Yenidoğan bebeğe kaç numara bez?

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum.Ben allah kısmet ederse 20 gün sonra doğum yapıcam bebeğimde 3 kilodan fazla olucak doktorun söylediğine göre.Ben 2 numara (3-5 kg) arası bez aldım prima bu bez bebeğime büyük gelirmi sizce.çünkü bunların bir ufak boyu daha vardı (2-5 kg arası) ama ben 2 no aldım..CADIARZU

öncelikle bebeğin hayırlı olsun,sağlıklı doğsun. valla benim bebeğim de 3,5kilo doğmuştu primanın en küçük boyunu almıştık numarasını hatırlayamıyorum. bu arada son zamanlarındasın bol bol dinlenmeyi ihmal etme.

öncelikle bebeğin hayırlı olsun,sağlıklı doğsun. valla benim bebeğim de 3,5kilo doğmuştu primanın en küçük boyunu almıştık numarasını hatırlayamıyorum. bu arada son zamanlarındasın bol bol dinlenmeyi ihmal etme.

saolun arkadaşlar...Son zamanlarım ama doğru dürüst dinlenmeye vakit bulamıyorum.Badana boya yaptık temizlik derken hergün yeni bir iş çıkıyor..Ayaklarım akşam olunca balon gibi oluyor valla...

ben hastanedeyken hep 2-5 kilo luk olan vardi gayet iyiidi bende ayni nr sindan basda aldim sonra kücük gelmeye basladigindan büyüldük bezleri

dogru almıssın cnm benım oglumda 3200 dogdu buyuk gelmedı zaten 1 numara pramatüreler için

ıyı yapmıssın canım benım kız 3140 gram dogdu ben 1 numara almıstım sıktı rahat olmadı kısa bı sure kullanabıldım 2 numaraya gectım

Arkadaşlar birşey öğrenmek istiyorum.Ben allah kısmet ederse 20 gün sonra doğum yapıcam bebeğimde 3 kilodan fazla olucak doktorun söylediğine göre.Ben 2 numara (3-5 kg) arası bez aldım prima bu bez bebeğime büyük gelirmi sizce.çünkü bunların bir ufak boyu daha vardı (2-5 kg arası) ama ben 2 no aldım..CADIARZU

Benim oğlum 4 kiloya yakın doğdu iki paket yenidoğan 1 numara kullandım..Onun içinde daha fazla bez olduğu ve bebekler ilk doğduklarında çok sık altlarının değiştirilmesi gerektiği için faydasını gördüm..Sonra iki numaraya geçtim..Yani sen bilirsin direk 2 numaradan başlamanda hiçbir mahsur yok..Sadece pakette daha az bez var.

benim oğlumda 3.500 kg doğdu. bende primanın yeni doğan bezinden aldımıştım onu kullandım. ahh ahh o günler geldi aklıma şimdi:emir_bebek:

kızlar merhaba doguma gıderken kendınız ıçın neler aldınız tavsıyelerınızı beklıyorum bıde bursada dogum yapan arkadaşlar varsa nerede yaptılar memnun kaldınızmı yardımcı olursanız sevınırım

X