Seyirme ne anlama gelir

minervaduygu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2007
209
0
44
kızlar sabahtan beri rahmime denk gelen yerde,içerilerde bir yerlerde tuhaf bir seyirme var.ne anlama geldiğini bilen var mı,daha da doğrusu hamişlik belirtisi olabilir mi:bbo:

sanırım pek çok kişi ihtiyaç duyduğunda buradaki arkadaşlarıyla bilgi alışverişinde bulunabilirken ben hiçbir zaman yardım alamıyorum.bazen bir iki kişi sağolsunlar cevap veriyorlar.bakıyorum diğer başlıklara da herkez pek bir yardımcı olmuş.ben de elimden geldiğince yapmaya çalıştım başka arkadaşlara.yardım alabilmek için nasıl bir özelliğe sahip olmak lazım bilmiyorumKötü Kazen

valla canım hamilelik belirtisini bilmem ben evli değilim ama ban da bir defa uzun süreli olmuştu çok garip bi duyg sora geçmişti kas hareketinden başka bir şey değil korkma sorun olmaz

canım rahimde değilde kasık bölgesinde karına yakın kısımlarda seyirme olursa gebelik diyorlar ama oda bebek büyümeye başladıgı zamanda oluyor hamilelerden çok iyi hatırlıyorum ümidini kırmak istemem ama ümitlenmenide istemem.umarım gönlünce olur herşey:teselli:

sanırım pek çok kişi ihtiyaç duyduğunda buradaki arkadaşlarıyla bilgi alışverişinde bulunabilirken ben hiçbir zaman yardım alamıyorum.bazen bir iki kişi sağolsunlar cevap veriyorlar.bakıyorum diğer başlıklara da herkez pek bir yardımcı olmuş.ben de elimden geldiğince yapmaya çalıştım başka arkadaşlara.yardım alabilmek için nasıl bir özelliğe sahip olmak lazım bilmiyorumKötü Kazen
canım meraba.kusura bakma ben kendi adıma özür diliyorum.seni çok ii anlıyorum.bu duyguyu ben de çok sık yaşadım.ama üzme canını görmemişlerdir yada fikirleri yoktur.ben de yeni gördüm yazını.ben geçen yıl bu zamanlar hamileydim.fakat sona varamadan düştü..bende de olmuştu bu seyirme.ve gerçekten de hamile olduğumu öğrendim.bence olabilir.günün geçti mi?daha çok o zaman oluyo.benim 4-5 gün geçince olmuştu.ben inanıyorum bunun doğruluğuna.inşallah hamilesindir canım.arkadaşım da aynı şeyi yaşadı ve o da hamile olduğunu öğrendi ve şuan 4-5 aylık bi kızı var.haberlerini bekliycem.merakta bırakma olur mu?...:1hug:a.s.:teytey:

beautycim anlamışsın beni gerçekten.üzüldüm senin adına hem de çok.umarım sağlıkla bebeğine kavuşursun bundan sonrakinde.günüm geçmedi.9 gün var daha reglme.umutlanmak istemiyorum ama eşim de ben de bebek istiyoruz ve tedavi görüyorum şu anda.hala devam eden bir biçimde bunu yaşayınca anlam yükleyebilir miyim diye düşündüm.inşallah budur anlamı ama ben iki haftadan önce öğrenemem sanırım reglim gecikicek de test yapılıcak da... uzun ama yine de mutlu bir bekleyiş.yardımın desteğin için sağol canım.haber vericem mutlaka.iyi veya kötü...

beautycim anlamışsın beni gerçekten.üzüldüm senin adına hem de çok.umarım sağlıkla bebeğine kavuşursun bundan sonrakinde.günüm geçmedi.9 gün var daha reglme.umutlanmak istemiyorum ama eşim de ben de bebek istiyoruz ve tedavi görüyorum şu anda.hala devam eden bir biçimde bunu yaşayınca anlam yükleyebilir miyim diye düşündüm.inşallah budur anlamı ama ben iki haftadan önce öğrenemem sanırım reglim gecikicek de test yapılıcak da... uzun ama yine de mutlu bir bekleyiş.yardımın desteğin için sağol canım.haber vericem mutlaka.iyi veya kötü...
canım tabiki yardımcı olabilirsem ne mutlu.tabi şimdiden umutlandırmak istemem ama inşallah günün de geçer,test de yapılır ve de hamiş olduğunu öğrenirsin..bunu yürekten diliyorum..ben de düşükten sonra ara verdim ve 5-6 aydır bekliyorum bebiş bebiş diye.birbirimizi biz anlarız..yani yaşayan bilir.her zaman yanındayım tatlım.sanırım daha önce de yazıştık seninle,yanılıyor muyum?haberlerini bekliyor olucam..inşallah sonuç güzel olur..:1hug:

canım kas haraketiden başka bişey değildir bendede olmuştu göbeğimin sol tarafında çok rasız edici bişeydi babm doktora gidelim falan dedi ama sonra geçti yani kas haraketi tamam mı tatlım sıkma güzel canını

canım hamilelikte seyirme falan olmuyor zaten ama bu hamile değilsin anlamına gelmiyor korunmuyorsun herhalde inşallah hamilesindir hayırlısı olsun bu arada hemşeriyiz benim annemde manisalı kendi memleketlilerim ayrı bir özel geliyor bana

belenaycım sağol iyiyim.bir de bu bekleyiş olmasa.herşeyden hamilelik anlamı çıkarmasam.hakkımızda hayırlısı neyse o olsun ne yapalım...benneyaptımki

baby nursecüm merhaba canım.ben izmirliyim ama doyduğum yer burası.iki yıldır da yani evlendiğimden beri manisada oturuyorum.dokuz yıldır da burda çalışıyorum.hemşehri sayılırız yani.seyirme meselesine gelince,o kadar çok bebek istiyoruz ki herşeyden bu anlamı çıkarır oldum.derdim bir an önce farkedip kullandığım ilacı bırakmak.hamilelikde riskliymiş çünkü.ama gel gör ki,bu ilacı kullanmadan da hamiş kalamam.zor bir durumdayım anlayacağın.memleketinden sevgiler:1hug:

canim ayni sorun ara ara bendede oluyor sanki icimde bebek hareket ediyor gibi bir duygu. bunu kadin dogum doktoruma sordum ve yumurtanin rahime düstügü anda böyle birsey yasandigini söyledi bana. Önemli bir konu degilmis. yerimseniben

lilizcim sağol yardımın için.tatmin edici bir açıklama oldu.en azından uzman bir ağızdan ve bilimsel.umarım o güzel yumurtam spermine kavuşmuştur:eek:

X