Saç Kesim Şekilleri kıvırcık saç elde etme

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
maşaylla olur maşaya saçlarını sararken saçlarının ucunu içeri almayacaksın dışarda bırakacaksın ve maşayı saçında çok kısa süre tutacaksın aynısı olur

ben saçlarımı yıkadıktan sonra havluyla fazla suyunu alıyorum sonra bukle belirginleştirici köpük sürüyorum bolca..ve kendi haline bırakıp kurutuyorum sanki çok özenilerek yapılmış gibi dalgalı saçlarım oluyor....ama tabi bigudi veya benzeri birşey kullanılsa veya örülse çok daha düzgün bir sonuç ortaya çıkar....ama kendi doğal saçlarım dalgaya meyillidir..

bu istediğin saçlar daha ziyade tost dedikleri şeye benziyor...tost yapan saç şekillendirme aletleri var bazı düzleştiricilerin tost başlığı da oluyo extradan onlara bakabilirsin..sinboda vardı sanırım

bak dustan çktıktan sonra saçını dipten ör sabhta çözduktn sonra joleyle daqt aynsıı olur bnce denemeye deqer...

herkese merhaba.öncelikle bu siteyi ve sizin yorumlarınızı takip ettikten sonra üye olup sizin fikirlerinizi deneyip elde ettiğim sonucu paylaşmak istedim.kıvırcık saç için maşa aşırı vaktimi aldı pek elime yatkın değil sanırım örgüyle istedigim kıvırcıklıga ulasamadım bigudi maalesef tutmadı(ısıtmalılar) ve son olarak gazete kagıdına sarmayı denedıgımde butun saclarım acılmıcak derecede kıpkıvırcık oldu yani kısaca hepsi hüsran....ama fakir saç kurutma makinesi ve difuzer başlığı aldıgımdan beri saçlarım tamda ıstedıgım sekle kavustu....saclarımı yıkayıp taradım ve sonra nemini aldım sonra basımı one egip azcık jöleyle asagıdan yukarıya dogru elımle yedırdım sonra sacımı dagınık topladım 10 15 dk bekeldıkten sonra tekrar bıraz joleyle aynı işlemı yaptım daha sonra taftın saç köpüğüyle öne attıgım saclarımı asagıdan yukarıya yıne elımle yedırdım sonra dıfuzer baslıgıyla sacımı kurutttum ve tamda ıstedıgım dalgalı saclara hatta yer yer kıvırıcık ulasmıs oldum umarım okurken sizi sıkmadım ve umarım anlatabıldım

X