamıyorum sizinde öylemi normalmi bu

Canım bebişin daha küçükse ondandır belkide..Ben de 1,5 aylıktan beri kullanıyorum başlarda dediğin gibi oluyordu şimdi kızım 3 ay bir haftalık artık aşağıda kalmıyor:)

Ama allah bunu bulandan razı olsun diyorum ben valla, bebeğimle hiç sıkılmadık kanguru sayesinde hergün sokaktayız:))
Arabamız da var ama araba zahmetli üstelik uzak yerlere gidilmiyor ama kangurumuzla bi güzel geziyoruz:)

benimde kızım 1 aylık daha kanguru kullansam olurmu ki?bizde daha doğmadan aldık bebise nin güzel bişi çift yönlü fiyatıda uygun.:KK3:

vallahi ben doğmadan almıştım hiç kullanmadım daha ... içinde kayboldu kızım :KK70:

şimdi 57 günlük perşembe doktoruna götürücem o zaman danışıp kullanmak isticem...

220 tl ye baby bjon aldık 2 gün oldu. bacaklarını ayırıyor diye korkuyorum bisey olurmuki...

en çok hangi Modelden memnunsunuz ben doğum yapmadan almak istiyorum.. çünkü kullanacağım allah izin verirse kızım doğduktan sonra vakit bulamam aramaya o yüzden sizce hangi marka veya model almalıyım tecrübeli anneler..

X