Ter kokusuna Karbonat ile çözüm

Mrb,nasıl uyguluyorsunuz

Canım şöyle yapıyorum karbonatı küçük bi tabağa koydum sabah evden çıkmadan koltuk altlarımı hafifçe ıslatıyorum sonra parmak ucumu tabağa batırıp yapışan karbonatla hafifçe masaj yapıyorum öyle iş yerinde de koktuğumu hissedersem aynı şekilde tekrarlıyorum.

internette araştırdım hiç bi zararı yokmuş aynı şekilde

- Ağız kokuları için dişlerimizi fırçalarken macuna koyup fırçalarsak ağız kokusunu da engelliomuş :KK28:
- şampuna katarsak saçın ağırlaşıp yağlanmasını engelliomuş :KK28:

Canım şöyle yapıyorum karbonatı küçük bi tabağa koydum sabah evden çıkmadan koltuk altlarımı hafifçe ıslatıyorum sonra parmak ucumu tabağa batırıp yapışan karbonatla hafifçe masaj yapıyorum öyle iş yerinde de koktuğumu hissedersem aynı şekilde tekrarlıyorum.

internette araştırdım hiç bi zararı yokmuş aynı şekilde

- Ağız kokuları için dişlerimizi fırçalarken macuna koyup fırçalarsak ağız kokusunu da engelliomuş :KK28:
- şampuna katarsak saçın ağırlaşıp yağlanmasını engelliomuş :KK28:

Teşekkür ederim.

geçen gün birisi başka bi topikte bahsetmişti karbonattan oda burdan görmüş dikkatimi çekti benimde..
bende çok terliyorum ve kokuyorum çook rahatsız oluyorum bi giydiğini bi daha giyememek çok sinir bozucu :KK36: deniyim bakalım bende

Son düzenleme:
Bu tavsiye süper olmuş ya 🙌👌 ter kokusu hepimizin sorunu hele ki sıcak havalarda.karbonatı mutlaka denicem:) pratik olsun diye koyarim krem kabina veya fisfisli bi kutuya ooooohhh koktugun an sık gitsin:)) hatta caktirmadan otobuste les gibi kokanlara da skarim ben:KK70:

Ben terlemiyorum fazla ama surekli elimde roll on dolasiyorum surekli sur sur nereye kadar zaten zararli ben birde kesenin iyi geldigini duymustum

Ya inanamıyorum ya !
Ben hayatım boyunca ter korkusundan şikayetçi birisi olarak dedim olsa olsa bitkisel Çözüm olur derdime derman sonra bunu gördüm ve denedim
VE İŞE YARADI! !

Eskiden çok rahatsız olurdum ter kokumdan bir girdiğimiz bir daha giyemezdim hem malum adana her mevsim sıcak ama artık hiç sorunum kalmadı.
3 gündür kullanıyorum ve cok memnunum! Müthiş bir şey kesinlikle çok kolay ve tüm gün kalıcı!
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM! inanin bana şok lardayim ne kadar teşekkür etsem az!hala inanamıyorum ise yaradığına!
O kadar parfümler, deodorantlar bana misin demedi,ter ve parfüm karışınca daha bir kötü kokuyordu.sonra bir saniye de karbonat işe yaradı!
Ama şimdi hiç koku kalmadı, bende kendim evde organik bir parfüm yapmaya karar verdim çünkü ne kadar ararsam arayayim bir türlü istediğim kokuyu bulamadım şu ana dek! Hem sağlıklı olacak hemde ter kokumdan olmayacak!
Çok teşekkür ederim ve denemek isteyenlere tek bir saniye daha beklememelerini tavsiye ederim! Bu kesinlikle ise yarıyor, şaşırtıcı ama gerçek!deneyin ve görün derim!

Kadınlar kulübü editörleri olarak araştırdık ve bu kötü kokudan kurtulmanız için en etkili yöntemlerden oluşan "Koltuk Altı Kokusundan Kurtulmanın 8 Doğal Yolu" yazımızı hazırladık, burdaki tavsiyelere uyarak sağlık bir şekilde bu sorununuzu çözüme kavuşturacaksınız.

Ter Kokusundan Kurtulmanın 8 Doğal Yolu

$ter_kokusundan_kurtulmanin_8_dogal_yolu.jpg

Son düzenleme:
bir bana mı etki etmiyor ya?? :KK50::2::KK19:
ben neredeyse hiç etkisi olmasa da haftada 1 kez felan kullanıyorum ama şimdi yaz geldi yok hayır ben yine kokuyorum yine kokuyorum :KK43:

başka bir çozum yolu bulan var mıı??

X