Saç Kesim Şekilleri kıvırcık saç elde etme

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
208567107.gif

bu saçı nasıl elde edebiliriz kızlar evde yapmak istiyorum bilen varsa yardımcı olsun:lepi:

Canım bu kıvırcık saç değil ki:bbo:
Duştan sonra ıslak saçlarına jöle yada köpük sür doğal halinde bırak bu model kendiliğinden oluşur bence.
:1hug:

saçını balık sırtı örüp açtıktan sonra jöleyle sekil vererekte yapabilirsin bu modeli yada ince bi maşa ile bir tutam saçı alıp maşayla sıkıstır ara ara olur

ne bilim hoşuma gitti nasıl oluyor diye merak ettim böyle kıvırcığı seviyorum ben saçlarım ıslakken balık sırtı örsem böyle olur mu yada ıslakken 7 / 24 sürsem olur mu

ikiside olur güzelim saç tipin nasıl dalgalımı düz mü tam düz ise biraz ugrastırır

düz ama balık sırtı ördümmü dalgalı oluyo de bunun gibi olmuyo bu sanki düz örgüyü açmışsın gibi

saclarını tutam tutam ama kalın tutamlar halinde cok sıkmadan örceksin örmeden önce biraz nemlendirip köpük yada sekillendirici krem sürceksin.. kuruyunca acacaksın.. bence..:)

akşamdan saçını yıkadıktan sonra

şık 1: ikili balık sırtı ör

daha sık dalgalı istiyosan

şık 2: karışık parça parça ör

benim saçlarım pırasa gibi bende hep dalgalı olsun diye geceden yıkayıp örüyorum sabah açıp bi şekillendirici olay bitti... aynı bunun gibi oluyo işteee

saclarını tutam tutam ama kalın tutamlar halinde cok sıkmadan örceksin örmeden önce biraz nemlendirip köpük yada sekillendirici krem sürceksin.. kuruyunca acacaksın.. bence..:)
ewet bu şekilde..tam yazcaktım bunu gördümsırnaşık şey.. benim saçlarım çok düzdür mesela ben tutam tutam ayırıyorum
örüyorum açınca bu şekilde oluyor...
tabi sen yapıp aynısı olmazsa saç kesimini de düşün farklı saç kesimlerinde farklı durabiliryerimseniben

saçlarımı balıksırtı ördüm ıslakken sonra biraz bozuldu diye bidaha ördüm sona bi açtım isteğim gibi kıvırcık oldu:KK70:

canım o maşayla yapılmış kesinlikle..benim de çok hoşuma giden bir saç şeklidir bu ..yaklaşık 1-2 ay önce durakta araba beklerken 2 tane kız konuşuyorlardı..birinin saçları aynen böyleydi..hatta kızın saçları çok hoşuma gitmişti..kız saç düzleştirici almaya gitmiş ama orada saçını böyle yapan bir maşa gibi birşey varmış onu da denemeiş çok hoşuna gitmiş almış..dönüpte markasını ve nasıl birşey olduğunu sorucaktım ama soramadım..keşke sorasaymışım ya :KK43:

Ben maşayla uğraşmıyorum bunu yapmak için. Banyodan çıkıp havluyla ıslaklığını aldıktan sonra nemli oluyor. Başımı öne eğiyorum yani saçlar aşağı bakacak şekilde.. =D
saçlarımı en dipten örmeye başlıyorum normal. kaldırınca küçü bi örgü çıkıyor zaten. sonra açınca aynı böyle oluyor. dipten ördüğüm içinde bu şekilde kabarık duruyor hemde dalgalar dipten başlıyor. =))

Daha kivircik olmasini istersen
üsenmiycek birini bul
dushdan sonra islak islak ufak bukleler seklinde ördür
mesala aksamdan sabaha kadar kalsin ne kadar uzun kalirsa okadar hos oluyor
acilinca öyle seker oluyorki
birde köpükle al sana kivircik
ama örmesi bayiyo insani:)

X