Apartman görevlimiz

cilhan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2007
210
0
Merhabalar.Dün apartman görevlimiz bize geldi.ellerine baktım kanayacak kadar çatlamıştı.nedenini sorunca çamaşır makinesi bozulmuş ve kadıncağız üç çocuğunun elbiselerini ve diğer çamaşırları her gün eliyle yıkıyormuş.elinizde fazla çamaşır makinesi varsa lütfen yardımcı olun.

inşallah arkadaşlar.ben de çok üzülüyorum inanın.kadın daha 30 yaşında ama çok yıpranmış...

canım bizde yok keşke olsaydı.İnşallah yedeği olan biri yardımcı olacaktır.
k.k nın duyarlı hanımları nerdesiniz?

çok üzüldüm gerçekten olsa fazlası seve seve verirdim
duyarlı arkadaşlar vardır eminim işallah yardımcı olurlar

yardım edecek kimse yok mu hala?umarım kısa sürede bulunur.

Allah yardıncısı olsun.. umarım en kısa zamanda bulunur... benim annemin fazladan vardı çam. makinesi , o da geçenlerde apartmanı yıkamaya gelen kadına vermiş.. zaten vermek istesek te mesafe çok uzak canım yaa... inşallah ankara dan verecek birileri çıkar...

keşke daha önce haberdar olsaydım ama o bayan kadar ihtiyacı olan birine verdim. inşallah en güzelini alır.sadece makina deyil herşeyin en güzeli onun olsun

umarım fazlaı olan biri bulunur. inan olsa hemen verirdim ama gözek in fikri de çok mantıklı kaç kişiyiz bir hesap etsene başka ihtiyaçlarını bile karşılayabiliriz.

Var yürekde yok elde demis atalarimiz
Mesafeler uzak
Bir sekilde yardim edilebilir gözek hakli
pamuk eller cebe kizlar

kızlar aklıma bişey gelmiyor...nasıl organize edebilirim ki?para toplama işini yapabilir miyiz?fikirlerinizi bekliyorum.gönüllü olanlar buraya yazsınlar.

duyarlı oluşundan dolayı seni tebrik ediyorum... gönlüne sağlık, inşallah çözümlersin makına işini,,,,

bugün bahsettiğim kadına burda konu açtığımı söyledim.inşallah yanılmam

konuya bakan çok kişi olmuş ama kimse yorum bile yazmıyor!!! fikir bekliyorum

mod.arkadaşlardan rica ediyorum konu burada dikkat çekmiyor bir türlü acaba bir derdim var bölümüne alabilirmiyiz?

kızlar aklıma bişey gelmiyor...nasıl organize edebilirim ki?para toplama işini yapabilir miyiz?fikirlerinizi bekliyorum.gönüllü olanlar buraya yazsınlar.

sen bır hesap ac bır ıkı spottan da fıyat sor fıyatı buraya yaz hesap numarasınıda ver pamuk eller cebe olunca
anınd atoplanır cok vermeye bıle gerek yok herkesın gonlunden ne koparsa cok uyguna alınır yol parasına degmez kı eskıyı yollasınlar canım hadı kolay gelsın san merak etme senı mahcup etmeyız cumartesı gunu ist toplantısı var ben herkese duyuru yaparım :)üzülme tamam mı canım yüreğinın tum dıleklerı olsun :enbuyukkk:

mod.arkadaşlardan rica ediyorum konu burada dikkat çekmiyor bir türlü acaba bir derdim var bölümüne alabilirmiyiz?

Canım bencede sen hesap numarası aç burada okadar iyi niyetli insalar var ki mutlaka yardım edecektir.Hele ki Ankaralılar bu konuda çok duyarlıdır.

X