Bir günlüğüne görünmezlik özelliğiniz olsa neler yapardınız?

merak etttiğim heryere girer çıkardım valla..
yakınlarımın benim hakkındaki düşüncelerini öğrenirdim...

görünmez özelligim olsaydı....kaynanamın, benim hakkımdaki gerçek düşüncelerini ögrenmek için, peşinden gezerdim, ..tatlicadiarzu

kocam takip ederdim..ne yapıyo ne konuşuyor diye ..özellikl erkek arkadaşlarıyla
ne konuşuyor diyo çok merak ediyorum

Ne eşimin ne de tanıdıklarımın yanına gitmek istemezdim..:dilcikar:
Uzun zamandır aklımda bir proje var,onu hayata geçirmelerini bekliyorum,hiç tanımadığım insanlardan..
O insanların,yerlerini biliyorum,gider bulurdum,dosyalarını,bilgisayarlarını karıştırırdım,bu iş ne zaman olacak diye bilgi alırdım..gamyoncuiremsu
Beklemek çok zor.. Tarihi bilsem bana yeter..:lepi:

ben gider internete ilan verir bu ozelligimi cook yuksek miktara satar sonra da paranin sefasini surerdim:roflol:

taamaaam zeka kupleri meslegimi tahmin ettiniz biliyorumsengözlerimebaksanab

Hemen sabahin köründe havalanina gider ucaga binerdim (nasilsa görünmezim. parada ödememe gerek yok:1rolleyes::tomato:) amerikaya ucardim.
sonra bushun yanina girerdim. onu barnaklardim ve üstündeki camasirlari soyup bi resim cekerdim. onu internete verirdim sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey,
sonrada aninda hemen türkiyeye ucardim. ordada bi haltlar karistirirdim. ama daha bilmiyom ne ? gamyoncuiremsu
ondan sonrada zaten saat baya gec olurdu. Hemen gene görünmeden ucaga biner. almanyaya evime ucardim :lepi:

sosyete sayfalarında boy gösteren,lük içinde yüzen insanların kasalarını boşatır gerçek ihtiyaç sahiplerine ,parasızlıktan tedavi olamayanlara dağıtırdım.

kimseyi umursamıyorum.....daha doğrusu umursamayı bıraktım....o yüzden hiçkimse benim için ne düşünüyo blam blam blam .....ama ama ama.....şu an dinlenmeye öyle ihtiyacım varki.....tesettürlüyüm bu ilk yazım benim gibi SU AYGIRI DENİZE GİREMEDİ BU SENE YEMİNLE DENİZDEN ÇIKMAZDIM YAAAAA.....

Son düzenleme:
sevgılımın yanına gıdıp kucagına yatar kıvrılıp uzanırdım tüm bı gün
nasılsa o görmuyo kalk dıyemez agırsın dıyemez ooh sefasını sürerdım

bı de bı bankaya gıdıp kendımı işyerınde calısanlar bölümüne yazıp kayıt edıp evrakları koyardım eski dosyalardan bırıne, calısmaya baslardım ertesı gun aa benı bılmemkım aldı derdım bakın evraklar orda :)

ne kadar haksız kazanan varsa onların paralarını alırdım.. :) ihtiyacı olan tanıdıklarıma verirdim başta kendimee :):)

sonra tayyipin oğlunu askere yollardım.. :)

sevgilimin aileisnin beni sevmediğini kanıtlamak içinde dolaşırdım geri kalan vaktimde..ses kaydı falan yaprdım bişiler :)

X