çatlatma iğnesinden sonra ilişki zamanı

güçlü girebilirsin canım hiç bişey olmaz benim doktorumda iğne olduğum günde girebileceğimi söyledi
merhaba arkadaşlar,
ben siteye daha yeni üye oldum.geçen hafta doktorum klomen vermişti dünde çatlatma iğnesi vuruldum, ama bilgim olmadığı için dün ilişkiye girdik.şimdi gün aşırımı devam etmek gerekir? açıkçası bunun işe yarayıp yaramayacağını bilemiyorum. yeni tedaviye başladım umarım sonuç alırım..:emir_bebek:

kızlar merhaba bu ay bende otriville vuruldum sadece 2yumurtam vardı 18mm ve progestan kullandım 2ci için doktora gitmelimiyim lütfen yardımm

Kizlar mrb dun yumurta catlatma ignemi oldum ovilette adinda bi igneydi doktorum 35 saat snra iliski dedi tutna orani nasil bilen varmi yada bu yolla hamile kalan varmi

Kizlar mrb dun yumurta catlatma ignemi oldum ovilette adinda bi igneydi doktorum 35 saat snra iliski dedi tutna orani nasil bilen varmi yada bu yolla hamile kalan varmi
Canım bu yöntemle benim arkadaşım gebelik yaşadı ve bebeğini dünyaya getirdi bende dün yaptırdım çatlatma ignemi doktor sabah akşam 3 gün ilişki sonra ki 4 gün gün aşırı ilişki verdi sonrasında progeston diye bi ilaç kullanacam senin durumun nasil

Canıvuruntemle benim arkadaşım gebelik yaşadı ve bebeğini dünyaya getirdi bende dün yaptırdım çatlatma ignemi doktor sabah akşam 3 gün ilişki sonra ki 4 gün gün aşırı ilişki verdi sonrasında progeston diye bi ilaç kullanacam senin durumun nasil
Cnm bnde catlatma ignemi 2 bucuk gbi vurundm sen kacta vurundn blmiyorm ama bana 1 bucukta iliski verdi bana da o hfta surejli gir iliskiye dedi ya bu catlatma ignesnden snra hamile kalinio mu cok merak ediyordm bnde.. Peki saba doktorun gece 4 demis ya kac kere girmen gerektigni soyledimi

Cnm bnde catlatma ignemi 2 bucuk gbi vurundm sen kacta vurundn blmiyorm ama bana 1 bucukta iliski verdi bana da o hfta surejli gir iliskiye dedi ya bu catlatma ignesnden snra hamile kalinio mu cok merak ediyordm bnde.. Peki saba doktorun gece 4 demis ya kac kere girmen gerektigni soyledimi
Arkadasim bu yöntemle 2 kez gebe kaldı ilk düşük oldu ikincisi sağlıkla geldi çok sukur bu önümüzdeki 3 gün günde 2 kez girilecek 1 sabah bir aksam sonra geriye kalan 4 gün akşam 1 defa bende dün 1.5 da oldum bugün 1.5 da ilişki dedi doktor ama benim arkadaşım iğneden sonraki ilk 12 saat ilişkiye gir dedi ben dün geceyide degerlendirdim bugunde ogleden sonra denedik bakalım benim esimde Sperm sorunuda var o yüzden daima içerde Sperm bulundurmak çalışıyo sanırım doktor :) sana progeston ilaç verdiler mi

Arkadasim bu yöntemle 2 kez gebe kaldı ilk düşük oldu ikincisi sağlıkla geldi çok sukur bu önümüzdeki 3 gün günde 2 kez girilecek 1 sabah bir aksam sonra geriye kalan 4 gün akşam 1 defa bende dün 1.5 da oldum bugün 1.5 da ilişki dedi doktor ama benim arkadaşım iğneden sonraki ilk 12 saat ilişkiye gir dedi ben dün geceyide degerlendirdim bugunde ogleden sonra denedik bakalım benim esimde Sperm sorunuda var o yüzden daima içerde Sperm bulundurmak çalışıyo sanırım doktor :) sana progeston ilaç verdiler mi
Vermedi yok ay tuh bilseydm 12 saat icinde girerdm smdi cok uzuldm oyle boyle degil

Bana 35 saat falan demedi ler ku öğlen 1 bucukta dediler yani 24 saat oluyo şimdi eşim çalışıyo istesem de bişey olmaz :KK66:

Onu da şöyle söylüyorlar yumurta yada Sperm kalitesi etkili bundan biz yumurtayı buyutuyoruz ama ne kadar kaliteli olduğu belli olmuyo sonuçta doğal bi büyüme değil yada erkek te kromozom ve genetik değerlerin bozuk olmasından o testleri yaptırmak ve eğer sıkıntı varsa tedavisini olmak gerek

Onu da şöyle söylüyorlar yumurta yada Speharilitesi etkili bundan biz yumurtayı buyutuyoruz ama ne kadar kaliteli olduğu belli olmuyo sonuçta doğal bi büyüme değil yada erkek te kromozom ve genetik değerlerin bozuk olmasından o testleri yaptırmak ve eğer sıkıntı varsa tedavisini olmak gerek
Nasil yani cnm eger erkek spermiogram testini yaptirdignda bi sorun yoksa kadinda da yumurta buyutmeme haric herhangi bi sorun yoksa dusuk olmuyo mu cnm

Olmaz olurmu tabiki oluyo yani ister normal ister tedaviyle olsun yumurta ve Sperm o ay için bi kalitesizlik durumu olusmussa bebek dusuyo

Sana doktor ne zaman kandan gebelik testi yaptir dedi canım valla beklemek çok zor çatlatma iğnesi olalı 2 gün oldu ama 2 yıl gibi gecti

Sana doktor ne zaman kandan gebelik testi yaptir dedi canım valla beklemek çok zor çatlatma iğnesi olalı 2 gün oldu ama 2 yıl gibi gecti
Cnm catlatma ignesnin ertesi gunu pardn 2 gun snra kac kez iliski dedi sana doktorun yani aksam gundz filan fatketmz degilmi bana adet gununu bekle dedi ama igmeden dolayi daha erken cikio mu o konuda bilgm yok benim cnm

Daha erken çıkmaz benim süreç uzadı o yüzden ben Mart sonuna kadar adet olmazsam kandan bakılacak gebeliğe bana ayin 18 ine kadar sabah akşam ilişki dedi de pek mümkün değil bende esimde çalışıyoruz günde bi kere uygun olduğumuzda yapiyoz bi de benim dr on sevisme yi uzun tutun dedi ve boşalma olunca 2 dakika ayrilmayin dedi öyle yani 3 saatte duş yok

Daha erken çıkmaz benimdereç uzadı o yüzden ben Mart sonuna kadar adet olmazsam kandan bakılacak gebeliğe bana ayin 18 ine kadar sabah akşam ilişki dedi de pek mümkün değil bende esimde çalışıyoruz günde bi kere uygun olduğumuzda yapiyoz bi de benim dr on sevisme yi uzun tutun dedi ve boşalma olunca 2 dakika ayrilmayin dedi öyle yani 3 saatte duş yok
Benim doktorumda sabaha kadar dus alma dedi benimkide 1 hafta sabah aksam dedi bende nisanin ortasina kadar kan testi yaptirmadan beklmeyi dusunuyorm yani adetimi 2 hafta gecsn oyle yaptircm eger adet olmsm tabi

Bence çok geç olur öyle sonuçta iyiyi düşündüğümüz kadar kötüyü de dusunmeliyiz bazen kist adet gecikmesine neden olabiliyo o yüzden çok geçirme çatlatma igneni ne zaman yaptirmistin

X